Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVII

  • 90 484
  • 714
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 774
Само два коментара за Междузвездни войни.  Thinking
Нещо май не се вълнуват потребителките.
3D-то струва ли си? Помня как ме впечетли като бях малка. Нещо много по-различно от другите фантастики.

Понеже е снимам на мястото на което живея, постоянно се пускат коментари в местните медии колко трудно е било на екипа в жегата с тези маски и костюми. Много голям екип, много актьори, до всеки актьор е имало асистент.. такива неща. Премиерата тук беше на местният филмов фестивал.

# 676
  • Мнения: X
Аз нещо не тръпна да го гледам . Като дете му бях фен -ама не чак луд . / Моята приятелка го беше гледала над 10 пъти всяка серия - даже и на селските прожекции ходи -нищо че бяха супер орязани . Даже песни и стихове беше измислила . Сънуваше го и ми разказваше Grinning /
  Имам чувството ,че ще ми развали хубавите спомени и няма хич да ми хареса .
Дали няма да има скоро нов вариант на любимият ми Дюн .
 Книгата съм чела и имам живи образи от там ..... и така и не се реших да гледам двете екранизации . Да не ми се развали магията .
Няма да забравя като деца как гледах Синовете на Великата мечка с моята приятелка / и двете луди фенки на романите за индианци и т.н./ - не го догледахме и до средата и излязохме навън страшно сърдити и възмутени Grinning

# 677
  • Мнения: X
Само два коментара за Междузвездни войни.  Thinking
Нещо май не се вълнуват потребителките.
3D-то струва ли си? Помня как ме впечетли като бях малка. Нещо много по-различно от другите фантастики.

Аз ще го гледам утре и хич даже няма и да чета коментарите.

Рапърският филм и на мен ми хареса. Много ми хареса и Pan. Красота!  Heart Eyes Друго май нищо интересно напоследък, голяма скука от към филми. Другата седмица ще гледам The Vatican Museums на 3D. Сама!  Laughing

# 678
  • Мнения: 1 167
Под каква последователност се гледат тия епизоди? Любопитна съм да ги гледам всички, че ми продъниха ушите с тоя филм. Брат ми на времето беше фен, имаше някакви картички чак. Ама мен не ме хвана еуфорията, бях много малка още....даже като се замисля, не съм била родена.

# 679
  • София
  • Мнения: 2 701
Под каква последователност се гледат тия епизоди? Любопитна съм да ги гледам всички, че ми продъниха ушите с тоя филм. Брат ми на времето беше фен, имаше някакви картички чак. Ама мен не ме хвана еуфорията, бях много малка още....даже като се замисля, не съм била родена.
За Междузвездни войни ли питаш? И при мен беше същото, брат ми беше фен, ама аз бях малка и нямам особено ясни спомени. Сравнително скоро ги изгледах отново и сега съм истински фен  Crazy Гледах ги по годините на излизане- Епизод 4,5,6 и след това 1,2,3. ММ се опитваше да ме убеди да гледаме само новите, добре че не го послушах, обожавам старите серии и мисля, че са много по-добри  Peace

# 680
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879


Рапърският филм и на мен ми хареса.

Радвам се!

Star Wars ще ги гледаме и ние на кино. Мъжът ми е абсолютен фен. Аз, обаче, като че ли предпочитам новите серии и не знам тази как ще ми дойде. Thinking

# 681
  • Мнения: 57
Ха ха... филма си е чиста смешка... Как едно момиче, която е клошарка стана джедай... и победи сит, който е тренирал години на ред за да бъде това, което е ... Другите серии на междузвездни войни бяха хубави и смислени. Особенно 3-тата серия.. Тука е пълна измишльотина. Тъпо като смисъл, некадърно играно... изобщо ме е яд, че си дадох парите ... Тия за да направят повече пари и да комерсиализират нещата развалят всичко.... Вече като ми хареса филм няма да му гледам втора серия ако пуснат такава ...

# 682
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Carol
Думи не намирам, за да изразя колко точно съм разочарована от този филм, който чакам цяла година Tired. Толкова излъгана не съм се чувствала отдавна, но по-лошото е, че се чувствам отвратена и погнусена. Понеже ако това трябва да е филм за влюбването между две жени, за влюбването изобщо, то аз не го почувствах така. Видях влюбването на едно младо момиче в гривните, кожите и парфюма на една застаряваща богаташка. В аромата на пари, така да се каже. А отсреща видях типичния дърт коцкар (в женска кожа), въртящ се около заинтригувало го младо месо и размахващ фотоапарати и други разни скъпи примамки. И социалната драма не видях- може би трябваше да се потресем от заплахата с родителските права, но нещо и самата Карол не ми се стори потресена, хуквайки да си чеше крастата с младото месо по пътищата на Средна Америка, вместо да си наляга парцалите и да пръска пари по адвокати. То ясно, че напоследък е много модерно да се ахка, охка и въздиша за онеправданите, ама хайде поне като ни натискат нас да ахкаме, охкаме и въздишаме, то поне въпросните да изглеждат онеправдани, а не чисто и просто разгонени. Не видях силно майчинско чувство, не видях социална несправедливост, не видях дискриминация- всичко течеше толкова плавно, слизесто и политкоректно, че вместо да се разтреперя в синхрон с ограбената майка, аз въздъхнах облекчено от бързото и удобно разрешение на проблема.
 
Актьорска игра- охх, да не започвам, че това са двата най-сигурни Оскара тази година май, а като се сетя и се ядосвам. От Бланшет- мятане на накичени със златни гривни китки и едри планове на половин лице, я уста, я нос, я око, което ще застане най-красиво в кадър. Намирам за обидно спрямо актриса с нейната репутация и талант да бъде ползвана за закачалка на луксозен вълнен текстил, още повече да се пробутва подобно нещо в наградните кампании. От Мара малко повече, даже всъщност на моменти много искрен плам, но недостатъчно. Общо взето и от двете се усещаше един дискомфорт, най-вероятно от ясното осъзнаване колко празен и кух сценарий имат за задача да изпълнят със смисъл. Нещо, с което не успяват да се справят, а Бланшет не усетих и да се старае особено.

Цялостно- ако беше просто кух балон, щеше да е поносимо, но от този филм лъха на кир, душевна и плътска, и никакви пищни интериори и костюми не могат да заглушат смрадта на немито.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Ха ха... филма си е чиста смешка... ..............
Нямаше ли някаква уговорка, когато се коментира филма да не се разкрива съдържание  newsm78 Защо, е ясно на всеки. Ако бъркам, извинете ме!

Последна редакция: сб, 19 дек 2015, 21:28 от stenly

# 684
  • София
  • Мнения: 2 701
Джо, къде го гледа. Има ли го по торентите? Преди два дни търсих и не го намерих.

# 685
  • Мнения: 510
Таня_спасова84, може ли да те помоля да не разказваш филма или поне го сложи в скрит текст, че на много хора тук ни предстои да го гледаме! Мерси!

П.п.Рядко се ядосвам, ама то малко и съобразителност трябва.

# 686
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джо, къде го гледа. Има ли го по торентите? Преди два дни търсих и не го намерих.
Да, има го, с не най-доброто качество, но го има- и в Арена, и в останалите тракери.

# 687
  • София
  • Мнения: 2 701
Джо, къде го гледа. Има ли го по торентите? Преди два дни търсих и не го намерих.
Да, има го, с не най-доброто качество, но го има- и в Арена, и в останалите тракери.
Благодаря  bouquet Ще го пробвам, макар да подозирам, че ще съм на подобно мнение, но се очертава да е от фаворитите тази година  Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: X
Таня_спасова84, може ли да те помоля да не разказваш филма или поне го сложи в скрит текст, че на много хора тук ни предстои да го гледаме! Мерси!

П.п.Рядко се ядосвам, ама то малко и съобразителност трябва.
Скрит текст:
Аз направо щях да я помолвам да се разкара някъде, но пък от друга страна тя съвсем коректно си е написала още встъпителното изречение така, че горе-долу всеки с кеф да я скролне.

Джой, искам да гледам разочароващия Carol, затова кажи къде го гледа.  Grinning

# 689
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Чек, малко по-горе го обсъждахме това- аз лично теглих от Арена, но и замундските копия предолагам са същите Peace. На вас може и да ви хареса, ей сега във фейсбук една дама го хвали на полубългарски, полуанглийски Laughing

Общи условия

Активация на акаунт