Ясновидци/врачки - тема 29

  • 170 308
  • 786
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 74
И на мен много ми е познавала тази жена но в рамките на различно време отговаря.Най-много ми се е бавило седмица някъде.

# 181
  • Мнения: 106
Писах на имейла на Елвира преди 4 дена, но още не ми е отговорила. В какъв срок отговаря? На всеки ли отговаря или избирателно? Познава ли?


Няма срок, в който отговаря. На мен ми отговориха в рамките на 1 ден. Но после писах 2 пъти във фейсбук страницата - 1-вия път ми отговориха след 1 ден, а 2-рия след 5 месеца!!! Рано или късно ще ти отговорят (не отговаря само Елвира, група от хора са), но не знам дали няма да ти е късно
Аз говорих с нея по телефона около 5 лв. ми излезе 0,60 ст. на минута, но трудно вдига.
moonlight_80, с какви впечатления си, позна ли ти?
Познава PeaceАз лично съм се допитвала до нея няколко пъти,но се чудя до колко време напред са прогнозите и newsm78

На мейла ли й писахте и след колко време отговори?
Да,на мейла,до няколко дни поне при мен.Единият от пътите на другия ден имах отговор,явно зависи тя самата с какво време разполага зада прегледа всички съобщения и се бави отговора понякога bouquet

Ето това ми отговори на мен Simple Smile
Ако имате конкретен въпрос, може да го зададете с малко име и рождена
дата. Цялостно ясновидство не предлагам, нямам нито време, нито
желание, професията ми е коренно различна.

# 182
  • Мнения: 74
Не знам какъв е бил въпросът ти но аз съм я търсила за определени неща и досега ми е познавала относно това как ще се развие дадено нещо.За миналото и настояще също е била конкретна т.е. правила съм по това сравнение за познаваемост.Много пъти съм задавала въпроси и не ме е срязвала по този начин и не мога да го коментирам.Но максимум около седмица ми е бавила отговор.На фейса съм питала но там май рядко влиза и трябва да я нацелиш на линия че май там може да си останеш с чакането.На моя приятелка на фейса не й е отговорила до ден днешен но на мейла й пратила отговор на питането си.

# 183
  • Мнения: 828
Писах на имейла на Елвира преди 4 дена, но още не ми е отговорила. В какъв срок отговаря? На всеки ли отговаря или избирателно? Познава ли?

Няма срок, в който отговаря. На мен ми отговориха в рамките на 1 ден. Но после писах 2 пъти във фейсбук страницата - 1-вия път ми отговориха след 1 ден, а 2-рия след 5 месеца!!! Рано или късно ще ти отговорят (не отговаря само Елвира, група от хора са), но не знам дали няма да ти е късно.
Аз говорих с нея по телефона около 5 лв. ми излезе 0,60 ст. на минута, но трудно вдига.
moonlight_80, с какви впечатления си, позна ли ти?
Познава и при мен! Миналата година и писах и ми отговори много точно. Сега по телефона също ми отговори много точно, но ми се иска да не е така, защото не са приятни нещата, които ми каза.

# 184
  • Мнения: 137
Писах на имейла на Елвира преди 4 дена, но още не ми е отговорила. В какъв срок отговаря? На всеки ли отговаря или избирателно? Познава ли?

Няма срок, в който отговаря. На мен ми отговориха в рамките на 1 ден. Но после писах 2 пъти във фейсбук страницата - 1-вия път ми отговориха след 1 ден, а 2-рия след 5 месеца!!! Рано или късно ще ти отговорят (не отговаря само Елвира, група от хора са), но не знам дали няма да ти е късно.
Аз говорих с нея по телефона около 5 лв. ми излезе 0,60 ст. на минута, но трудно вдига.
moonlight_80, с какви впечатления си, позна ли ти?
Познава и при мен! Миналата година и писах и ми отговори много точно. Сега по телефона също ми отговори много точно, но ми се иска да не е така, защото не са приятни нещата, които ми каза.
И при мен не бяха приятни,но в крайна сметка се оказа права Cry

# 185
  • Мнения: 358
Не винаги отговаря самата Елвира. Има един мъж, които и мене ме беше накълцал. newsm78

# 186
  • Мнения: 4
при мен пък мисля, че Елвира не можа да се ориентира добре в ситуацията, налучкваше.

# 187
  • Мнения: 74
Не винаги отговаря самата Елвира. Има един мъж, които и мене ме беше накълцал. newsm78

Подкрепям.И на мен е отговарял друг човек от тази поща.Не знам Елвира на какво гледа ама ми е казвала доста неща подкрепени с факти дето няма как да ги знае на дали е на кафе понеже снимки на кафе не съм пращала.Другият дето отговаря там май просто поддържа пощата или така си мисля понеже не знаеше какво да ми отговори на един въпрос после тя ми писа.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 2 438
 Praynig
Надявам се и при мен да не е познала
 Praynig

# 189
  • Мнения: 16
Здравейте!

  Нова съм във форума - направих си регистрацията вчера, тъй като много исках да споделя мнението си за Пепа от Хаджи Димитър.

  Лятото по препоръка на позната реших да я посетя, след дълго чакане... От заблуда или внушение намерих някои съвпадения на това което ми каза с реални ситуации и факти от моя живот. Както казах, не всичко беше на 100 % идентично, но открих и съвпадение.
Вчера отново я посетих, беше вдигнала таксата си на 40 лв. (преди 3,4 месеца беше 30 лв.), това разбира се не е най-големият проблем. Беше разпиляна, вдигаше си постоянно телефона, излизаше и си говореше постоянно с някакви нейни познати, който чакаха в хола, и някак си в промеждутака ми отдели няколко минути. А относно мойте въпроси към нея - направо ги игнорира. Просто си проведе един психологически сеанс, но даже и такъв е трудно да го нарека, поради факта, че беше много "натоварено" наоколо. На нито един въпрос не ми отговори ("може да останеш с приятеля си, но може и да се разделиш"; "може да си смениш, работата, но може и на тази да останеш"). Никаква конкретика и отговор на нищо! Нещата бяха или,или.... Изобщо всичко беше някакви напътствия, и отговор на нищо.
15-те минути, който ми отдели бяха едни лирически отклонения.... но за 40 лв. толкова...
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 ное 2015, 10:53 от Nenito24

# 190
  • Мнения: 233
Здравейте!

  Нова съм във форума - направих си регистрацията вчера, тъй като много исках да споделя мнението си за Пепа от Хаджи Димитър.

  Лятото по препоръка на позната реших да я посетя, след дълго чакане... От заблуда или внушение намерих някои съвпадения на това което ми каза с реални ситуации и факти от моя живот. Както казах, не всичко беше на 100 % идентично, но открих и съвпадение.
Вчера отново я посетих, беше вдигнала таксата си на 40 лв. (преди 3,4 месеца беше 30 лв.), това разбира се не е най-големият проблем. Беше разпиляна, вдигаше си постоянно телефона, излизаше и си говореше постоянно с някакви нейни познати, който чакаха в хола, и някак си в промеждутака ми отдели няколко минути. А относно мойте въпроси към нея - направо ги игнорира. Просто си проведе един психологически сеанс, но даже и такъв е трудно да го нарека, поради факта, че беше много "натоварено" наоколо. На нито един въпрос не ми отговори ("може да останеш с приятеля си, но може и да се разделиш"; "може да си смениш, работата, но може и на тази да останеш"). Никаква конкретика и отговор на нищо! Нещата бяха или,или.... Изобщо всичко беше някакви напътствия, и отговор на нищо.
15-те минути, който ми отдели бяха едни лирически отклонения.... но за 40 лв. толкова...
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Тая съвсем си е повярвала! 40 лева такса!

# 191
  • Мнения: 74
Аз преди доста време й бях звъняла и ми каза че има свободни часове 4 месеца по-късно.Тогава се отказах.На мен ми трябваше тогава не след толкова време.

# 192
  • Мнения: 27
Момичета, някой видя ли се с Радостина?? Отзиви?? Познаваемост??? Дайте мейла на Бобо 08 моля!!

# 193
  • Мнения: 13
Не винаги отговаря самата Елвира. Има един мъж, които и мене ме беше накълцал.
 



 Аз съм доволна от Елвира тя ми позна за майка ми.

Последна редакция: чт, 12 ное 2015, 18:15 от kickaт

# 194
  • Мнения: 42
Вече 10 дена нямам отговор от Елвира.

Общи условия

Активация на акаунт