Лакове за нокти- 100 Юбилейна тема!

  • 79 054
  • 727
  •   1
Отговори
# 675
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Аз пък си търся акан цвят(из нета му викат горчица) Mr. Green, ама нещо не мога да намеря точно такъв какъвто искам.

# 676
  • Мнения: 9 579
Аз пък си търся акан цвят(из нета му викат горчица) Mr. Green, ама нещо не мога да намеря точно такъв какъвто искам.
Кажи,ако този ти харесва да му видя номера .
Скрит текст:

# 677
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Скоро не съм се разписвала, но нищо интересно не правя за маникюра си... в апатия съм. Confused
Снощи реших да пробвам "модел", който си харесах, но нюд основата ми не се оказа точния цвят и не съм особено доволна от резултата. Успях и да размажа някои от точките, не изчаках да изсъхнат и почти веднага нанесох топа. Twisted Evil

Скрит текст:


Миналата седмица бях със Zoya Zuza, но нея мисля че съм я показвала преди. Не е впечатляваща. Tired

По въпроса с колекциите - 60 лака са си нищо. Ако имах толкова щях да съм много доволна от себе си, но уви. Вече не купувам почти, поне това успях да направя за да не нараства още и без това ужасната ми бройка. Mr. Green

# 678
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Осмичка, не е лош, точно нещо в тази гама търся, но този конкретно не знам дали ще успея да го открия.
Въпреки това му виж номера, аз си взех от новите на Ъмбрела, дето и те са за 60 секунди, изненадващо съм много доволна.

# 679
  • Мнения: 9 579
Осмичка, не е лош, точно нещо в тази гама търся, но този конкретно не знам дали ще успея да го открия.
Въпреки това му виж номера, аз си взех от новите на Ъмбрела, дето и те са за 60 секунди, изненадващо съм много доволна.
Umbrella 242 в Елитис го има по принцип Peace

# 680
  • София
  • Мнения: 589
Flormar #423 - Много любим цвят за лятото  Heart Eyes
 


 newsm81 Маникюра ти е уникален!

# 681
  • Мнения: 713
Какво намаление на ОПИ?

NAILsecrets бяха пуснали лаковете по 6,70. Сега си гледам фактурата - било е на 14,15 и 16.08. Намалението го видях на страницата им във Фейсбук.

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Има и намаление в Стар нейлс, аз днес си взех за около 7лв. Stranger Tides.

# 683
  • Germany
  • Мнения: 919
Скоро не съм се разписвала, но продължавам да ви следя с интерес. Прекрасни неща показвате, както винаги.   bouquet Аз последно бях така:

Perfect S75:


p2 Volume Gloss 130 fresh sister & p2 Sand Style 140 happy:


Perfect Sand S61:


Относно топ лаковете, аз май и преди съм споменавала, но съм много доволна от Essence Ultra Gloss Nail Shine.  Peace
Скрит текст:

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
Щях да показвам маникра ми от снощи, но след красотите на Криси  Heart Eyes просто ме е срам  Hug
Като първия ти лилавия имам на Римел - почти едно към едно са  Laughing

За бройката на лаковете моите са само 48  Grinning

# 685
  • Мнения: 475
Сигурна съм, че има такива и на Golden rose, но не се сещам. Някакви предложения?


GR Color exper 34, 36, 78, 80 (този май беше с фини частички брокат)... Погледни тези, сякаш са сходни.

Мерси ще ги видя   bouquet   Когато не ми трябва даден цвят намирам! Когато ми хареса нещо и реша да търся- нищо!


http://kosmetista.ru/blog/lakomaniac/54772.html

и Golden rose color expert 29 май прилича!

# 686
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз съм така. Много мой цвят с много мое име.  Mr. Green

Снимката не е моя

# 687
  • Germany
  • Мнения: 919
змейковица, благодаря за комплимента.  Hug Показваш много хубави ноктенца, така че смело показвай още! Иначе се сещам за това лилаво, май даже ти си го показвала в темата. Много любим!  Heart Eyes

Магдалена Маджурова, color expert 29 наистина много прилича, но го нямам, та не мога да кажа със сигурност. Аз имам любимия Color Expert 32, но той е с частички.

Скрит текст:

Ето и моята колекция (около 150 са):

Скрит текст:




А тези чакат да им дойде реда все още:
Скрит текст:

За съжаление цветовете не са добре уловени.  Crossing Arms

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
 Hug Криси , благодаря ти! Впечатляваща колекция имаш  Grinning

Ето и моите подкъсени ноктенца в стил "не можах да реша с какво да се лакирам"  Mr. Green
Скрит текст:

# 689
  • Мнения: X
Здравейте! Следя отдавна темата..големи красоти показвате..благородно ви завиждам за броя на лаковете..обичам да се грижа за ноктите си..до преди година ходих на маникюристка, но спрях..през това време слагах предимно заздравител..но реших да се научи да си правя сама ноктите..маникюрът ми от днес не се получи много, но ще се усъвършенствам!
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 25 авг 2015, 19:39 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт