Домакини 50/ Юбилейна

  • 51 030
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Светли, да се оправяш бързо и доктора е добра идея. моята миналата седмица като се бях тръшнала каза, че имало някакви летни вируси
Вио, страхотно лято ще изкарат децата, пък и вие. На морето чак до октомври, ако е хубаво времето. Може да направите на Ванко морски РД
Марче и аз вчера забърках на ръка едно тесто и аз ползвах нова рецепта и нищо не стана. Още не съм си оправила хлебопекарната, че се разминавам с майстора и не знам кога ще ядем свястна пица  Crossing Arms Само тестото за пица не ми се получава на ръка и това е, не знам защо така. Справих се и с това за тутманика и с козуначеното, а защо не става хубаво това за пицата не знам.
Креми, сватбени снимки ще гледаме ли?

Поразходихме се малко след вечеря да глътнем въздух. Моите легнаха късно, че шефа се загледа в един филм. Сега си седя на спокойствие и си чета

# 706
  • София
  • Мнения: 11 734
..................
Креми, сватбени снимки ще гледаме ли?
........................
кога, кога е сватбата, а ние дали сме поканени, нали трябва да има шаферки, а.....а , Кременоооо...ще дойдем всички те накуп.  Joy Joy
Вио,  Hug Hug

# 707
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
..................
Креми, сватбени снимки ще гледаме ли?
........................
кога, кога е сватбата, а ние дали сме поканени, нали трябва да има шаферки, а.....а , Кременоооо...ще дойдем всички те накуп.  Joy Joy
Вио,  Hug Hug
Еми ей на, мълчи  Joy

# 708
  • София
  • Мнения: 11 734
..................
Креми, сватбени снимки ще гледаме ли?
........................
кога, кога е сватбата, а ние дали сме поканени, нали трябва да има шаферки, а.....а , Кременоооо...ще дойдем всички те накуп.  Joy Joy
Вио,  Hug Hug
Еми ей на, мълчи  Joy
Що бе, само питам дали сме поканени... newsm78 Транспорт имаме, качвам седем човека, одма... Joy Ама не се шегувам, възможно е да го направим.  Heart Eyes Кременооооо...

# 709
  • Мнения: 11 635
Добра вечер   bouquet
Джейми де маахте гащи днес?
Контеса Hug
Дами поздрави Варна!
Мими права си - за куче трябва и къща - иначе според мен си е тормоз и за семейството и за животното!
Мони  Hug Praynig
Креми кога идва французина? Как е малкия - още ли ще му ядат ушите  Joy
Марче след тоз пазар искам да съм ти на гости  hahaha У дома всички ядем различен вид сладолед  hahaha и всеки си пази кутията, че ако на някой свърши по-рано - хич не му пречи да си хапне и от нелюбим сладолед!
Виооооо обожавам миди! Мога и без бирата  hahaha
Светли бързо да се възстановиш, че посред лято с дехидратацията шега не бива.
Ма ко и аз приспах малкия и вече съм релакс!
Днес се помотахме малко...до обяд валя, после ходихме с малкия на пазар за храна и се бутнах да пробвам в един магазин дрехи  ooooh! що ли ми трябваше  hahaha ужас...ама вероятно огледалата са били кофти  Peace  Twisted Evil
Спокойна вечер ви желая  Heart Eyes
ПП ама и шаферки ли ще сме  hahaha

# 710
  • Мнения: 11 635
Бързо да се научи каква е темата - синьо ли, бяло ли...., че да се подготвяме
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 711
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Аз имах предвид, че Креми си мълчи. ще пропуснем ние сватбата да знаете  Laughing
Креми, шегувкаме се
Калинче, снимките както винаги са един път  Joy

# 712
  • София
  • Мнения: 11 734
..................
Днес се помотахме малко...до обяд валя, после ходихме с малкия на пазар за храна и се бутнах да пробвам в един магазин дрехи  ooooh! що ли ми трябваше  hahaha ужас...ама вероятно огледалата са били кофти  Peace  Twisted Evil
............
Вече не са читави огледалата, не ги правят както едно време, да знаеш от мен... Joy
...................

ПП ама и шаферки ли ще сме  hahaha
Ако ни поканят, що да не бъдем, ще турим и бални рокли ако трябва... Simple Smile ШЪ умрЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪъъ, Калинке... hahaha hahaha hahaha Тези в зелениковото ми харесват... hahaha

# 713
  • Мнения: 11 635
Марче то нищо не е като едно време.... hahaha А какви шаферки имаше....
Скрит текст:
Само да не каже, че темата е такава, че тогава ще я вапсам.......

Последна редакция: пн, 13 юли 2015, 00:50 от Ladybird_

# 714
  • София
  • Мнения: 11 734
Марче то нищо не е като едно време.... hahaha А какви шаферки имаше....
Скрит текст:
......................
Аз съм тази с изливащото се шампанско, пу за мен.. . наквасила съм се вече добре...в чест на булката.. hahaha
Ако е другата дето си мята талията.... аз се отказвам да идвам.  #Crazy
Лягам си. Крайно време е Днес спах и сега се кокоря.

# 715
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
добро утро.Спите ли?Я да ставате.Още не знам кога ще е събитието.То една сватба ще е не ми говори.Аз мъжа ми и свидетелите Mr. GreenПодписваме и отивам директно да вадя паспорти.За багажа Вио е много рано Mr. GreenДаже децата няма да са с нас най вероятно.Антоан утре заминава да побачка на морето.Коце и той ще почва по заместване.Аз от днес съм 10 дни нон стоп.
Целувки.

# 716
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Момичета, днес пак ще имам нужда от стиснатите ви палци. За зъба ми /записах си час за ранния следобяд/ и за татко /пак не е добре и съм много притеснена/.
Лека седмица на всички  Hug

# 717
  • Мнения: 11 635

Добро утро   bouquet
Креми  Heart Eyes Ще имаш прекрасен сватбен ден   bouquet За мен това е перфектната сватба - ади няма нужда от сълзлива рода и гердан от пари  hahaha
Мони  Hug Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower
Ние сме на финалната права - започнахме последната учебна седмица! Сутринта натъжих доста хора....тук всеки има куче и знае за какво става въпрос. За пореден път се убеждавам, че моето място е на село  Joy
Започвам със списъците, че Марче знае - те са гръбнака на организацията!
Усмихнат ден ви желая   bouquet

# 718
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Добро утро дами ..
Ladybird тенкю за кафенцето .. вие кога ще пътувате за Бг , или още не е ясно .. аз се опитвам да навия ММ за една малка почивка 10 дни , ама си мълчи още и нищо не казва , само ще видим .. аз туй ще видим го знам .. Laughing Laughing
при нас вали и се ядосвам , щото днес е почивния ден на ММ , и никъде няма да можем да отидем - освен пак да го замъкна милия до търговския център .. горкия , ще поиска от шефа си да работи 7 дена без почивка ..
СВетлито - да се оправя по скоро
стиснати палци за когото трябва ..
на другите хубав ден

# 719
  • Мнения: 3 846
Привет, момичета! Завърнах се от женския уикенд, който накрая не беше много женски, ама пак си прекарахме супер! Сега пак си стоя вкъщи, да ви кажа може и цяло лято да изкарам без плаж. Някак си ми е по-лесно да лежа вкъщи на климатик, отколкото на пясъка под слънцето.  hahaha

Калинка - много съжалявам... Знам какво е. И браво на малкия за мъжкарското поведение, говори много какъв мъж ще израстне.

Марчееее - отврат е възпален нерв, ама от него не се умира, нали?  Wink Навремето ме оправи ето тази дама: http://elenakovacheva.com/. Разбира си от работата, но все пак беше преди 6-7 години и може нещата да са променени. Но най малко може поне да се срещнеш с нея.

Креми - искаш да кажеш ти, мъж ти, свидетелите и още има, няма 10-на супер готини шаферки, нали?  Wink Кога сте на интервю? Август ще идвам към Пловдив и ще се обадя.  Peace

Хайде, бургазлийки, казвайте кога ще се виждаме!
На всички останали много целувки!  Heart Eyes



Общи условия

Активация на акаунт