?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 820 458
  • 20 915
  •   1
Отговори
# 18 585
  • София
  • Мнения: 24 839
Сложна е тя, че и трудна- в 21 век.
Тия дни имаме нови върхове на мързела женски
- не готви, но
- наблюдава хвърлен от предната вечер ползван и понамирисващ чорап в стаята, може и да спи на аромата, но чака "гада" да си го вдигне, след като сготви
- слага сутрин храна в кутиите за себе си и детето, но "гадът" трябва да се самообслужи, щото ръцете му не са заврени отзад........

Честно, ако толкова не понасях мъжа си, да съм се развела и забравила.......

# 18 586
  • София
  • Мнения: 19 319
Защото са будали и големи бели птици. Говендър Мой и Майката на Хамстера се събраха да живеят заедно в неговата кочинка. Девойката е студентка и не работи, така че Говендърът всеки божи ден се прибира у дома за обедната почивка (на 10-15 минути пеша е работата му), за да похапне топъл обяд, сготвен от благоверната. Не знам кого първо за запухам с тигана- дали да е Говендъра, който се изживява като перфектно обслужвания мачо или оная будала, която на 22 години, вместо да се напарфюмира и да отиде с гаджето на ресторант, се парфюмира с лук и чесън в кухнята.  ooooh!
Уиш, тук прекаляваш с феминизма. След като тя живее при него и не плаща наем и не работи, т.е. той поема финансовата част, девойката само за украса ли да стои? Ако е на училище - ОК, но явно не е, щом има време да готви.
Как точно да отиде с него на ресторант в работно време? И с какво готвенето на обяд пречи на излизането вечерта?
Иначе се гледат готварски реалитита, но сакън жената да се напъне да сготви, разбира се, мъжът  да помага и отменя.
Инае съм съгласна, че са будали да се бутат да живеят заедно от малки.

# 18 587
  • Мнения: 10 998
аз пък не съм съгласна, че са будали. Говендъра е много перспективен младеж и девойката е умна. Да изпусне момчето, че да го лапне някоя друга, докато тя се находи с лузъри. Няма нужда. Намериш ли качествен мъж, държиш здраво, че не са много. А амбициозните и красивите жени са много и конкуренцията не спи.

# 18 588
  • София
  • Мнения: 19 319
Това ясно, още откак искала да води проектозълвата Mr. Green на море. Обаче Уиш не поддава, ни хамстер гледа

# 18 589
  • Мнения: X
аз пък не съм съгласна, че са будали. Говендъра е много перспективен младеж и девойката е умна. Да изпусне момчето, че да го лапне някоя друга, докато тя се находи с лузъри. Няма нужда. Намериш ли качествен мъж, държиш здраво, че не са много.
Абсолютно съгласна.
Стига да не са на по 15-17 години още.....защото после ще има "Оф, не можах да се нахойкам, я да си наваксам!" и се почва едно наваксване след N-години брак и деца, че ум да ти зайде.
Ако са около и над 22-24, да, тогава "хванеш" ли наистина качествен мъж, струва си да го "държиш" не с две, а с двеста ръце.
Че като гледам какви "мъжленца" са се навъдили, не завиждам на момичетата и родителите им.

# 18 590
  • Sofia
  • Мнения: 15 568
аз пък не съм съгласна, че са будали. Говендъра е много перспективен младеж и девойката е умна. Да изпусне момчето, че да го лапне някоя друга, докато тя се находи с лузъри. Няма нужда. Намериш ли качествен мъж, държиш здраво, че не са много. А амбициозните и красивите жени са много и конкуренцията не спи.

Същото важи и в обратна посока.

# 18 591
  • Мнения: X
Уиш, тук прекаляваш с феминизма. След като тя живее при него и не плаща наем и не работи, т.е. той поема финансовата част, девойката само за украса ли да стои? Ако е на училище - ОК, но явно не е, щом има време да готви.
Как точно да отиде с него на ресторант в работно време? И с какво готвенето на обяд пречи на излизането вечерта?
Иначе се гледат готварски реалитита, но сакън жената да се напъне да сготви, разбира се, мъжът  да помага и отменя.
Инае съм съгласна, че са будали да се бутат да живеят заедно от малки.
Точно болднатото имах предвид, Куку, не феминистичната част. На 22 години вместо да се напарфюмира и да отиде на среща, тя ще се зарине в битовизми от сорта топъл обяд за миУото и миризливите му чорапи. Останалото, кой плаща наем, издръжка и т.н. си е тяхна работа и не го коментирам.

Леле, перспективен мъж! Тоя взривител на кафемашини и потенциален убиец на хамстери!  ooooh!

# 18 592
  • Мнения: 9 196
По-добре на 22 да готви обяд на миуото, от колкото "на 30 сама" ... от много кълчене и лигавене, как не е слугиня, защото е в 21 век и да си търси мъж, който да готви, чисти, пере, да ражда, да гледа децата, да ходи на работа, да и прави маникюра, но и да може да носи хладилник ... и никога да не го намери.

# 18 593
  • София
  • Мнения: 17 851
Никой не е останал сам, щото не лети с метлата и не полира черпака. Причините са други.

# 18 594
  • Мнения: 9 196
Никой не е останал сам, щото не лети с метлата и не полира черпака. Причините са други.


Други са - че е мързелив, некадърен, лигав, надут и превзет. Не летенето и полирането, са само някои странични следствия от същите причини.

# 18 595
  • Мнения: 25 712
Леле, перспективен мъж! Тоя взривител на кафемашини и потенциален убиец на хамстери!  ooooh!

Хайде, хайде, при тази реклама, която му удари...  Laughing
Млад мъж със собствено жилище, добре платена и перспективна професия и като бонус – бъдещата свекърва се зарече пред цял форум, че ще стои далеч от младото семейство и изобщо няма да им се бърка.
Коя жена може да устои на такава оферта, особено частта с бонуса? М?
Няма да се учудя, ако девойката не е чула за него във форума и специално го е издирила. Даже допускам, че девойките са били много повече, провели са нещо като турнир и тя го е спечелила.  Laughing

# 18 596
  • София
  • Мнения: 17 851
Не си права. Невинаги приоритетността, насочена към други неща, различни от манджите и килима, означава надутост и превзетост.
Камо ли некадърност.

Пияниците, наркоманите и социопатите си намират хора, само некадърните готвачи- не Mr. Green

# 18 597
  • Мнения: 30 802
Много зависи неготвещата девойка с какво си запълва времето, като не готви. И дали не-готвенето е индикатор за класа и друг вид заетост, или просто е мързелива кифла.

# 18 598
  • BG
  • Мнения: 893
Цитат
Уиш, тук прекаляваш с феминизма. След като тя живее при него и не плаща наем и не работи, т.е. той поема финансовата част, девойката само за украса ли да стои? Ако е на училище - ОК, но явно не е, щом има време да готви.
Как точно да отиде с него на ресторант в работно време? И с какво готвенето на обяд пречи на излизането вечерта?
Иначе се гледат готварски реалитита, но сакън жената да се напъне да сготви, разбира се, мъжът  да помага и отменя.
Инае съм съгласна, че са будали да се бутат да живеят заедно от малки.
Значи една жена щом не работи, трябва по някакъв начин да си заслужи издръжката, така ли?  ooooh! ooooh! ooooh!

# 18 599
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 010
Цитат
Уиш, тук прекаляваш с феминизма. След като тя живее при него и не плаща наем и не работи, т.е. той поема финансовата част, девойката само за украса ли да стои? Ако е на училище - ОК, но явно не е, щом има време да готви.
Как точно да отиде с него на ресторант в работно време? И с какво готвенето на обяд пречи на излизането вечерта?
Иначе се гледат готварски реалитита, но сакън жената да се напъне да сготви, разбира се, мъжът  да помага и отменя.
Инае съм съгласна, че са будали да се бутат да живеят заедно от малки.
Значи една жена щом не работи, трябва по някакъв начин да си заслужи издръжката, така ли?  ooooh! ooooh! ooooh!
А вие как виждате нещата? Не става въпрос за издръжката и дали я заслужава, а как по - точно трябва да се устрои ежедневието в този случай?

Общи условия

Активация на акаунт