Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мислите за Ultraflex на Nani? Разглеждах няколко варианта в магазина и този ми се стори най-мек и удобен. Някой друг има ли такъв?
Какво е мнението за матраците на Elite?
Търся препоръка за топ матрак. Има ли отделна тема за това? Ако не, моля, дайте мнението си тук. Колебая се между два вида топ матраци. Какво мислите за тях?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мислите за Ultraflex на Nani? Разглеждах няколко варианта в магазина и този ми се стори най-мек и удобен. Някой друг има ли такъв?
Изборът на матрак е субективен и зависи от личните предпочитания и нужди на индивида. От решаващо значение е да изпробвате матрака преди покупката, за да гарантирате неговия комфорт. Когато избирате матрак, вземете предвид твърдостта му (мека или твърда), както и материалите, използвани при производството му (напр. латекс, пяна или пружини).
-
Какво е мнението за матраците на Elite?
-
Търся препоръка за топ матрак. Има ли отделна тема за това? Ако не, моля, дайте мнението си тук. Колебая се между два вида топ матраци. Какво мислите за тях?
-
Мога ли да получа препоръка за матрак за 10-годишно дете със стандартни размери? Цената не е от значение. Предишният ни матрак беше на Magniflex, но детските им модели са до размер 70/130.
-
Какви са отзивите за матраците Magniflex и Ted?
Насочила съм се към покупка на двулицев матрак (защото уж е по-добре, но ... съм отворена към препоръки) за дъщеря ми на 7 г. размерът е 120/190. Разбрах че като цяло за децата матракът трябва да е твърд, но все пак, моля препоръчайте марка, а защо не и конкретен модел
За сега заради прочетени негативни мнения за ТЕД, като че ли съм ги изключила като възможност...
Решили сме да си купим, но не можем да се ориентираме на какво да се спрем, ровейки из сайтовете. Искаме непромокаем протектор, който обаче да не спарва и да не дразни кожата, по възможност да е хипоалергичен! Тези, които са изработени от хавлиена материя, нещо не ми вдъхват доверие. Размерите на спалнята ни са малко по-специфични: 190 / 150, което също е проблем, защото повечето протектори не се предлагат в този нестандартен размер.
Ще се разходим по шоурумите уикенда, за да видим на място дали нещо ще ни допадне.