Не можете да познаете какво ми се случи!!!!!

  • 2 468
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: X
Интересно заглавия избрах нали?? Simple Smile Но и интересно нещо ми се случи.
Днес сутрин установих че дневния ми крем е свършил или поне нямаше да стигне за цялото лице newsm78 и какво да правя.А закъснявам вече.Грабнах на мъжа ми един балсам за след бръснене Laughing на Vichy за чуствителна кожа и се намацах и хукнах-добре че е без аромат и не замирисах на мъж(аз в началото си помислих че това е хидратираща емулсия нещо и днес вечерта като го попитах стана ясно че било афтършейф). След няколко часа ми направи впечатление че чуствам кожата си много добре-наистина отлично.Досега това с никой крем не ми се е случвало.Кожата ми стана гладка,мека,равна,въобще изглеждаше здрава.До вечерта две пъпчици които имах бяха изчезнали.
Просто магия сякаш.Кожата ми цял ден не се омазни а усещането се запази.На балсама пише че пълен ефект се постига след 12 дни редовно използване-немога да си представя ефекта тогава smile3521.Мисля си че това е от цинка който се съдържа в този балсам и витамин В5(това са активните му съставки). И сега се чудя как да намеря еквивалента на този балсам в женски вариант(по точно някакъв крем) защото не мога да използвам на мъжа балсама за след бръснене newsm03 тук балсама е долу в дясноhttp://www.domovoy.ru/0402/krasota/img/questions_02.jpg Така че знаете ли някакъв крем с цинк и В5 за чуствителна кожа.
Ако ли не... силно се замислям да приватезирам на мъжо козметиката.Ако продължава да ми действа така и аз ще си купя същия балсам и ще го използвам вместо дневен крем(а дали може да ми навреди след като е мъжки--не вярвам но все пак).
Интересно нали?????
Така че помагайте ако можете

# 1
  • Мнения: 1 403
Не мисля,че ще навреди,може и аз да пробвам  smile3521 Ще му подаря един такъв за рождения ден  newsm62 newsm62 newsm62

# 2
  • Мнения: 2 550
Мерси за информацията:)
Ще си купувам автършейф, дано ми се отрази по същия начин:))

# 3
  • София
  • Мнения: 39 807
Горките ви мъже, щом и на козметиката им посегнахте Simple Smile
Няма ли такъв еквивалент за жени?

# 4
  • Мнения: 5 317

Да,много интересно. Hug

За съжаление,не мога да ти помогна.

# 5
  • Мнения: 1 183
Интересно, незнам за такъв крем, но по скоро не съм обръщала внимание но може да се поразровим да видим дали няма да излезе нещо по въпроса  Joy

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ползвай си го! какъв е проблема? като е мъжки та какво, да не ти поникне брада? hahaha

# 7
  • Мнения: 2 407
Ще вземе и аз да пробвам Joy Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
Питай в аптеката,ще ти предложат нещо подобно на Vichy за жени.Ако няма си вземи същия,но да не ти изсуши прекалено кожата.Все пак щом ти понася,какво ти пука,че е мъжки.Моя мъж редовно го мажа с мойте кремчета за очи,за лице,защото  са много по-хубави от мъжките който продават,кожата му е перфектна Crazy

# 9
  • Мнения: 302
наистина много интересно, какво като е мъжки, щом има ефект

# 10
  • Мнения: 910
И аз смятам,че щом има ефект какво значение, че е мъжки,аз например ползвам на мъжа ми парфюмите.

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И аз смятам,че щом има ефект какво значение, че е мъжки,аз например ползвам на мъжа ми парфюмите.

И аз чат- пат се попръсквам с неговите. Embarassed

# 12
  • Мнения: 5 647
Мъжкото си е мъжко, тва си е!  Mr. Green

# 13
  • Мнения: X
Въпросът не е в това че е мъжки.Въобще не ми пука след като не мирише.Моята кожа е по-скоро е смесена а този балсам някак си я изравнява по цялото лице.
Въпросът ми е че аз по случайност открих че кожата ми се нуждае явно от цинк и витамин В5 и си търся крем който е със същите активни съставки

# 14
  • Мнения: 13 780
Ще ви поникнат бради, ей. И после квоооо, ще им ползвате и пяната за бръснене ли на мъжете си? Joy Joy Joy  Абе, намерила съм една темичка за епилацията, та ако (като  hahaha) ви потрябва, се обадете, ще ви пошушна коя е smile3534

# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Нали все е козметика за лице, какво те притеснява? Мацай се с него след като си доволна!

# 16
  • Мнения: 2 616
Защо не провериш какви са съставките в дамските кремове на Vichy-може в някой от кремовете им за чувствителна или проблемна кожа да има подоби съставки.

# 17
  • София
  • Мнения: 847
Бреее, подарих на мъжа ми тази цялата мъжка серия на Виши, но не предполагах, че може да има такъв благотворен ефект! Ще пробвам още утре - какво като са мъжки?!

# 18
  • Мнения: 527
В мъжката козметика не слагат ли спирт  Rolling Eyes Провери в съставките дали няма някакъв алкохол. Иначе на Виши Нормадерм мисля, че ще ти хареса, също има цинк в него. Аз в началото не бях доволна от него, но сега като взе да свършва и пак ми се иска същия  да си купя.

# 19
  • Мнения: X
Току що се намазах пак с балсама му.Ами не издържах на изкушението Embarassed.Ефекта е същия-сега цял ден ще ми е добре на лицето.Гледам да не ме види моя защото той така си го пести.Казва че и на него много му харесвал обаче не виждал смисъл да дава над 20 лева за 75 мл. балсам за след бръснене след като има по-евтини.Явно ще започна да го използвам редовно пък той нека си се маца със спиртни одеколони като иска.
Наистина в балсама няма алкохол,нито парфюм.Гледах другите кремове на Виши но точно с цинк май няма.Дори и от мъжките продукти няма друг с цинк.
А иначе не съм доволна от нормадерма-не за друго ами заради този бял слой който ми остава по лицето за матиране.Наистина матира но имам чуството че ми запушва порите и ми излизат пъпчици.А този балсам без да остава никакъв слой и се справя със омазняването и матирането.
На балсама пише че е с Олиго Цинк-незнам какво е олиго обаче виши нали имат такава серия Олиго25 и може да мина на нея.И без това ми свършва гела за лице а на олиго25 има много хубава пяна за измиване така че....
Надявам се само ефекта да е същия-ако не преминавам на мъжка козметика Laughing Жалко че в балсама няма UV филтри Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Е-е-ех, отдавна я открих аз тази истина за мъжката козметика - че много успокоява кожата на лицето, и като ми излезе пъпчица, тутакси я намазвам с лосиона за след бръснене на Жилет /без алкохол/. До няколко минути се е скрила.
Пробвала съм и балсама му за след бръснене на Брънли - също е много хубав ефектът. Но и двете неща имат подчертано мъжки аромат.
Що се отнася до това дали има крем с цинк и провитамин В5, днес точно гледах в аптеката на пл. Св. Неделя такъв, обаче с цинк и мед - серията беше американска, за съжаление не запомних името й Embarassed Друг крем с подобни съставки има Авен - Цикалфейт.  Той обаче лично на мен ми стои някак по-тежък, по-мазен, затова го ползвам рядко, само при обрив, който трябва спешно да изчезне /примерно от вечерта до сутринта/.

# 21
  • София
  • Мнения: 361
нали е за лице какво толкова? Joy

# 22
  • Мнения: X
Е-е-ех, отдавна я открих аз тази истина за мъжката козметика - че много успокоява кожата на лицето, и като ми излезе пъпчица, тутакси я намазвам с лосиона за след бръснене на Жилет /без алкохол/. До няколко минути се е скрила.
Пробвала съм и балсама му за след бръснене на Брънли - също е много хубав ефектът. Но и двете неща имат подчертано мъжки аромат.
Що се отнася до това дали има крем с цинк и провитамин В5, днес точно гледах в аптеката на пл. Св. Неделя такъв, обаче с цинк и мед - серията беше американска, за съжаление не запомних името й Embarassed Друг крем с подобни съставки има Авен - Цикалфейт.  Той обаче лично на мен ми стои някак по-тежък, по-мазен, затова го ползвам рядко, само при обрив, който трябва спешно да изчезне /примерно от вечерта до сутринта/.

Подари му На виши балсама за след бръснене за чуствителна кожа-на него пише без алкохол и без парфюм и няма да те притеснява типично мъжкия аромат.Аз затова до сега не му взимах нещата а само вчера по случайност-подуших не миришеше и се нацапотих.
Виж моля те как се казва тези серия с цинк която си видяла.
А иначе на авен надали ще си го взема щом идва тежък.С моята смесена към мазна кожа само за тежък крем съм

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Няма как да я видя, защото няма да ходя скоро до там Sad Ако успея да се сетя за името, веднага ще пиша.

# 24
  • София
  • Мнения: 291
...виши нали имат такава серия Олиго25 и може да мина на нея.И без това ми свършва гела за лице а на олиго25 има много хубава пяна за измиване така че....
Пяната наистина е много хубава и супер икономична. Аз я ползвам вече доста дълго, даже почна да ми омръзва   Embarassed а съм още до средата ...Като основни две съставки отпред пише Manganese+Polyfructol.
Е-е-ех, отдавна я открих аз тази истина за мъжката козметика - че много успокоява кожата на лицето, и като ми излезе пъпчица, тутакси я намазвам с лосиона за след бръснене на Жилет /без алкохол/. До няколко минути се е скрила.

И аз при нужда прибягвам до афтършейф-а... Laughing

# 25
  • Мнения: X
...виши нали имат такава серия Олиго25 и може да мина на нея.И без това ми свършва гела за лице а на олиго25 има много хубава пяна за измиване така че....
Пяната наистина е много хубава и супер икономична. Аз я ползвам вече доста дълго, даже почна да ми омръзва   Embarassed а съм още до средата ...Като основни две съставки отпред пише Manganese+Polyfructol.

А пяната добре ли почиства???
Кремчето ползвала ли си.
Аз до колкото разбрах вътре има манган-и него го водят олиго елемент както и цинка (незнам какво е това олиго) и си мисля че просто кожата ми може да има нужда от такива олиго елементи

# 26
  • Мнения: 1 428
Аз пък съм установила,че като се намажа с гел-пяната на Нивея за бръснене и постоя с нея 10 мин. кожата ми става перфектно мека,гладка и свежа.А след баня се клепам с неговия автършейф пак на Нивея,но за чувствителна кожа и се чувствам супер.От всички женски мазила,които съм пробвала ми излизат пъпки и затова съм изцяло на мъжка козметика за лицето и още нямам брада hahaha Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 5 317
Друг крем с подобни съставки има Авен - Цикалфейт. 


Karimma,каква е цената на този крем?

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не виждам пробем да ползваш балсама на мъжа ти. Аз на моя му ползвам пяната за бръснене понякога. А имам колежка която се пръска само с мъжки парфюми пък не съм видяла да има недостиг на мъже около нея.

# 29
  • Мнения: 3 760
Защо не провериш какви са съставките в дамските кремове на Vichy-може в някой от кремовете им за чувствителна или проблемна кожа да има подоби съставки.
А и не е проблем да ползваш съответния балсам. Може пък да е най-най- подходящият за твоята кожа.

# 30
  • София
  • Мнения: 291
...виши нали имат такава серия Олиго25 и може да мина на нея.И без това ми свършва гела за лице а на олиго25 има много хубава пяна за измиване така че....

А пяната добре ли почиства???
Кремчето ползвала ли си.
Аз до колкото разбрах вътре има манган-и него го водят олиго елемент както и цинка (незнам какво е това олиго) и си мисля че просто кожата ми може да има нужда от такива олиго елементи
Пяната почиства добре, харесва ми. Преди години като /излезнаха/ ползвах кремчето Олиго25. По точно това, което е портокалово на цвят, защото има още едно - зелено. Нещо ми беше малко по-тежък от колкото исках, скоро не съм пробвала пак. Но от апкетата, където пазарувам ми дадоха мостра на Юсерин, зелената серия, страхотно е. Пробвах измиващия гел и крема и двете много добри. Кожата се изпъва някак си, веднага попива крема и не оставя никакво чувство на мазно. Страхотно. Между другото подобен е и Ретроактивния дневен крем Anew 25+ на Avon.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 328
Друг крем с подобни съставки има Авен - Цикалфейт. 


Karimma,каква е цената на този крем?

Преди няколко месеца го купувах, върти ми се в ума цена от порядъка на 10-тина лв.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 743
Да ви кажа, че на мен също ми е правило впечатление, че мъжката козметика е по-качествена като, че ли от женската.
Дали, защото женска има много и съответно повече се фалшифицира  newsm78
Да не говорим, че от личен опит знам, че на мъжа ми парфюмите са по-трайни от моите  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт