Кадифе кейк арт ви предизвиква. Участвайте в играта!

  • 8 228
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 771
А може ли тортата да е солена?

# 16
  • Мнения: 431
Хм, като фенка на зомби-сериали нямаше как да не се сетя за този тип торта-мозък:

Скрит текст:
Обаче я скривам, защото за повечето хора е по-скоро гадничка, отколкото щура, предполагам.

Поздрави, прекрасни неща правите!  bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 240
Аз свързвам Хелуин с оранжева тиква, дух и вещицата.
Наскоро гледах клип в който имаше торта под формата на "смъртта" с череп, който се движеше наляво и надясно. Стори ми се доста интересна.  Wink
Благодаря, че премахнахте условието само за софиянци, така повече хора ще вземат участие! Simple Smile

Последна редакция: чт, 22 окт 2015, 09:03 от ...Ани...

# 18
# 19
  • Мнения: 556
Представям си идеалната торта Хелуин анимирана, т.е подобна на тази: https://vimeo.com/141178611

Има един ред представляващ - малка, сладка вещичка, разбиваща се в тиква при първия си полет на метла. Тиквата е пусната от втория ред, от по злорада и зловеща вещица, която накрая се кикоти.

Тази идея ми харесва и заради повтарящите се елементи на всяко парче - така банда дечурлига няма да се избие в спор кой да изяде тиквата, кой замъка, кой... - всеки ще получи по "момент" със всеки участник на тортата.

Какво ще кажете? Simple Smile

# 20
  • Мнения: 10 874
Моята идея е за торта-замък. Замъкът е покрит с паяжини и тук-там някое черно паяче. Ограден е с няколко изсъхнали дървета, върху които са накацали един-два бухала. Върху него (на една от кулите да речем) има вещица, яхнала метла (готова за полет). Отпред - точно до входа на замъка има два горящи факела, няколко (да кажем пет) тиквени фенера, като един е съборен и от него се подава настръхнала черна котка (съборила е фенера, той е угаснал и тя се е намъкнала да види какво се случва, всички знаем колко са любопитни котките). От двете страни на входа има по един голям дънер, от който се подава духче. Малка криволичеща пътечка, която стига до входа на замъка. На пътеката има забравена обувка, островърха шапка и оставена кошница с лакомства (някое дете се е уплашило от вещицата и е избягало, забравяйки кошницата си за лакомства, а шапката и обувката му са се изхлузили от бързането).

# 21
  • София
  • Мнения: 964
Ето така си представям тортата за хелоуин.



Синът ми много ще й се зарадва,чака с нетърпение празника,за да се преобрази в нещо страшно Simple Smile

# 22
  • Мнения: 327
Тази торта със сигурност ще ни хареса много

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 803
В моите представи хелоуинската торта би била прекрасна ако е във формата на зомби с прокъсани дрехи влачещо се след оранжева тиква евентуално с брадвичка забита в главата, а ако пълнежа е червено кадифе с маскарпоне и сладко от сливи ще ме разбие Wink

# 25
  • Мнения: 771
Не получих отговор дали тортата може да е солена, просто защото за моята идея може би пасва така. Представям си торто като череп, но усмихнат, който се подава от земята. "Земята" е като основа за черепа, който да може да се накланя и от устата му да тече КРЪВ/черевно ШАМПАНСКО/. Нещо такова, що не торта с шампанско.
А иначе аз съм абсолютно против този "празник", но обожавам торти! Peace

# 26
  • Мнения: 6

балони Разбира се тортата може да бъде солена Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6
Благодарим на всички за интересните идеи. Вярваме, че можете да ни предизвикате още повече.

# 28
  • Мнения: 329
Понеже казахте, че искате откачена идея, ето една:

Действието се развива в два паралелни свята, в нощта на Хелоуин, героите във всеки свят се опитват да си изберат подходящ костюм. В единият свят има група страшни зомбита с леко учудени или глуповати гримаси, не много доволни от външния си вид, понеже всяко едно се е опитало да се направи по-миловидно, като облече традиционен за нашия свят детски Хелоуин костюм: например крилца на фея, рокля на принцеса, костюм на Спайдърмен и прочее. Крайният резултат е смесица между глупав и страшен. В другия свят (нашия), група съвсем не-страшни хлапета се зяпат недоволни в огледалото, понеже искат да се направят на страшни с разни зловещи костюми, които обаче ги правят да изглеждат още по-миловидни. Костюмите могат да са например страховити ръце с нокти, пиратски препаски на окото и куки на ръцете, носове и щапки на вещици и едно пухкаво дете с гумена маска на зомби, което да изглежда откровено смешно.

Това е най-шантавото, което измислям за момента  Joy  Много фондан ще отиде за подобно чудо, но бих се радвала да го видя!

# 29
  • Мнения: 7
Имам някой интересни идеи обаче моля някой да ми каже как да кача снимките.

Общи условия

Активация на акаунт