Сладкарничка за книги - тема 47

  • 24 645
  • 755
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 10 856
Зажмуцана е палмата ти  Naughty
 Joy

# 496
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Вив, знам че искаш и ти на палмата, не се прай  Joy

# 497
  • Мнения: 5 776
Няма да обиждаш палмата  Naughty

# 498
  • София
  • Мнения: 10 856
Еййй, тва Лу, много зло, начи  hahaha

Аз си имам палма на главата, бе Лу  Laughing

# 499
  • Мнения: 14 888
Скица до скица днес тука!  Joy
Палмичанки вече са по домовете.  Нас Вени ни закара до вкъщи.  Hug
Вив,аз си бях с детето.  Mr. Green
Страхотно си прекарахме!
Вие,спокойно може да завиждаш!  Wink

# 500
  • София
  • Мнения: 10 856
Нези, викаш, с детето си, не пиеш  Laughing

# 501
  • София
  • Мнения: 12 325
И аз като една видна Палмичанка да кажа - срещата беше СУПЕР!!!  Grinning
Обичам си ви, момичета!  Heart Eyes

# 502
  • София
  • Мнения: 10 856
Еййй, най -после взехте да се позавръщате! Вече викам, край, на дискотека са  Twisted Evil пууу отдъхнах си.  Whistling

# 503
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Значи аз да се похваля, че Кали ме закара не до Плиска, а баш до нас  Heart Eyes

# 504
  • Мнения: 14 888
Нези, викаш, с детето си, не пиеш  Laughing
Е,сега,пийнах една биричка.  Wink

# 505
  • София
  • Мнения: 6 225
Много беше хубаво, така обичам да ви виждам  Heart Eyes Hug!

# 506
  • Мнения: 2 174


Нямам думи! Днес сте неотразими просто! newsm51

# 507
  • София
  • Мнения: 10 856
Момичета, сериозно вече да ви кажа, прекрасни сте и се радвам, че ви познавам!  Hug
Сега, след като се прибрахте, вече мога да ходя да си лягам  Heart Eyes

# 508
  • София
  • Мнения: 5 250
Ето ме и мен  Hug !
Чудна среща, както винаги  Heart Eyes
Не очаквах, че толкова много ще се съберем и беше толкова хубаво.
Милето обеща, че ще дойде в темата да се разпише, та я чакаме сега  Grinning

Вив, моето дЯти го оставих при баба му. Днес ще спи при нея и хич не го мисли. Там няма кой да му седи на главата и да го кара да пише  Twisted Evil

Във възторг съм от на Нези дъщеричката! Прекрасно дете  Heart Eyes
Радвам се, че й е харесало с нас!

Лу, другия път ще си знаем как ще се прибираш  Hug Hug Hug

Зориииии  Joy Joy Joy
Вярно е, че чупиш рекорда на Вени  Laughing

Отивам да полягам, малко да почета и утре ще ви следя през телефона.
Прегръдки на всички  Hug

Е пуснете ме да публикувам  Laughing

# 509
  • Мнения: 14 888
Сега сериозно и от мен.
Срещата беше чудесна. Благодаря на всички за милото отношение към дъщеря ми! Тя се чувства толкова щастлива от вашето внимание! А аз се радвам,че срещите с хора като вас и носят удоволствие! Благодаря ви! Обичам ви!
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт