Картофена диета

  • 69 028
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 41
Ден 195 (-45 кг),продължавам в съшия дух.Искам още 5 кг да отслабна за да достигна 75 кг.Вече имам почти всички уреди за тренировките.До средата на април започвам.До тогава трябва да успея да стана 75 кг. Тези килограми ще са минималните за моя ръст,но тогава ще спра цигарите и ще си върна малко,но няма да позволя повече от 2-3 кг.



Поздрави:bleid811

# 76
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Поздравления!Трябва да взимаме пример от теб!
 newsm10

# 77
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 733
И аз за 4 дни ще съм на картофена диета по принуда. Трябва да правя едно прочистване на чревния тракт и установих,че единственото, което мога да ям само  картофи. После ще споделя и аз дали има файда, или не Laughing

# 78
  • Мнения: 54 413
Супер са картофките, няма да се плашиш! Hug

# 79
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 733
 :
Супер са картофките, няма да се плашиш! Hug
Heart Eyes точно от грам подкрепа имах нужда  Hug

# 80
  • Мнения: 41
Здравей те, след като минах на картофената диета и промених начина на хранене отслабнах с 52 кг.и достигнах 73кг. Мисля,че за около 7 месеца ги смукнах. Доста време ги задържах 73-74кг.В момента съм 77 но мисля от 01.03.17 да мина от ново на картофената диета но за 7 дни.Килограмите не ми се върнаха много само 3-4.Най добре се чувствах на 75 кг.Мисля от ново да ги достигна.Успех на всички.




Поздрави: bleid811

# 81
  • Мнения: 4 871
Браво, Блейд!
И аз мисля да минавам на картофи, обаче проблемът е, че без плодове не мога и обмислям разни варианти да комбинирам плодове и картофи. Ще видим, дали ще ми се получи.

# 82
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Здравей те, след като минах на картофената диета и промених начина на хранене отслабнах с 52 кг.и достигнах 73кг. Мисля,че за около 7 месеца ги смукнах. Доста време ги задържах 73-74кг.В момента съм 77 но мисля от 01.03.17 да мина от ново на картофената диета но за 7 дни.Килограмите не ми се върнаха много само 3-4.Най добре се чувствах на 75 кг.Мисля от ново да ги достигна.Успех на всички.




Поздрави: bleid811
Браво за волята която си проявил!Ще   препоръчам диетата  на мой близък роднина и дано има същия успех !

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 11
Браво Блейд !Благодаря ти че си споделил подробности.И аз такива наблюдения имам от ориза-вече почти не го готвя,става ми тежко от него и ме запича.Не разбрах зеленият чай за какво е и по-точно трябва ли да е някакъв определен.Благодаря ти още веднъж и поздравления!

# 84
  • Мнения: 41
Китайски зелен чай служи за засилване на метаболизма и обмяната на веществата.Продавасе във всяка аптека. ANTI-ADIPOSE TEA,това е марката която ползвам,но просто може да кажете Китайски зелен чай за отслабване.Кутията е зелена.Струва около 5лв-30 дози.Пиесе без захар преди лягане. Успех

# 85
  • Мнения: 48
Bleid, прочетох ти историята и трансформацията , забележителни са ! Аз правих 2 пъти по 3 дни на картофи и свалям 2кг, но как изкара 15 дни ? Ядеше ли ти се сладко ?

# 86
  • Мнения: 41
Не сам сладко,но и нищо не ми се ядеше,бях загубил апетит.
През 2019 г.,претърпях две операции на десния крак и малко напълнях.От 04.01.2020 г, до днес 05.02.2020 г.,съм на друга диета от която за сега съм свалил 11кг. Диетата е следната:
Сутрин едно сварено яйце,за обяд два моркова,в 16.00ч един портокал или грейпфрут,в 18-18.30ч. вечеря зелева салата и до 200гр.пилешко месо.

# 87
  • Мнения: 2 473
Как си, bleid?
Успяваш ли още да поддържаш диетата? Струва ми се, че много малко ядеш, но ти си знаеш, де...

# 88
  • Мнения: 93
Здравейте, побутвам темичката понеже виждам че отдавна не е писано. От днес започнах картофената диета и китайския зелен чай, който между другото си бях закупила преди няколко месеца и така си  стоеше в шкафа и вчера докато четях темата видях че се препоръчва. Целта ми е да сваля максимално повече килограми (в тежка категория съм 😁). Не мисля да си поставям конкретна цел, тъй като не знам как ще тръгнат килограмите. Знам, че някои хора са против такива диети защото са много ограничаващи, но при мен наистина е важно да сваля колкото може повече, тъй като от едно известно време се ограничавам на режими и кантарът не мръдва. Просто може би имам нужда да видя някакъв минус за да се мотивирам и стимулирам да продължа, защото виждайки как се ограничаваш и кантара показва едно и също число е доста демотивиращо(при положение че трябва да се свалят много кг дори да е само излишна вода) . От време на време ще пиша тук за мотивация, а и това може да ми помогне да я изкарам до края, знаейки че вече съм споделила че започвам. Пожелайте ми успех ❤️

# 89
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Успех ти желая! Споделяй как върви и какви са резултатите.

Общи условия

Активация на акаунт