Отговори
# 30
  • Мнения: 9 388
Елинце,
Скрит текст:
забавният вариант на твоя музикален поздрав

https://www.youtube.com/watch?v=JYfeMLYWE6s
 

Много хубави снимки на Керем в червено.

# 31
  • Мнения: 327
 Дани Hug  Joy аз я спестих тази версия,че  кръшният танцьор да не уплаши някой Joy

Лили, да , прочетох Речник на погледите и е първата нейна книга която не разбрах -нито идеята,нито героите  - нещо ми убягна Sad а си я купих с такава радост!
Значи чакаме нашичкия да огрее от списание Heart Eyes Аз и без това си търся повод да прескоча до комшийско Joy Joy

Последна редакция: пн, 02 ное 2015, 20:52 от elena_bgsf

# 32
  • Мнения: 4 830
ДаниHug Heart EyesЕлена Hug Heart Eyes

Видео с Керем от Бурак Бужин Peace Peace

https://instagram.com/p/9oiUQauzRP/?taken-by=brkbujin



# 33
  • Мнения: 9 388
Добро утро, мили момичета!

Лили, благодаря. Видеото не ми се отвори, да не е махнато. Изписа следното - Sorry, this page isn't available. The link you followed may be broken, or the page may have been removed. Go back to Instagram

# 34
  • Мнения: 327
Добро утро и от мен Hug
кафенце Simple Smile


Дани  Hug ето го видеото,дано ти отваря контакта Heart Eyes

http://vk.com/kerem_lovers?z=video-62825587_171330227%2F081b847813f07eedde

Скрит текст:
и ние да се  разкършим малко Laughing

Последна редакция: ср, 04 ное 2015, 08:45 от elena_bgsf

# 35
  • Мнения: 9 388
Благодаря, Ели. Отвори се! Спортистчето ни то!

Скрит текст:
И музикалният поздрав много сладък. На Дефнето и със Синан много хубаво й се получават сцените.

Последна редакция: ср, 04 ное 2015, 12:19 от Дданни

# 36
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Hug Heart Eyes
Влизам набързо да ви прочета и да ви пожелая приятен ден! bouquet Heart Eyes

Много съм щастлива, че точно Керем ще е първият мъж на корица на списание Грация. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:
Вчера Керем е гласувал в  Кorkmaz yiğit anadolu lisesi  в Арнавуткьой.. Peace Peace



Елена, Hug Heart Eyes и аз обожавам да чета Елиф Шафак.. Но все още не съм си купила  Речник на погледите.. Ти прочете ли я?
СнежеHug Heart Eyesспоред момичетата, които следя в туитър за пръв път в корицата на сп. Грация щяло да има снимка на мъж и това разбира се ще е Керем Бюрсин..
Скрит текст:
Фотосесията била направена край морето.. Списанието се издавало всяка седмица и тази сряда може да видим нашето момче на корицата на списанието Peace Peace Peace
А дотогава една друга любима фотосесия Peace Peace



Лили Hug Heart Eyes, и преди също съм го казвала - на мен също тази фотосесия ми е любима. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И да не съм "празна" още няколко любими снимки. Heart Eyes Друг път също съм ги пускала, но ще си позволя да го направя и този път. Mr. Green





# 37
  • Мнения: X
И две гифчета на Керем, които правих преди дни, с които се включих в последния таг в Туитър организиран от фенове. Peace



Последна редакция: ср, 04 ное 2015, 17:12 от Анонимен

# 38
  • Мнения: 9 618


Здравейте! Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 4 830
Добро утро, мили момичета! Hug Hug Hug

Кафенце, поднесено с любов Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Вчера Керем пуснал в инстаграм ново видео от Бужин. И той като Бужин написал: training for? Аджеба за какво ли са тези тренировки, май в скоро време ни предстои да разберем. В туитър едни смятат, че се подготвя за новата си роля, а пък други, че се подготвя за участие в Сървайвър.. Не разбирам много от спортни упражнения, защото в реала работата, която върша сама по себе си е вид спортуване Mr. Green Mr. Green Mr. Green, но този уред с малката боксова круша се нарича Speedbaggin и упражненията с него помагали да се усъвършенстват бързината и издръжливостта на човек.Ако някоя от вас знае нещо повече, нека да сподели Praynig Praynig

Накрая на видеото, когато прохуска удар как само сладко ахка нашето момче Peace Peace

https://instagram.com/p/9qNudyTF13/

# 40
  • Мнения: 4 830
Хакан Кетче, режисьора на филма с Керем и Серенай е пуснал тази снимка в инстаграм, били негови записки, свързани със сценария на филма, аз освен имената на Мерт и Дилара нищо не видях..



 С тази топла и лъчезарна усмивка ви пожелавам хубав и приятен ден!



# 41
  • Мнения: 9 388
Лили,  newsm51 за новините. Момичета  Hug

Хубав и усмихнат като последната снимка на Лили ден!

# 42
  • Мнения: 8 640
Добро утро!  Hug Hug Hug



ЛилиHug благодаря за инфото, снимките и видеото.  bouquet  Надявам се подготовката на Керем да не е свързана със "Сървайвър". Praynig Не му е необходима подобна популярност и приключения, когато трябва да снима и да трупа актьорски опит.  Peace Според мен ще е грешка, ако приеме. Peace

Диди, ЕлиHug Hug мерси за снимчиците на нашето хубаво момче. bouquet bouquet

Дани, Габи, bouquet bouquet


СнежеHug Heart Eyesспоред момичетата, които следя в туитър за пръв път в корицата на сп. Грация щяло да има снимка на мъж и това разбира се ще е Керем Бюрсин..
Скрит текст:

 Hug Грешат, защото на една от кориците в спойлера виждам двойката от "Сезонът на черешите" - Серкан Чаоулу и Йозге Гюрел. Peace


Яска и Бурджу с майка си. Wink







Приятен ден на всички! bouquet Hug bouquet

# 43
  • Мнения: 9 618


Привет!  Hug Hug Hug
Ясето пак е била някъде  Heart Eyes




И един Йиит ви пускам да ви наблюдава какви ги вършите докато ме няма  hahaha



Една не толкова дружелюбна Сибелка с кафенце в ръчичка  Mr. Green

# 44

Общи условия

Активация на акаунт