Време е за ИКЕА! - Тема 22

  • 104 194
  • 786
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 366
Мисля, че трябваше да се влезе в профила и да регистрираш картата в него. После към края на поръчката даваше май опция да се ползват. Преди 1.6 г само тествах, та може и да се бъркам, но не пречи да пробвате...

# 736
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Скоро поръчвах и също не ми се появи, а преди винаги имаше поле за нея.  Rolling Eyes
Понеже ми трябваше фактура, не се задълбах, но си имам едно наум да питам, че скоро ще искам да си ги ползвам при лична поръчка.

# 737
  • Мнения: 6 366
Преди време ми казаха, че може или картата да се полва или да се вземе фактура. Субектите са различни ФЛ и ЮЛ, т.е. НЕ съвпаднат, а това е задължително условие. ИКЕА нямат карти за фирми обаче... Дано ме разберете.

# 738
  • Мнения: 1 401
Като казахте точки - мъжът ми вчера получил смс от Икеа, че има краен срок за използването на своите 200 точки. Знаете ли на колко лева се равняват?  newsm78 Или системата на отстъпка не е такава?   newsm78

# 739
  • Мнения: 2 518
Здравейте! Има ли вариант да си поръчам нещо от сайта, но да не идва на адрес, а в магазина във Варна? Гледах,пробвах, но не става.

# 740
  • Мнения: 499
Няма таква възможност за съжаление.

# 741
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Здравейте! Има ли вариант да си поръчам нещо от сайта, но да не идва на адрес, а в магазина във Варна? Гледах,пробвах, но не става.
Може,но трябва да отидете на място в магазина.Така поръчах мебелите за детската,направих си поръчката в магазина и когато пристигнаха ми се обадиха да отида и да си ги взема.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Преди време ми казаха, че може или картата да се полва или да се вземе фактура. Субектите са различни ФЛ и ЮЛ, т.е. НЕ съвпаднат, а това е задължително условие. ИКЕА нямат карти за фирми обаче... Дано ме разберете.

Това имам предвид - понеже взимам фактура, така или иначе не мога да ползвам точките.
Но отбелязах факта, че не ми ги предложиха, макар че първоначално направих поръчката като частно лице.  Crossing Arms

# 743
  • Мнения: 6 366
Явно проблем има някакъв значи, щом и тогава не е предложила системата.

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Системата предлага да си ползваш точките ако са над 2000. Преди време се свързвах да ги питам защо не ми дава възможност.

# 745
  • Мнения: 6 366
Еми аз мислех, че е ясно това. То и в магазина не може да ползваш по-малко от 2500 равни на 10 лв.

# 746
  • Мнения: 69 265
Еми аз мислех, че е ясно това. То и в магазина не може да ползваш по-малко от 2500 равни на 10 лв.

Ясно е за вас, които сте ходили на място да пазарувате в магазина. Други пазаруваме само онлайн...засега, та е разбираемо да се пита човек..

# 747
  • Мнения: 22 867
Еми аз мислех, че е ясно това. То и в магазина не може да ползваш по-малко от 2500 равни на 10 лв.

Ами това долу тогава как да се разбира? newsm78

Като казахте точки - мъжът ми вчера получил смс от Икеа, че има краен срок за използването на своите 200 точки. Знаете ли на колко лева се равняват?  newsm78 Или системата на отстъпка не е такава?   newsm78

# 748
  • Мнения: 1 401
Да, защо тогава си правят труда системата им да пуска смс-и за под 2500 точки? Какво да ги прави мъжът ми тия 200 точки? Помислих, че може би се приспадат от цената на избрания предмет... Най-добре да им звъннем, но ми писна - за всяко нещо човек трябва да звъни...

# 749
  • Мнения: 69 265
То пък и големият келепир с тези точки... ooooh! Някакви си 5-10 мижави лева...

Общи условия

Активация на акаунт