♡ Любов под наем ~ ♡ ~ Ягодов аромат ♡

  • 113 333
  • 741
  •   1
Отговори
# 480
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 957
Софи, не му отговори на Синан, каза само: Знаете какво е положението...

# 481
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 957

Все си мислех, че в тая серия Йомер ще целуне Дефне, или поне да беше успял да я накара да размисли за напускането, а то - йок  ooooh!  
Никога не съм имала интуиция и сега пак спи дълбоко, а аз си развинтвам фантазията, и греша ли, греша в предположенията си Crazy Laughing

И аз тайно се надявах, че поне ще си кажат какво ги мъчи, ама ... не би ooooh!

# 482
  • Мнения: 5 723
Какъв е проблема между Йомер и дядо му? Някаква тайна ли има за родителите му?

 И двамата са в отлични отношения с майстора ,което за мен означава ,че са земни хора , а нещо не "другаруват" един с друг... newsm78

# 483
# 484
  • Мнения: 5 723
Софи, не му отговори на Синан, каза само: Знаете какво е положението...

Благодаря! Hug

# 485
  • Мнения: 5 723
Лека нощ момичета ,че стана утре! Joy
Благодаря за компанията и разясненията , коментарите ! Беше ми приятно ! Hug Hug Hug Hug Hug

# 486
  • Мнения: 12 009
Не знам колко еп ще е Любовта, но докога могат да се гонят Йомер и Дафне newsm78.... Да не стане от комедия любовна драма Thinking...Аз на теб, ти на мен, Той / Синан/ пък на нас, Тя / Ясемин/ на всички #Crazy.... И в един момент ще излезе истината на яве, Дафо ще реве и подсмърча, после с дружката си ще люпят семки да се изясни положението, паралелно ще вървят кадри с тъжен Йомер, който зяпа като хремав / има едни такива моменти, когато е учуден/ изненадан му висва леко мандибулата/ и ще си спомня я някое докосване, поглед, ситуация аз и ти... и таррарам Ясемин ханъм иде като ангел спасител да уталожи болката на объркания Йомерджим, леля Нериман получава амнезия и нищо не помни, чичо Неджмиш си почесва мустака мислейки за някоя младичка маникенка, докато дядо Хусрю му чете конско колко е некадърен и нищо не става от него и му предлага двуместна палатка на промоция за да има къде да се скрие след като продаде милия му дом... На фона това Синан бей пори вълните с яхтата си, защото видиш ли морето изясня мислите и съставя като верен приятел план за сдобряване на ашкъмите дето вече разбрали какво искат сърцата им, но не разбрали разума им какво говори...и в цялата тази картина Карай е в салон за красота, хапвайки пастички и чудейки се откъде му дойде всичко това до нежната душа... Мъка и страдание Sick

Последна редакция: сб, 15 авг 2015, 00:06 от Slawena

# 487
  • Мнения: 7 006
Днешният рожденик - Салих Бадемджи



Дано героят му в "Любов под наем" не се превърне в отрицателен образ Praynig



Славена, ставаш за сценарист Laughing Peace 

# 488
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 957
Да е жив и здрав, Салих! Много успехи и късмет! Tada Tada Tada

Славена, посмях се с версиятата ти Hug Уви, напълно е възможен този сценарии...

Лека нощ и от мен, благодаря ви за компанията! Hug Hug Hug

# 489
  • Мнения: 36
Моят фаворит отново ме изненада! Само тук-там е съм гледала от 6-7 епизод , но очаквах Дефо и Йомер да се целунат  Sad. Късмет ! Дано следващия път да има нещо положително , освен погледите и прегръдките ... Лека и от мен .

Последна редакция: сб, 15 авг 2015, 00:13 от b_m

# 490
  • Мнения: 7 006
Лека нощ, момичета!  Hug

Беше ми приятно да си коментираме серията! Hug

Тази вечер, който има желание за онлайн гледане на "Семейно положение: Сложно е" - да заповяда!  Hug
Тях ги чакам от миналата събота  Whistling  Crazy  

# 491
# 492
  • Мнения: 7 006
Ох, косата  ooooh!  Тази седмица съм безмилостна към прически, не знам защо Crazy
Все се чудя - защо тъпите фризьори къдрят косата на Елчин с преса с вафли?!  ooooh! 
Първо: тази мода умря преди години, и второ: никак не изглежда достоверно, че този тип накъдрена коса е истинската на героинята й Дефне! Що за безумия сътворяват некадърните коафьори?!  Twisted Evil

Ако й правиха прическа като тази, по-реално щеше да изглежда, че Дефне е бедна и с къдрава коса

# 493
  • Мнения: 7 006


Кодовите имена:

1. Йомер - Йомюш
2. Дефне - Пепеляшка
3. Ясемин - Мръсница
4. Дерия - Луда
5. Компютърният специалист - Очилатко
6. Корай - Кориш
7. Синан - Синош

 Joy Joy Joy

# 494
  • Мнения: 7 006
"Аромат на ягоди" - еп. 9 / Фрагман 2 с бълг.суб.  newsm44

Прав е Нихат - ако Бурак е с друго момиче, значи не е щастлив с Чаала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт