MasterChef България II

  • 81 222
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 11 830
Опитах да извадя участниците, получили бели престилки, подредих по азбучен ред:
Ася (майка на три дъщери), Венелин (каскадьор), Весела, Виктор (участвал в кастингите и миналия сезон), Гергана (траурна агентка), Георги (Пловдив), Дарина (франкофон), Димитрия (млада баба с 5 внуци), Ева (майка, мъжът й не смята, че е достатъчно подготвена), Евгени, Евгения (украинка), Екатерина, Елизабет, Илиян (мандра за сирене), Йоана (яйца), Ирена, Кети, Катя (полицай), Калоян (хирург), Костадин (родители с проблеми с алкохола), Kристиян, Лиляна, Лъчезар, Любо (Африка), Максун, Мая, Мила, Милена, Момчил и Мая, Моника (фитнес инструкторка), Надя (блог), Нели, Нина, Пенка (преборила булимия, Пловдив), Петър (от Асеновград), Ради (Мисис България), Румяна (баба с таланти), Севда (фотограф, вегетарианка), Събин (актьор, собственик на ресторант), Цветелина (ловджийка), Ясен

От 17-те отпаднали, съжалявам за - Евгения (украинката), Екатерина, Мила и Ясен, може би и Нина..

# 781
# 782
  • Мнения: 11 751
Голям смях с тези картофи, ама Лилито и тя къде е тръгнала като досега не била белила  Laughing
Радвам се, че отпадна рано  Peace

Хирурга ще ме прощава, но ми става все по-отвратителен.
Не стига, че едвам се спаси, последен пък на всичкото отгоре щял и да "мачка"  Crossing Arms
После зад кадър, каза че го оставили последен, защото искали да му опитат яденето. Да му имам самочувствието. Пуяк  ooooh!

Харесвам бабата. Много ми е позитивна.
И фотографката, и момчето с мандрата (съжалявам още не съм им запомнила имената)

# 783
  • Мнения: 11 583
Георги го следя във фейса отдавна. Наистина готви момчето.

# 784
  • София
  • Мнения: 2 714
И мен доктора ме дразни с това мачкай, обаче като го видях това пиле лютика, така ми се прияде, аз съм този край и от дете не съм хапвала такава манджа и сега бременният ми мозък, почва да търси рецепта  Laughing

# 785
  • София
  • Мнения: 7 988
И мен доктора ме дразни с това мачкай, обаче като го видях това пиле лютика, така ми се прияде, аз съм този край и от дете не съм хапвала такава манджа и сега бременният ми мозък, почва да търси рецепта  Laughing

Абеее ястията на баба и мама са си най убавите.  Laughing

# 786
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
С позволение от Сиси пускам  тема 2  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт