Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 10 тема

  • 139 316
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 4 714
Момичета, от моята операция мина месец и половина вече. В началото на възстановяването бях доволна, но за съжаление сега не бих казала, че съм. Ушите ми се отпуснаха доста и не смятам, че разликата е задоволителна.  Cry

Предполагам, когато имам възможност, ще се подложа отново на същата корекция.

Mного съжалявам да го чуя. Cry
Уж Тепавичарова е най-добрата, а какво щеше да стане ако беше отишла при "най-лошата" newsm78
А ти поиска ли преглед с нея да й кажеш притесненията си?
Аз така бих постъпила на твое място. Може пък да признае грешката си и да "оправи" нещата. Praynig

пп. МayyaI съм. Съседката пак е влизала от моя компютър в темата. Sick

# 526
  • Мнения: 116
Не съм звъняла за още един преглед. В края на тази седмица изтича времето, в което трябва да ходя с лентата постоянно.
Честно казано не знам дали има смисъл да ходя пак при нея... Като й знам характера, ще ме отреже бързо-бързо и ще ми скапе съвсем настроението. Още повече, не вярвам една последваща корекция да е безплатна, а в момента няма как да инвестирам отново в това. Все пак се подписва съгласие и е ясно казано, че резултатът не е гарантиран...

# 527
  • София
  • Мнения: 4 714
Не съм звъняла за още един преглед. В края на тази седмица изтича времето, в което трябва да ходя с лентата постоянно.
Честно казано не знам дали има смисъл да ходя пак при нея... Като й знам характера, ще ме отреже бързо-бързо и ще ми скапе съвсем настроението. Още повече, не вярвам една последваща корекция да е безплатна, а в момента няма как да инвестирам отново в това. Все пак се подписва съгласие и е ясно казано, че резултатът не е гарантиран...

Да, това са стандартни бланки. Било за филър, било за ботокс пак се попълват. Но /според мен/ нищо не пречи да я питаш защо резултът е такъв. Не й знам характера, но все пак резултатът трябва да е такъв , какъвто сте го говорили. Стават грешки, неизбежно е , няма значение в коя област. Важното е да си търсиш правата и да питаш. Hug
едит: Не забравяй и друго. Аз като правих ринопластика Евстатиев ми забрани да нося очила. Ами носех си. Слънчево беше. Другото, което искам да ти кажа, че не е непременно веднага да видиш резултатите. Сама казваш, че имаш още 1 седмица с лента. След това непременно нещата ще се променят. На мен за риното ми каза, че до 6-10 месеца ще е крайния вариянт.
Иди непременно на консултация. Не би трябвало да се заплаща.
 Hug

Последна редакция: сб, 27 фев 2016, 00:01 от MayyaI

# 528
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Иве, с мен е била много мила, всеки път. По-добре отиди, ще знаеш нейното мнение, тя знае какво е правила. Каквото и да ти каже друг - той не знае тя какво е правила, може да не е добросъвестен, като изказва мнение ...

# 529
  • Мнения: 116
Аленка, не казвам, че не е мила, с мен също е била такава, но е доста припряна. Предполагам все пак ще отида другата седмица, поне да знам, че съм го направила.

Мая, при моята корекция е по-скоро обратното - може да става по-лошо, но по-добре няма как. Лентата няма да ги прибере, след като вече са се отпуснали, но това е...  Hug
Също да те попитам какво ти е впечатлението от Евстатиев? Четох хубави отзиви за него преди, когато проучвах, но така и не отидох на консултация.

# 530
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
О, аз съм я виждала и напрегната Simple Smile Но ми се струва важно да се изясни - защо е станало така. За да не се прави повторна операция при друг и да стане същото  Peace

# 531
  • Мнения: 116
Да, това е един добър въпрос.
Ще отида някоя сутрин и ще се надявам да получа някакво обяснение.

# 532
  • В.Търново
  • Мнения: 6 732
Аз разбрах, че Евстатиев се е пенсионирал скоро.Вярно ли е?

# 533
  • Мнения: 1 726
Виждала съм жена с обезобразени гърди от Евстатиев

# 534
  • Мнения: 3 827
Mного съжалявам да го чуя. Cry
Уж Тепавичарова е най-добрата, а какво щеше да стане ако беше отишла при "най-лошата"
има един израз : '' при професор и доцент да не ходиш... ''

Момичета, от моята операция мина месец и половина вече. В началото на възстановяването бях доволна, но за съжаление сега не бих казала, че съм. Ушите ми се отпуснаха доста и не смятам, че разликата е задоволителна.  Cry

странно е, че се е получило така /отначало си доволна, а после - не/,
по принцип е обратното - в началото не са доволни, оформят се 20-тина дни след операцията,
има два метода на опериране- единият е с изпилване, другият е с рязане на хрущяла,
доколкото знам предпочитат първия метод, може би трябва да проучиш повече за тези методи, каква е разликата в резултатите и да разпиташ кой лекар как оперира...

# 535
  • Мнения: 116
Проучвах доста и знам разликата между методите.
Доцент Тепавичарова работи с пилене на хрущяла, което е по-доброто според мен.

Не е странно това, че в началото съм била по-доволна точно заради спецификата  на операцията. Да, ушите до някаква степен се оформят и стават по-хубави с времето, но в някои случаи се отпускат, което със сигурност не е желано. Затова и след изминалото време, аз вече не бих се сложила към графа "Доволни". Не смятам, че проблемът (изцяло) е в доцентката, при тази операция рискът от връщане не е малък за съжаление.

# 536
  • Мнения: 17
моя позната прави на детето си корекция на ушите, с конци се придърпаха назад някак и после ходиха да коригират едното защото леко увисна...само се придърпаха конците. наистина ефекта е голям спрямо преди мисля, че 2000 лв. беше операцията.

# 537
  • Мнения: 17
корекцията на отпуснатото ухо беше безплатна

# 538
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Аленка, не казвам, че не е мила, с мен също е била такава, но е доста припряна. Предполагам все пак ще отида другата седмица, поне да знам, че съм го направила.


Мая, при моята корекция е по-скоро обратното - може да става по-лошо, но по-добре няма как. Лентата няма да ги прибере, след като вече са се отпуснали, но това е...  Hug
Също да те попитам какво ти е впечатлението от Евстатиев? Четох хубави отзиви за него преди, когато проучвах, но така и не отидох на консултация.

Не съм доволна от Евстатиев. Не обяснява, джаста - праста е, не беше скъпчия, като видя , че ефекта от риното не е такъв, какъвто се очакваше сам ми предложи повторна безплатна операция. Аз не се съгласих, защото целта ми беше да се оеднаквят 2-те носни прегради с което горе - долу се справи, ама не съвсем. Но аз си дишам нормално от тогава /операцията/ , а не както преди през 10-15 минути да си слагам капки за нос. Той не хареса формата на носа и затова искаше пак да ме оперира, ама на мен ми е все тая дали на него или някой друг му харева или не. Важното е, че дишам. Wink Hug

Нямам инфо дали се е пенсионирал. Работеше в Токуда и мисля, че с един телефонен разговор с информацията това може да се разбере. Peace

# 539
  • Мнения: 116
Благодаря, Мая!  bouquet

Предполагам ако някой ден се реша пак, ще е Заякова, нищо че е във Варна.

Общи условия

Активация на акаунт