Февруарско сърчице, вече тупка и расте - тема 2

  • 27 107
  • 721
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 027
За резултатите от БХС - наистина зависи в коя лаборатория. В Св.Петка, ако ги вземат до обяд, излизат на следващия ден

Loathe, добре дошла и от мен Simple Smile

# 436
  • Мнения: 151
Браво за хубавите новини на всички    bouquet
По повод имената,мъжът ми е оставил избора изцяло на мен,смята че само аз имам право да реша как да го кръстим,ама и така не е лесно да ви кажа  Laughing ,постоянно се двоумя и един ден ми харесва едно име,след време вече не ми харесва,абе сложна работа си е,и доста отговорна. #Crazy
Той ми каза,както и свекъра и свекървата ако искам да го кръстя на моите родители,но става малко кофти,защото това ще е първото им внуче,на по-големия им син и двамата са с една и съща буква и някакси не върви,така че съм го решила да е на тях,а второто живот и здраве на моите родители.  Grinning

# 437
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
А относно моя батко,направо нямам думи.Имам мъж и син мечта.След вечеря ме пращат да си почивам,малкия мие чиниите ММ прибира масата  Crazy Heart Eyes

Ей голямо хвалене направо  Crossing Arms Crossing Arms човек да ти завиди  Crossing Arms и ти завиждам /шегувам се/  newsm57 newsm57 newsm57

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 438
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
ros4enka от клиника Надежда ги пращат в Майчин дом  Peace и както Licoco е написала там стават явно за 3 работни дни  Simple Smile

loathe добре дошла и безпроблемна бременост ти пожелавам  Hug Heart Eyes

# 439
  • гр.Бургас
  • Мнения: 337
Mierin,днес ме ударило на чувства  Joy  hahaha  Joy
  Hug   bouquet Embarassed

# 440
  • Мнения: 973
Момичета, днес след БХС вчера ме наболява корема при пипане, на мястото където най-много натиска докторката. Нормално ли е, според вас? Бая ме въртя на това място и ме заболя и тогава, но реших че е от натиска. Ама днес да ме боли още?

# 441
  • гр.Бургас
  • Мнения: 337
И аз имам същия проблем.Вчера бях на ФМ и днес до обяд ме наболяваше.Обадих се на док и каза,че е нормално да пия 2 таблетки но шпа.Пих и сега съм си вече ок. Hug

# 442
  • Мнения: 973
Тенк ю, Деска и аз сега ще отида да изпоркам 2 но-шпа. Hug

# 443
  • Мнения: 110
Сега се пребирам от ехограф при новия си д-р. Много мил човек, сега съм доволна, усеща се разликата между предишния и този (говори и обяснява повече). Та ме погледна на ехографа и ми изкара в първия момент акъла. Каза само - "не виждам сърдечна дейност", а аз супер сигурна му казах, " д-ре я вижте по- добре не е възможно"  Joy И пусна звука и се развълнувах супер много и мъника  се събуди и взе да рита и мърда ръчички. И аз продължавам да говоря на д-ра " дигнахте  ми адреналина и го събудихме" Joy Joy Joy. И много сме пораснали Flutter . Най-накрая се свърши с този Утрогестан, каза ми, че действал до 35 ден, а след това нямало полза от него, защото плацентата започвала да функционира, а повечето лекари се правели, че не го знаят това нещо. Казах му, че ще си взема утрогестана на морето , ако нещо прокървя и той ме изгледа пронизително и пак повтори, че след 35 ден няма смисъл от него и само се трупал в организма и можело да предизвика спонтанен аборт ( не бях чувала тази теория, но има известна логика като се замисля).  #Crazy #Crazy #Crazy Shocked

Вие пиете ли витами за бременни и какви? На мен щеше да ми изписва някакви, но му казах , че имам Джаймисън в нас. Той ми каза, че не ги харесва много ама да си ги допия(аз не ги пия, останаха ми от миналия път) Не се разбрахме нещо! newsm78 Другия път щял да ми изпише някакви испански Thinking  Не съм привърженик на тези витамини на хапчета, но ако много настоява като отида другия път ще почна да ги пия. Вие как смятате, дали има полза от тях или само тварят организма.
ММ нямаше тъпение да му се обадя  Joy много се зарадва милият newsm03

# 444
  • Мнения: 162
Благодаря ви момичета за посрещането  Heart Eyes
  ShellyKeys при първата бременност пиех http://www.marvi.bg/pregnacare-original-multivitaminen-komplex_f … 30-tabl-1616.html  немога да кажа повече.Има момичета казват че много добре им действали и много ги харесвали аз не мога да кажа че съм усетила такова нещо,просто ги пиех и  не знам и аз защо

# 445
  • Мнения: 149
Шели,аз пия Прегнакеър плюс.Обаче започнах да ги пия 3 месеца преди трансфера,сега продължавам и след 25 дни ще ги спирам.Това по нареждане на док.Пък и съм чела,че витамини се приемат до края на третия месец,след това вече нямало смисъл,понеже всички органи на бебето вече са изградени.Не знам защо чак сега те кара да започваш прием на витамини. newsm78
А за утрогестана  Shocked ,чак се притесних....слагам си го вагинално от края на месец май и ще го спирам в понеделник-най накрая Tired малко по малко вече спирам всияки хапчета....дойде и този ден Grinning

# 446
  • Мнения: 973
Оф, и аз съм ги заспирала. До събота приключваме с утрогестаните и дуфастона. Оставам си на Фраксипарин през ден, че съм с тромбофилии. Фолиевата и неоксида ги продължавам, също При док съм, чак на 18-ти, живот и здраве.

# 447
  • Варна
  • Мнения: 7 147
...след 35 ден няма смисъл от него и само се трупал в организма и можело да предизвика спонтанен аборт ( не бях чувала тази теория, но има известна логика като се замисля).  #Crazy #Crazy #Crazy Shocked

Малееее, моите уважения към твоя доктор, ама това е голяма глупост. Ако беше вярно, здраво бебе ин витро нямаше да се роди....  ooooh!
Аз ще пия и Утрогестан и Дуфастон поне до края на 16-та седмица. Това е прогестерон. Недейте така, тук четат момичета, които са на такава терапия...  ooooh!
Понякога се изумявам какви глупости може да се чуят от иначе квалифицирани лекари...

# 448
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
И на мен ми спират всичко от 06.08  Crazy Много се радвам, че ми омръзна от хапчета вече  Crossing Arms

# 449
  • Мнения: 110
Ми то нали знаете всеки лекар си е чешит и си знае неговото. Просто споделям... не съм искала да плаша никого. Все пак и аз ги слагах до вчера, а мои познати и до по-късно. За това се казва да не се вярва на всичко. Аз например витамините, които ми каза да пия, няма да ги започвам, защото за мен е пълна глупост, най-вече без да имам изледвания на кръвта и доказани дефицити.  Crossing Arms И не се сърдете , че споделям, все пак е за това този форум да си казваме нещата, които ни казват АГ-та и да се допитваме една до друга. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт