Лекари в БУРГАС

  • 209 826
  • 755
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 911
Аз ходих при доктор Айтач в лайф хоспитал, но искам второ мнение и болките продължават.

# 421
  • Мнения: 1
Здравейте, много бих била благодарна ако ми кажете за добър/ добри УНГ лекар/и в Бургас. От месеци имам един проблем и бях при двама УНГ в града, но без промяна в проблема ми. Благодаря Ви предварително!  Cry Cry

# 422
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Доволна съм от д-р Димоски в Света София. Нямам опит с други в Бургас.

# 423
  • Бургас
  • Мнения: 911
Чувала съм много добри отзиви за др.Радославова - УНГ, аз ходих при др.Аврамов и ми помогна засега.

Аз пак до попитам за гастреонолог .

# 424
  • Мнения: 7 046
Аз също съм доволна от Радославова. Преди нея ходих при Аврамов. Беше голямо чакане, преглед 2минути-дългогодишната ми перфорация била зарастнала. Спрях да си пазя ухото при къпане и такава инфекция си докарах Close отидох при Радославова и един месец и три антибиотика по-късно се оправих.

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз пак до попитам за гастреонолог .
Предполагам питаш за гастроентеролог. И аз съм в търсене, че имам проблем с жлъчката. За момента чета добри отзиви за Йорданов /има кабинет в клиниката срещу хотел Космос/ и за Андронов в Света София.

# 426
  • Бургас
  • Мнения: 911
Да за  гастроентеролог  Embarassed , при Андронов ходих и не съм доволна.

 благодаря ти bouquet

# 427
  • Бургас
  • Мнения: 5 694
За УНГ съм доволна аз от д-р Генчев в Маджуров - внимателен, обясняващ и не бързащ да ти хакне антибиотик на всяка цена Peace

# 428
  • Мнения: 251
Още едно положително мнение за д-р Генчев в Маджуров от мен  Simple Smile Не гледа да те претупа,винаги ми е назначавал адекватно лечение.Водила съм при него и детенце, когато беше само на 10 месеца Simple Smile

# 429
  • Мнения: 50
Здравейте,препоръчайте добър венеролог в Бургас.

# 430
  • Мнения: 5 167
Имам впечатления от д-р Андронов - гастроентеролог и споделям, че съм доволна от отношението му и лечението.  Peace

# 431
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Още едно положително мнение за д-р Генчев в Маджуров от мен  Simple Smile Не гледа да те претупа,винаги ми е назначавал адекватно лечение.Водила съм при него и детенце, когато беше само на 10 месеца Simple Smile
+1много внимателен, адекватен и обяснява добре. При Аврамов повече няма да отида.

# 432
  • Бургас
  • Мнения: 711
Някой правил ли си е ехография на щитовидна жлеза в трета поликлиника, днес мисля да отида...  newsm78

# 433
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Някой правил ли си е ехография на щитовидна жлеза в трета поликлиника, днес мисля да отида...  newsm78
В Трета пка работи една много добра лекарка на ехографа, Радева, водила съм детето при нея по препоръка на приятел лекар. Доволна съм от прегледа.

# 434
  • Мнения: 7 046
На мен ми предстои на 4ти април, ако отидеш днес, сподели.

Общи условия

Активация на акаунт