Вчерашното ядене
Това ли заслужих


Вчерашното ядене
Това ли заслужих








Да ви е жив и здрав и много да ви слуша

Вчерашното ядене
Това ли заслужих







Да ви е жив и здрав и много да ви слуша


Честито и от мен!
да ти е жив и здрав и много,много да ви обича!
Вчерашното ядене
Това ли заслужих






щастлив мъж е той,с три дами около себе си
Много здраве и любов

Препоръчани теми