Аркадаши тук се спрете и мухаббета започнете - ТР тема 58

  • 47 976
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Ралица Красимирова, това е групата, но много се пише в нея и постовете бързо изчезват надолу.

Благодаря. Hug  Ще ми бъде интересно да я разгледам

# 31
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Karıştırılmadan önce 25°C’nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız.
Karışmış haldeki ürünü buzdolabında (2-8°C) dondurmadan saklayınız.
Karıştırılmadan önce raf ömrü 24aydır

Здравейте, може ли малко помощ.
Лекарство е - смесват се три компонента. Не мога да разбера, когато вече е смесено при каква температура се съхранява - под 25°C  - т.е стайна или от 2-8°C - т.е в хладилник? newsm78
Благодаря предварително.

# 32
  • Мнения: 2 199
Без смесване до 25 градуса на стайна температура.
Смесено - да се съхранява в хладилник от 2 до 8 градуса без да замръзва, не пише колко време е трайността в хладилник обаче!
Срок на годност на не смесените компоненти - 24 месеца.

# 33
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
 bouquet Суха Мащерка. За хладилника успях да преведа, че трае 3м. Ама тези температури....
Благодаря още веднъж.

# 34
  • Мнения: 86
Момичета, имам следната питанка. Понеже приятелят ми няма българско гражданство, а студентската му виза изтече преди две години, вариантите да дойде в България се свеждат или до туристическа виза или до покана. Прочетох правилника за подаване на покани за посещение и условията по същество са две- наличие на трудов договор и имот. Имам подписан трудов договор, но апартаментът ми е ипотекиран. Чудя се, дали ще има проблем аз да изпратя поканата или за по-сигурно да я изпрати някой от родителите ми, които  притежават общо жилище?

# 35
  • София
  • Мнения: 18
По повод визата ако няма да остава повече от 15 дни туристическата виза е по лесна. Резервациите са формални. Пък и няма да се занимаваш да ходиш до миграция за покана.

# 36
  • Мнения: 86
Проблемът е, че ще организираме едно събитие, което няма как да се вмести в 15 дни  Simple Smile за туристическата виза не се ли иска 10 000 тл депозит?  newsm78

# 37
  • Венера
  • Мнения: 858
Момичета, притеснява ли ви днешният вот на Турция?
Мен лично да. И съм адски изненадана от случващото се. Снощи се прибрахме от Истанбул, приятелят ми гласува на границата и през целият път си говорихме, че просто не е възможно след нещата, които се случиха през последните три месеца, АКП да има повече гласове от предните избори.
Е, ето, че нещата изобщо не стоят така. Очаквам след предстоящият референдум Турция да стане президентска република.

# 38
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Дали ме притеснява вота, може би малко. Не съм напълно наясно с " бъдещите творчески планове" на Ердоган но както аз го разбирам - иска му се на човека да става "султан". Та това си е доста притеснително. Но за съжаление не съм учудена от вота. Аз казах и на една моя приятелка която е местна - предния път той видя колко гласа не му достигат и сега ще направи всичко възможно за да спечели. И ето че се оказах права. Тези които са се запътили към еднолично управление за съжаление са толкова покълнати от егото си че ако вота беше друг щях да се изненадам много. Разбира се приятно, но пак много. Той не напразно държи народа слабо образован. Знаете приказката за овцете...

# 39
  • Мнения: 86
И мен никак не ме изненадва, за съжаление. Който си мисли, че атентата в Анкара е дало на ИД или има нещо общо с кюрдите, е най-големият наивник. Мир на душите на жертвите, но кръвта им лежи по ръцете на рте. В Суруч и Ъдър същото. Аз само мога да благодаря на Бога, че приятеля ми вече не е там, защото често минаваше по взривения път край Ъдър.

# 40
  • Varna
  • Мнения: 2 592
И аз съм чок шашардък като вас, ама не сме само ние................Тази сутрин тИлИвизУра ме събуди с таС чудна новина.  Човек аа да каже- дано да е за добро,- ама леееко почва да заеква.

Ха, ДобрЮтрУ Hug

# 41
  • Мнения: 86
Делта, пак ме разби с коментар.  hahaha
Абе, вие не откривате ли прилика между Ердоган и Бойко. Не говоря само за магистралките и пътищата, я вижте какво шоу по телевизията, въпреки че Бойко така лесно, като РТЕ не надува гайдата.  Laughing

# 42
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Ми браТчеди бе душа newsm47 пУчти една кръФФ

# 43
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 352
Ми браТчеди бе душа newsm47 пУчти една кръФФ
+1

Нашия нали непрекъснато повтаря,моя приятел Ер...

# 44
  • Мнения: 686
  Здравейте, извинявам се, че нахлувам в темата ви, но ми трябва малко помощ. Моя приятелка заминава на лечение на тумор в мозъка със съпруга и в Истанбул в неделя. Трябва да останат там близо месец. Може ли да ме насочите към сайт за хотели. Има ли в турция апартаменти с краткосрочни наеми, ако може и към такъв сайт да ми преложите. Има ли смисъл да звъним да се пазарим, ще свалят ли от цената, защото е дългосрочно. Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт