КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-21

  • 16 648
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 862
Добре дошли в новата тема   Hug   

Дано се появят и някои позабравили артохолизма девойки Simple Smile

Желая успех на всички борбени момичета  Hug 
Скрит текст:
/И на себе си, че се каня пак да се хвърлям в джаза  Wink/

# 1
  • Мнения: 39 488
ЕЕЕ, това вече е новина  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 23 179
това в скрития текст звучи добре.
значи има живот и след близнаци  Mr. Green
аз нали съм си ги пожелала, макар че стават все по-невъзможни.

# 3
  • Мнения: 1 862
То и при мен нещата граничат с научна фантастика, но пък твърдо съм решила да си изпукам последния патрон, пък каквото ще да става  Mr. Green
С Хриси какво се случва, някой има ли инфо?

# 4
  • Мнения: 39 488
Защо фантастика? След тия два броя не ми се вижда че трудно ще заченеш пак. Въпросът е, че ги котиш двойно и ще ти трябва апартамент с площта на малка държава, че 4 броя да тичат на воля  Joy

# 5
  • Мнения: 1 862
Ами то ми остана само един опит  Mr. Green  пък мъжкият /новият/ не ми е много надежден откъм генетичен материал... Та каквото стане. Иска ни се една девойка, не че още един младеж бихме върнали Simple Smile
Абе не съм особен оптимист.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
eха, Илитка, толкова ме изненада, дано се сдобият и със сестричка твоите хубави момчета Grinning Hug как бързо лети времето, колко големи са станали Hug
и аз имам един опит по фонда останал Crazy Mr. Green Laughing
Шарки, не знам какво да кажа за убеждаването, аз ако съм ще мрънкам постоянно, че искам, пък накрая като не ме изтърпят, ще стане на моето Rolling Eyes
много е хубаво, че се съживи тази темичка, любима ми е Grinning дано и Хриси да се мерне, липсва ми и на мен Simple Smile

# 7
  • UK
  • Мнения: 5 999
Хаха Гуги, действаме еднакво, значи  Joy
И аз не сэм се отказала от момъка  Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 801
Да се домъкна и аз и на мен ми е любима темичката
и ще поръся с близнашки прашец babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 9
  • София
  • Мнения: 1 079
 newsm79  Да събера малко,че 3нае ли човек Joy Ние по-скоро 3а осиновяване се гласим,ама ако ни дойде друг акъл пък и доки вече си 3нае работата....

# 10
  • Мнения: 3 404
Джул  Hug мале ,никнете като гъби....мн приятно ми става,дано се вкл и др момичета  Heart Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 16 691
Шоко, и тук да кажа колко много ти се радвам на резултата Laughing

# 12
  • Мнения: 7 488
Шоко, честита ти двойна радост  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 1 079
Джул  Hug мале ,никнете като гъби....мн приятно ми става,дано се вкл и др момичета  Heart Eyes

Ааааа,та3и група не я напускам 3а нищо на света!И се радвам 3а всеки нов успех като 3а мой newsm51

# 14
  • Мнения: 1 862
Хах Джулка и ти ме изненада  Hug

# 15
  • София
  • Мнения: 1 079
Хах Джулка и ти ме изненада  Hug

С какво?Нищо ново при мен,само присъствие newsm78

# 16
  • Мнения: 817
Хей, и аз съм тук, драго ми е да "видя" старите муцуни  Hug.
Само хубави новини да има в тази тема  Peace.

# 17
  • Мнения: X
Е хайде и аз тук в нашата си тема. Лека полека ще се съберем!

# 18
  • Мнения: 3 404
Крикиииии,писах ти няколко пъти,но не ми отговаряш  Heart Eyes  newsm78 Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 801
Много пъти точно успелите момичета от тази тема са ме мотивирали да продължа напред радвам се за успеха навсяка с някой започнахме заедно други бяха тук от преди това надявам се един ден всички да сбъднем мечтата си и мисля че тази темичка ще ще се превърне на темичката на успелите артохолички
Крики ако знаеш как се радвах на твоята новина както и на Титка ние бяхме заедно още от инсеминациите с теб.

# 20
  • Мнения: X
И аз се радвам,че най после май и ние ще станем и ние мами,Шоко! И аз много ти се зарадвах,дай боже безпроблемна да е и до термин

Звезди,нямаше какво да пиша,все не вървяха нещата и не ми се коментираха неуспехите.Е сега вече има радост и надежда най накрая и при нас.

# 21
  • Мнения: 3 404
Понякога и да се оплачиш е нещо.Доста път преминахме заедно,и всичко си струва.Ииииии,чаках ти да ми кажеш новината,ужасно мн се радвам за теб.
За всяка една ще има радост,вярвам го.

# 22
  • Мнения: 96
Не ми се изпуска тази тема, макар почти да съм изпуснала надеждата за дете. Супер хубаво е да прочетеш за успели "артохолици".

# 23
  • Мнения: 558
Честито на успелите!! На тези, които още се борят - кураж и късмет!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 367
Хайде и аз тук, не планирам нови опити, но пък много се радвам за всички успели момичета, както и за тези които ще опитвате отново  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 3 050
Напълни ми се душата. Напоследък много момичета от темичката успяха. Радвам се за всички вас.
Не мога да опиша колко емоционално и радостно ми стана. Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 801
Отново терзания имам леко кафяво зацапване казаха ми да лежа и ми увеличиха утрогестана вчера бях на преглед всичко беше наред незнам да се притеснявам ли нямам болки само зацапване

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Шоко, не се притеснявай, знам, че звучи трудно да се реализира, повечето сме имали такова зацапване, че даже и кървене, сякаш при многоплодни се среща още по-често, почивай повече, ще изчезне, а щом е и леко споко Hug Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 862
Ааааааааааа  Naughty няма да се притесняваш. Лежиш повечко, глезуркаш се и си взимаш лекарствата. Аз прокървих още в  6г.с.   - 20 дни. Бистро и ясно, обилно кръвотечение. Полежах малко в Щерев и на 18-20 ден всичко спря... Е после имах пак ядове, ама от друго естество. Не се носят леко две бебета, но ще се справиш  Hug 

# 29
  • София
  • Мнения: 23 179
... Не се носят леко две бебета...
верно ли, да връщам поръчката тогава, че две съм поръчала  Thinking
аз разбрах че и по-лесно се отглеждали после  Crazy

# 30
  • Мнения: 1 862
Бамба, внимавай какво си пожелаваш  Hug

Има жени, нямат ядове. При мен се оказа доста .. "трудоемко". Износването де  Crazy  Гледането .. нямам забележки. Едно оакано дупе в повече, не пречи Simple Smile Имам чувството, че купонът тепърва предстои  #Crazy 

# 31
  • Варна
  • Мнения: 801
Може и на параноя да бия вече но знам че ще ме разберете и успокоите благодаря Бамба стискаме ти палци за близнаци ти си смелчага браво

# 32
  • Мнения: 1 862
Бамби, и аз тайно съм си наумила близначки, ама това между нас да си остане  Whistling

Стискам палци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 23 179
щом пак си си поръчала две накуп значи не е толкова страшно все пак  Mr. Green
дано до пенсия нещо да направим, че иначе може да ме четете в новините, изтрещяла след трицифрен брой опити роди на 76  Crazy

# 34
  • Мнения: 1 862
Разчитам батковците да помагат  Laughing  и да се научат на отговорност, и ангажимент. Ама според мен това граничи с научна фантастика  Mr. Green 

# 35
  • UK
  • Мнения: 5 999
Шоки Hug
На мен ми изписваха витамин С разтворим и о чудо, спираше  Crazy
Полежавай повечко сега  Peace
Аз други близнаци, не искам  Rolling Eyes Но, едно и то, Момче, няма да върна  Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 16 691
Шоко, почивай повечко, наистина не е леко носенето на близнаци, но ще се справиш.
Аз кървях от 7 ма г.с до края, пък оцеляхме и децата и аз. Но пък има и леки двойни бременности, дано да си от тях. При силно кървене съм пила калциев глюконат и ка-вит, но по лекарско предписание.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 801
Момичета днес вече нямам зацапване надявам се че вече всичко ще е наред

# 38
  • Мнения: 7 488
Шоко, фраксипарин слагаш ли?
Не се притеснявай, при мен си беше кървене червено. И редукция правих, всичко ще е наред. До третия месец се появяват такива кървенета, след това всичко си идва на мястото, почват други притеснения  Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 801
Не само утрогестан и аспирин протект който бях спряла за три дни но снощи го възобнових

# 40
  • Мнения: 7 488
Хубаво е да слагаш фракси, все пак лекар трябва да каже. От опит ти го казвам, Михова ми го спря в 35 седмица, не остаряха преждевременно плацентите и кръвотока беше много добър през цялата бременност. И фолиевата я пих до края.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Шоко, браво Hug Grinning
според мен си слагай каквото са ти изписали, фраксипаринът колкото може да е полезен, толкова и да навреди, при мен второто се получи, та от 17 г.с. по спомен го спрях и до края безпроблемно си карах без него, аз дори и аспирин не приемах Peace

# 42
  • UK
  • Мнения: 5 999
ФЕли
Аз нито, пих аспирин, нито си поставях фраксипарин Peace
Нищо не беше презряло . Родих в 36 и 3 дни. Повечко почивка (което, пак не е определящо , защото аз, се движех по цял ден?) Crazy

# 43
  • Мнения: 3 404
Мраааазя го това фракси  Confused Боцках до към 16-17 май.Спомням си как вече бях на топчета и нямаше къде,иглатане влиза,плачех,ММ на колене пред мен ме успокояваше.Ще мине и това Шоки  Heart Eyes Hug

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
щом пак си си поръчала две накуп значи не е толкова страшно все пак  Mr. Green
дано до пенсия нещо да направим, че иначе може да ме четете в новините, изтрещяла след трицифрен брой опити роди на 76  Crazy

Бамба, не се сдържах  hahaha hahaha hahaha

Аз ще съм само изтрещяла дето продължава да прави опити  Joy Joy Joy


Шоко  Hug Hug Hug браво, че всичко вече е наред.

# 45
  • София
  • Мнения: 1 146
Ехааа, как ме зарадвахте с темата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много се радвам да ви видя - всичките  Hug

Илитка - чакаме момичето, ще дойде - нов мъж, нов късмет  Grinning
Кокона - на теб момченцето  Party
Шоки - дано да няма повече зацапвания, да не те стряскат така бебоците  Heart Eyes
Крики - честито и на тебе - двечки бонбончета до термина в корема на мама  Simple Smile
Бамби - ще се получат близначките - вече е време бих казала  Hug

Джули, Звезди, Ivankaka, Криси, Гуги, Фели, Мунчее, Пингвинче, normish, qui sa, eldorado_f , дано не изпускам някой  newsm51 love001 newsm51

Аз не съм се отказала от още един опит, нищо че всичко около мен ме мислят за изтрещяла, само мъж ми почна да бие отбой - бил станал на сто години вече и т.н.

# 46
  • Мнения: 39 488
Мен изпусна  Mr. Green но много се радвам да те видя  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 23 179
близнаци, не близначки  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 1 146
Ей Сигмее, точно пък тебе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, нищо - зло да те забрави.
Бамба не така де - мъжете в къщи, може да искат и близначки. Каквито дойдат, няма да ги връщаш.


Нещо някоя среща няма ли да си направиме, да се видиме и на живо не само тука.
Или някой ако може да се справи - със скрита група във ФБ, че аз не ги разбирам там нещата  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 39 488
Аз не съм по групите. Имаше опити и не се получиха нещата  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 404
Джиджиии  Hug приятно ми е да те "видя" жива и здрава да си,късмет.

# 51
  • UK
  • Мнения: 5 999
Толкова познати никове  Hug толкова ми стана драго  bouquet
Джиджиии  Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 801
Ех много се радвам че темичката ни така се оживи Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 585
Божкеее, за мен никой не се сеща вече  ooooh!, ама съм жива де и ви наглеждам с едното око

# 54
  • Мнения: 39 488
Рапуне, ти си имала рожденичка. Да ти е жива и здрава и много да я слушаш  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 585
Дааа, една година, като един миг! Порасна ми детето, вече е голямо бебе!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 801
Здравейте, момичета моите премеждия не свършват вчера бяхме на фетална морфология и се оказа че едното ни бебче е с порок на сърцето синдром на ебщайн аз съм в 12гс и 6дни
Др. Чачева казва че нямаме време и най вероятно ще се наложи редукция др. Маринов е на мнение че 14 седмица най рано може да се прогнозира защото клапата може да порасне в тотална безисходица сме защото ако бебчо развие сърдечна недостатъчност и почине може и здравото бебче да загине
В тотална безисходица сме

# 57
  • Мнения: 39 488
Мамка му  #Cussing out Направи редукцията тогава.

# 58
  • София
  • Мнения: 23 179
все трябва да е сложно  Confused
аз на д-р маринов по бих повярвала, ама пък той си е казал че е рано да се каже.

# 59
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ох Шоки Hug А ако се консултираш и при друг?  
Тя и редукцията, е нож, с две остриета Rolling Eyes

# 60
  • Варна
  • Мнения: 801
Вторник отново преглед и ще мислим отново
Главата ми ще се пръсне това не са решения които можем да вземем как да решим че един ще живее а друг не

# 61
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Шоко, дано да вземете най-доброто решение каквото и да е то  Praynig Hug

# 62
  • Мнения: 39 488
Шоко, не ти решаваш дали ще живее. Ситуацията те принуждава. Въпреки че е трудно решение, аз ако съм,  не бих искала да загубя и двете деца.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Шоко, сигурна съм, че ти е много трудно Sad не знам дали ти се иска да получиш и още някакво мнение, аз съм с много хубаво впечатление от д-р. Велковски, работят с доктор Маринов в 3та градска, знам, че Маринов е добър, но заради дилемата просто ти го посочвам, доколкото знам е много добър що се касае до такива проблеми Hug

# 64
  • Мнения: 7 488
Мамка му защо винаги се случва така  #Cussing out
Шоко, ако искаш консултирай се с Марков или Сигридов. Ако успееш при Велковски ще е най-добре.
Дано всичко да се размине и някой е направил грешка. Аз правих редукция при Перси, всичко мина без забележки. Когато са в отделни сакове не е толкова страшно.

# 65
  • Мнения: 1 862
 Tired защо трябва все да е трудно.

Шоко, стискам палци да вземете най-доброто решение  Hug   Виктор имаше шум в сърцето от някаква клапа. Лекарите не предприеха нищо. Израстна го и няма проблеми.
 Hug 

# 66
  • София
  • Мнения: 1 146
Еййй, съдба ли е чудо ли е, мамка мууу #Cussing out , бясна съм в такива ситуации, толкова е трудно да вземеш решение  ooooh!. Шоки - виж и другия преглед, ако трябва ходи и при някой друг лекар да те види и той. Дано да е грешка и да не са видяли нещо.
Минах през това чудо - и е много трудно, още се обвинявам, че не послушах Андреева, а се вързах на редукция с лазер - точно овенска му работа.

# 67
  • София
  • Мнения: 23 179
сигридов и марков и подобни не са чак толкова компетентни по сърдечни работи, за това си трябва детски кардиолог.

и моето дете имаше сърдечни проблеми, с малко помощ и лекарства се оправиха нещата.
ама то си е много конкретно, от клапа до клапа има голяма разлика, и от шум в сърцето до шум има още по-голяма.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 146
Опс, Шоки сетих се, като каза Бамба за детски кардиолог, моя син се роди с шум на сърцето и го водихме при д-р Томова, работеше в детската педиатрия. Знам че прави и ехокардиография на бременни.
Ето и сайт на лекарката http://www.docenttomova.bg/

# 69
  • Мнения: 7 488
Шоко, съветвам те с варненските Шивачев и Маринов изобщо не се занимавай, ядох им попарата.
За мен Велковски е велик и ми оправи детето.

Бамби, те може да не са компетентни, ама понякога виждат други съвсем различни неща. Все пак е поставена диагноза в много ранен етап от развитието. Може задапаратното устройство да не е видяло добре. Преди в другата тема пишеше Анализиращ се, Сигридов искаше да и прави хорионобиопсия заради нещо си което беше видял, но тя отиде при Марков и той видя съвсем различно нещо, и момичето си роди живо и здраво детенце.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 801
Др Чачева иска да правим хорионобиопсия защото ако излезел проблем там щяло да ни бъде по "лесно" иначе не намери нищо друго при феталната
Др Маринов каза че е твърде рано и има шанс да серазвие клапата. А докторката все говвори че нямя време и редукцията е спешна не искам да брибързвам с решение за което може да съжалявам

# 71
  • София
  • Мнения: 16 691
Еее, мамка му. ...
Шоко, редукции са правени в много по-късни седмици. Според мен изчакай, може да се развие клапата. Идеята за Марков и Сигридов според мен също е добра.

# 72
  • Мнения: 7 488
Шоко, те така си говорят, да се отърват по лесния начин. Като е на друг гръб е лесно да настояват за интервенции, ако беше на твое място с толкова опити, света щеше да обърне преди да направи редукция.

# 73
  • Мнения: X
Шоко,аз също бих потърсила поне 1-2 мнения още и да не се прибързва до редукция.Само ако всички мнения на докторите са че се налага и няма др.начин. Дано всичко на да се нареди по най благоприятния начин.Съжалявам,че след всичко се налага да минеш и през това.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Шоко, не знам дали имаш възможност за прегледи в София, аз и Марков харесвам, но не ти го споменах предвид това, че Велковски и Маринов са тясно специализиране в такива проблеми и мисля, че в случая са най-подходящи да изкажат мнение Praynig Peace

# 75
  • Варна
  • Мнения: 801
След дълго мислене консултации по телефона за сега от понеделник тръгваме отново по прегледи, всички мнения са, че е твърде рано за такава диагноза все по странно е за мен при положение, че и др Маринов е на това мнение защо др Чачева така бърза за редукция та нима редукцията е по малка опасност не разбирам изобщо.
Това което знам е, че ще се борим и за двете си деца.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Шоко, с теб сме Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug аз някак вътрешно вярвам на Маринов без да го познавам, сигурна съм, че има шанс да се затвори тази клапа щом казват, а не го отричат изцяло като възможност Rolling Eyes ние ще стискаме палци Praynig

# 77
  • Мнения: 7 488
Шоко, на твое място бих постъпила по същия начин. За Маринов имам много хубаво мнение, обяснява без заобикалки, и поставя точни диагнози. Бързат, защото когато е в малки седмици изтеглят с иглата за пункции съдържанието на ембриона. Когато е в по-големи седмици инжектират натриев хлорид. И в двата случая ембриона остава в матката и се резорбира. Колкото е по-малък толкова по-лесно става и вероятността от инфекции е по-малка.

# 78
  • София
  • Мнения: 23 179
Маринов все пак със сърца се занимава, и аз на него по бих се доверила.
и се доверих де, благодарение на неговата съвсем адекватна намеса детето си ми е съвсем здраво.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 079
Много трудни решения!Дано има и друг начин Praynig

# 80
  • Варна
  • Мнения: 801
"Господ си знае работата" или "Живота сам взима решенията които неможем сами да вземем" На прегледа вчера сърчицето на бебчето беше спряло. Много ни боли но поне ни утешава мисълта, че не му отнехме правото да живее, сега трябва да се стегнем и да пазим мъничето което ни остана.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Шоко,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug бъди силна, всичко ще е наред с другото ти детенце, сигурна съм Praynig Hug при мен стоеше също дилема, бременността ми беше триплодна в началото и в твоите седмици трябваше да реша дали да правим редукция, трите вървяха с еднакви размери и изведнъж на едното му спря сърчицето без въобще да се очаква, та... мислите, които си написала са много верни, аз също не можех да се реша на редукция Rolling Eyes след това дълго се виждаше на ултразвук, но не съм имала никакви проблеми, дори точно като му спря сърцето приключих с голямото кървене Rolling Eyes и при теб трябва да стане така Praynig

# 82
  • София
  • Мнения: 16 691
Шоко, дано това да са последните трудности, пред които се изправяш Hug

# 83
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Шоко, дано всичко с другото детенце е наред  Praynig А вие бъдете силни няма друг начин, сигурна съм, че след толкова мъки ви чака голямо щастие Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: X
Шоко, и едничко да е,само да е наред всичко.ти имаш ли кървене или симптоми че нещо се случва с едното.Дано да е наред всичко оттук натам и спокойна бременност до термин с мъничето

# 85
  • Варна
  • Мнения: 801
нито болки нито кървене имам, но знам че риска в момента е като след редукция за това се пазя повече

# 86
  • София
  • Мнения: 2 367
Шоко, съжалявам,че се наалга да минеш и през това изпитание, но ти желая наистина това да е последното препятствие и от тук нататък само щастливи мигове и прекрасен бебок около термин.

# 87
  • Мнения: 1 862
Оф.. дано от тук нататък всичко е наред. От сърце ти желая спокойна бременност от тук нататък с прекрасно и здраво бебенце на финала  Praynig

# 88
  • UK
  • Мнения: 5 999
Шоки  Hug много съжалявам да го прочета  Tired Дано, оттуук нататък всичко да е наред и до термин Peace

# 89
  • Мнения: 3 404
Шоко,как си?

# 90
  • Варна
  • Мнения: 801
Добре съм страхът ми е голям разбира се очаквам прегледа на 22ри и ще пиша

# 91
  • Мнения: 3 404
Добре съм страхът ми е голям разбира се очаквам прегледа на 22ри и ще пиша
💋💕

# 92
  • Варна
  • Мнения: 801
Весели празници момичета!
Прегледа ни мина всичко е натед, надявам се лошото да е останало в миналото.
Очакваме много шаваща госпожица!

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Весели празници Шоко и на всички останали момичета Simple Smile
така ще е Шоко, всичко лошо ще остане в тази година и догодина ще прегърнеш една прекрасна принцеса Hug Heart Eyes

# 94
  • Мнения: X
Шоко браво на мадамата,че е добре.Това е най хубавият коледен подарък.Безпроблемно оттук натам и спокойна бременност.

И ние чакаме две госпожици,вчера на ФМ ме увериха че се развиват перфекто и всичко им е наред.Сега вече може да празнуваме наближаващите празници не със свито сърце,а с голяма радост

# 95
  • Мнения: 7 488
Шоко, Крике, само така момичета, вече съм спокойна, много  кандитат снахи ще се родят догодина  Mr. Green
Весели празници!

# 96
  • Мнения: 3 404
Спокойна бременност момичета,наслаждавайте й се на мах ,напълно заслужено.Дамския отбор да слушат мнооого и да растат здрави  Heart Eyes
Навсички много топлина и пълно щастие  Heart Eyes весели празници.

# 97
  • UK
  • Мнения: 5 999
Крики,  Шоки много се радвам за вас,  лека до края   Hug

ВеселА Коледа на всички! bouquet

# 98
  • Варна
  • Мнения: 801
Честита Нова Година момичета,
Много здраве и сбъднати мечти през новата година!

# 99
  • UK
  • Мнения: 5 999
Честита Нова година на всички!
Много здраве, сбъднат и мечти и незабравими емоции  Laughing

# 100
  • Мнения: 1 862
Лека и спокойна бременност от тук нататък, момичета!
Здраве и много късмет на всички  Hug

# 101
  • Мнения: 3 404
Бременелките ,как сте  Hug

# 102
  • Варна
  • Мнения: 801
Здравейте, момичета миналата седмица се роди нашата дъщеричка няма по голямо щастие желая го на всички от все сърце  Hug

# 103
  • Мнения: 2 013
shoko, Честито! Да ви е жива и здрава и много да ви радва!
Прочетох твоята история в другата тема. Трудно е било, но казват че всичко се забравя!

# 104
  • Мнения: 3 404
Шокооооооо  Hug точно щях за теб да питам.Мила,много се радвам и за теб,ох,колко време мина от началото.Всичко минава,сега е твоят момент,бъдете много щастливи.Как се казва малката,пиши като можеш повече.

# 105
  • UK
  • Мнения: 5 999
Шоки, честита ви радост у дома  Heart Eyes
Много да е здрава, успешна и щастлива малката принцеса и вие, с нея  Hug

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Шоко, изключително много се радвам да прочета тази новина Grinning Да е жива и здрава мечтаната ти дъщеричка, всеки ден да се радвате една на друга и да бъдете все по-щастливи, това те очаква, тепърва ще го откриваш bouquet Heart Eyes

# 107
  • София
  • Мнения: 23 179
Тъкно тия дни търсех темата, да питам нещо ново от някой  Simple Smile

# 108
  • Мнения: X
Честито Шоко! И ти успя!! Браво и на теб и на борбената ти бебка! Много радости оттук натам

# 109
  • Мнения: 7 488
Шоко, честито ти мъничко бебешоче, много да ви радва и безгрижно детство, на теб бързо възстановяване и да ни запознаеш с малката госпожица  Heart Eyes

# 110
  • София
  • Мнения: 1 079
Честита мъничка,Шоко!Да ви е жива и здрава и много да ви радва!

# 111
  • София
  • Мнения: 3 050
Шоко, честита бебка! Браво и ти успя! Да е здрава и щастлива! bouquet

# 112
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Шоко, честита ти дъщеричка! Да сте живи и здрави цялото семейство и много щастливи!

# 113
  • Мнения: 1 862
Честита радост, Шоко Simple Smile Бъдете здрави и много щастливи   Hug Hug Hug

# 114
  • Мнения: 39 488
Къде я изкопа тая тема?

Общи условия

Активация на акаунт