SUPERNATURAL: Let there be Darkness

  • 34 386
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 24 462
 Joy Joy аз пък взех, че си помислих друго. Но защо се заблуждавам?    Mr. Green  hahaha

# 211
  • Мнения: 22 592
 hahaha hahaha hahaha

Ко,каза,ко ?  Mr. Green

# 212
  • Мнения: 24 462
Ще се гътваш, нали? hahaha

# 213
  • Мнения: 22 592
Днес може  Wink

# 214
  • Мнения: 24 462
Щото е петък ли? Mr. Green

# 215
  • Мнения: 6 459
Изключително приятна компания са за "остаряване" "заедно". Както братята, така и J2.
А някои от нас даже изобщо не са пораснали Wink :




 Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 22 592
Споделям мнението ,Импала  Heart Eyes

Ивекс , да  hahaha


Ето къде ми било захарчето за кафето -  Whistling

# 217
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes само с такива захарчета си го пия

# 218
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Аз първият сериал който гледах беше Дарк Ейнджъл с Джесика Алба и нашето момче  Mr. Green Дженсънчо и Старгейт Атлантис. Бъфи и Ейнджъл бяха сериалите, които някак си ми останаха в сърцето.  Много ми допадна характерът на Бъфи като човек, който първо гледа да помогне на другите, а оставя себе си на последно място и никога не е щастлива. Все пак съм доволна, че поне не я убиха в последната серия. 

Супернечъръл и за мен е сериалът , който гледам от най- дълго време.  Започнахме го с мъжа ми още от самото начало, когато излезе - бяха се събрали два сезона на веднъж , мисля , че беше през 2006 или 2007 година и от тогава не съм спирала да го гледам  Joy Mr. Green ММ също го гледа, но вече не го гледаме заедно, защото аз нямам търпение като излезе новата серия , да я изгледам веднага, а той си ги събира по няколко наведнъж и тогава гледа .  Grinning  И да отбеелжа, че също ще съм доволна, ако Сам и Дийн ги оставят живи накрая. Знам, че и те не могат да имат щастлив и нормален живот, но поне да не ги убиват  Praynig

# 219
  • Мнения: 6 459
Хм, не виждам захарчето, ама предполагам какво е. Дори рискът от диабет не би ме спрял да злоупотребявам с него Praynig .

# 220
  • Мнения: 22 592
Хм, не виждам захарчето, ама предполагам какво е. Дори рискът от диабет не би ме спрял да злоупотребявам с него Praynig .
О,да ! Захачето е голямото с бялата ризка  Heart Eyes

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes само с такива захарчета си го пия
Crazy

# 221
  • Вестерос
  • Мнения: 39 544
хахахах Импала  hahaha hahaha

# 222
  • Мнения: 6 459
Сега го видях (форумът ми крие неща понякога). То си е цяла близалка! Заемам се .

# 223
  • Мнения: 24 462
Хм, не виждам захарчето, ама предполагам какво е. Дори рискът от диабет не би ме спрял да злоупотребявам с него Praynig .
О,да ! Захачето е голямото с бялата ризка  Heart Eyes

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes само с такива захарчета си го пия
Crazy
smile3532 tooth Joy
Аз пък си пия кафето без захар. Ами сега?

# 224
  • Мнения: 22 592
Сега го видях (форумът ми крие неща понякога). То си е цяла близалка! Заемам се .
Mr. Green Hug

Аз пък си пия кафето без захар. Ами сега?


 Joy Joy Joy
То и аз ,ама само Дийнова захар слагам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт