♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 915
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 570
Докато ви намеря и изчета стана никое време,но пък беше такава наслада за окото. Heart Eyes

# 136
  • Разград
  • Мнения: 8 243








https://instagram.com/p/15JcnlmqYW/?taken-by=serensirin
https://instagram.com/p/07vkoEmqQM/?taken-by=serensirin

Последна редакция: пн, 19 окт 2015, 00:59 от vania_e

# 137
  • Мнения: 7 006
Ох, бе, ох  Heart Eyes


Машалла  Crazy


ПП: ако откриете гифчета на Бубето и Ибо, молим да ги споделите в темата  Hug Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 478
                         "Без милост"


Аууу,Лаве,на втората снимка с бялата тениска е просто божествен..И вижте само как слънцето му се е получило като ореол...Слънце свети в костите тииии...имаше такава песничка май?

# 139
  • Мнения: 9 540
НеЖииии гледа ли Спешното??? Елиф анъм и Дребосъчка чули ги..  hahaha hahaha hahaha Казах ти аз да очакваш включване, след снощната целувка нямаше как..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Танто за танто правят двата филма, рекламата да върви  Joy Joy Joy Joy

# 140
  • Мнения: 7 006
                         "Без милост"
Аууу,Лаве,на втората снимка с бялата тениска е просто божествен..И вижте само как слънцето му се е получило като ореол...Слънце свети в костите тииии...имаше такава песничка май?
Жани Hug  Бубето е готииин, бее  Crazy  Като слънце ме озарява  Flutter Heart Eyes

Графа - "Свети слънце в очите ти"


Темпи, утре ще гледам ААА  Peace

# 141
  • Мнения: 478
Ааааа,Ванче,толкоз гифчета си направила и все от хубави по хубави.Ми сега ако ми се прииска да си сменявам подписа шА мога ли да та ползвам? Praynig

Нежи,разказа ти в картинки много ме разсмя,особено с хавлията на басейна.Веднага се сещам за Криско кат чуя тия думи...
Много благодаря за песничката,точно тази е!

Темпи,и аз устре съм на ред за ААА,че много окъсняхме пак днес...

# 142
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ааааа,Ванче,толкоз гифчета си направила и все от хубави по хубави.Ми сега ако ми се прииска да си сменявам подписа шА мога ли да та ползвам? Praynig

Вземай каквото си харесваш, те са за общо ползване.


 

 

Последна редакция: пн, 19 окт 2015, 01:16 от vania_e

# 143
  • Мнения: 7 006
Нежи, не забравяй че Ягодите са гаджета могат да се целуват и да се севиоурумват колкото си искат
Aлекс, когато задълженията изискват съответните сцени, да си нямаме такива "гаджета-маджета"  Naughty
И Бубето е сериозно обвързан с Фахрие, ама още в първа серия на "Черна обич" се поцелува и измачка чаршафите с Неслихан  Mr. Green  

Когато служебният дълг изисква от актьора целувка и/ли Кекс сцена, и гаджетата мълчат!  Naughty
Ама ха Naughty Да си имаме уваженията  Mr. Green

# 144
  • Мнения: 7 006
Ванче, много ти благодаря за този пост и всичко споделено!  bouquet

Не знаех, че Серен е възстановила профила си в Инстаграм  Confused  Дано публикува нещо, че като гледам няма скорошни снимки или клипчета качвани  Crossing Arms

# 145
  • Мнения: 13 330
Добро утро и хубава седмица!

За разсънване
 


Скрит текст:


# 146
# 147
  • Мнения: 16 938
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug
Ели от рано слагаш Патрона  Heart Eyes Hug Hug Hug

# 148
  • Мнения: 7 006
Добро утро!  Hug  Успешна нова седмица!  Hug

Ели  Hug Heart Eyes


Ах, този поглед  Flutter

# 149
  • Мнения: 596
Добро утро и успешна седмица Hug
Ели, Галя Неж Hug Heart Eyes
Никога не са повече снимките на Баръшко и Бубето Peace

Общи условия

Активация на акаунт