Фермата- сезон 1, тема 3

  • 44 311
  • 800
  •   1
Отговори
# 735
  • Другата България
  • Мнения: 37 867
Абе той няма да спечели, но аз се чудя на психиката на Димитър.....колко трябва наистина да е "железен", за да изтърпи всичко това от всички тия, и да спечели накрая. Толкова храчки по човек не са хвърляни дори и по Агонцев в "Сървайвър".
А май само Агонцев е в някакво подобие на защита на Митко.

# 736
  • София
  • Мнения: 2 813
Той Агонцев по-нисък от тревата тази вечер.
Давай Митко!

# 737
  • Мнения: 9 865
И кво сега, Митака си тръгва... тъй ли.  Mr. Green

# 738
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Прави ли ви впечатление, че мъжете май искат Митко да отпадне, та да избере някой от тях за фермер (или сте го коментирали вече, не съм чела много)?

# 739
  • Вестерос
  • Мнения: 38 399
 Joy ще падна , ако спечели Жорко

# 740
  • Мнения: 9 865
Прави ли ви впечатление, че мъжете май искат Митко да отпадне, та да избере някой от тях за фермер (или сте го коментирали вече, не съм чела много)?
Не сме, ама си трайкат. Не изразяват някаква съществена подкрепа.

# 741
  • Мнения: 4 712
Прави ли ви впечатление, че мъжете май искат Митко да отпадне, та да избере някой от тях за фермер (или сте го коментирали вече, не съм чела много)?
Коментираха го в предаването, май Мустафа беше, вече не помня. И е прав, ако Гого падне, избира Мара и пак ще пращат мъж на дуел.

# 742
  • Мнения: 5 508
Жорко такива физиономии прави, че ми идва да му се изплюя в лицето ... без извинение Sick

П.П. Толкова бях възмутена, че по погрешка пуснах мнението в темата за аватари и подписи Laughing

# 743
  • Вестерос
  • Мнения: 38 399
Ех няма да падна  hahaha

Я дайте линк към темата за аватари

# 744
  • Мнения: 9 865
Ми супер много се радвам, че Митко остана. Все едно има някакво значение за мен.
Двубоят беше добър, много по-добър от този на истинския страхливец Варсамов...

# 745
  • Мнения: 4 712
Този Гого много злобна женица, бе  Sick

Ама Митко колко бърза да забие третата кама, сакън да не стане нещо  Mr. Green

# 746
  • София
  • Мнения: 2 813
Браво, Митко! Оттук нататък съм за теб! Срам за мъжете, никой не го подкрепи!

# 747
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Прави ли ви впечатление, че мъжете май искат Митко да отпадне, та да избере някой от тях за фермер (или сте го коментирали вече, не съм чела много)?
Не сме, ама си трайкат. Не изразяват някаква съществена подкрепа.
Майорът се изпусна в спалнята, докато си говореха (в началото на предаването), а и нямаше никаква подкрепа в публиката. Яд ме е, че Митко победи, ама страшно ме е яд, дано падне другата седмица.
Изкефих се на посраната физиономия на Димитър, като Гошко спечели третия двубой  Twisted Evil
Но знаех, че Митко ще спечели, нали на него трябва да дадат наградата, то се разбира Whistling .

# 748
  • USA
  • Мнения: 7 377
П.П. Толкова бях възмутена, че по погрешка пуснах мнението в темата за аватари и подписи Laughing

 Mr. Green Браво на Митко.Следващият дуел - Митко/Асен ми се струва.После започва чистка на жените.

# 749
  • Мнения: 96
Радвам се,че Митко продължава. Жените този път се изживяват като истински усойници.Не знам въобще каква психика трябва да имаш,за да съжителстваш там с тези хора. А мъжете всичките си траеха.Подкрепа нулева.Всеки за себе си.Типично по български.Надяваха се явно Митко да отпадне,защото тогава за тях щеше да е по-лесно на дуел и вече щяха да имат извинение да избират Жорко. Предпочитам Димитър да спечели,но не само заради личната му причина,но и като цяло не ми допада никой от другите участници. Мустафа и Райно са доста силни играча в сянка.Мълчат си и май ще стигнат далече.
Лошо впечатление прави това,че в студиото никой не защитаваше Димитър,а само плюеха.Не им прави чест.

Общи условия

Активация на акаунт