Опасни Улици /Arka Sokaklar/ и актьорите - бивши и настоящи ~ Тема 43

  • 84 716
  • 514
  •   1
Отговори
# 270
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Rıza Baba sunacak Зафер Ергин водил преговори с продуцента Еюп Юстюн, и се бил съгласил да е водещ на ново телвизионно състезание....
Дали актьора, ще напусне сериала, или ще съвместява 2-те изяви в телевизията, ще видим. Може пък да става въпрос за лятно издание... Thinking

# 271
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 181
Някой да има инфо за сезон 12 по бтв-кога трябва да свърши /по мои сметки май др седмица или н 30-ти/ и какво ще пуснат след него-едва ли ще е сезон 13?
Какъв е тоя полицай-герой който им го сложиха в екипа-явно няма да се задържи много, гледайки в нета клипове и др за сезон 13...

А относно сезон 13-някой има ли инфо Енгин като какъв се връща и за постоянно ли и Али умира ли /сега рекламират новия епизод с неговото погребение/?

# 272
  • Мнения: 11 766
Честита Цветница! Честит Празник на всички с имена на цветя, билки, растения и дървета. Да сме живи и здрави ... HeartHeartHeart

Аз също имам имен ден днес и искам да ви почерпя, макар и виртуално!!! HugHugHug Надявам се скромната ми почерпка да ви хареса ... HugHugHug Hands PrayHands PrayHands Pray





Тара - благодаря за инфото! Предполагам, че Зафер Ергин/ Татко Ръза ще участва паралелно в 2 неща. Не е казвал, че ще напуска сериала. За сега целият екип продължава снимките с пълна пара ... HugHugHug

Да не забравяме и Назлъ Тосуноолу/ Леля Назике, която едновременно се снима както в Опасни улици, така и в Любов от втори опит. И в двата е блестяща ... Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

- засега нямам информация кога ще приключи сезон 12 по БТВ, но предполагам, че ще е до седмица-две ... Thinking До този момент никъде не е съобщено, че са закупили сезон 13 - затова си мисля, че може би временно ще спрат сериала и ще продължат със сезон 13 по-натам - все пак още се снима в Турция ... Wink Относно новият член на екипа - много е забавен, но за съжаление ще го убият в последния епизод от сезон 12. Преди време, когато гледах не бях сигурна кой е точно, а екипа страдаше за него, но сега се сетих. Много жалко, защото определено е забавен ... Disappointed

По отношение на Енгин - актьора Илкер Инаноолу се върна в сериала през октомври 2018 и до този момент е в екипа на Татко Ръза. HeartHeartHeart Не съм сигурна като какъв - мисля, че и той е главен комисар. Определено е от началниците ... Sunglasses  А дари ще остане за постоянно не знам - но се надявам, че да. Hands PrayHands PrayHands Pray Засега изглежда, че Енгин ще остане до края на 13 сезон - надявам се и по-натам, ако има още. :BlushRevolving HeartsHands Pray

Али се спаси - за щастие не умря. Purple HeartPurple HeartPurple Heart Направиха му тежка операция - до колкото разбрах му беше нужна трансплантация и баща му даде орган за него. HugHugHug Прочетох също, че ще се появят и други негови роднини в следващите епизоди ... Wink Имаха доста тежки моменти, но за щастие всичко е наред с Али и останалите от екипа на Татко Ръза HeartHeartHeart

# 273
  • плевен
  • Мнения: 1 174
Рокси,Честит имен ден.Да си здрава,весела,щастлива и вечно усмихната.Благодаря за тортата. bouquet bouquet bouquet

# 274
  • Мнения: 628
Някой да има инфо за сезон 12 по бтв-кога трябва да свърши /по мои сметки май др седмица или н 30-ти/ и какво ще пуснат след него-едва ли ще е сезон 13?
Какъв е тоя полицай-герой който им го сложиха в екипа-явно няма да се задържи много, гледайки в нета клипове и др за сезон 13...

А относно сезон 13-някой има ли инфо Енгин като какъв се връща и за постоянно ли и Али умира ли /сега рекламират новия епизод с неговото погребение/?
не Али е жив, прави му се трансплантация не можах да разбера

# 275
  • Мнения: 11 766
Рокси,Честит имен ден.Да си здрава,весела,щастлива и вечно усмихната.Благодаря за тортата. bouquet bouquet bouquet

Благодаря ти от сърце за невероятните пожелания Рози! Супер много ме зарадва ... HugHugHugHeartRevolving HeartsHeart EyesFlowers Hibiscus

Ето и от мен малко снимки на семейство Чобан и компания зад кадър от сериала - страхотни са ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart





# 276
  • плевен
  • Мнения: 1 174
Рокси пак заповядай.Сега новини за сериалчето ни.Като свърши 12 сезон,веднага започва 13 сезон на 7 май.Това ме зарадва и ме натъжава,защото има завистливи хора които спъват качването на сериала.

# 277
  • Мнения: 1 392
Roselin това за излъчването по БТВ ли важи?

# 278
  • плевен
  • Мнения: 1 174
Да за БТВ се отнася.

# 279
  • София
  • Мнения: 715
Информацията достоверна ли е ? Нямам търпение да започне 13ти сезон !!! Heart Eyes

# 280
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 181
Имате ли инфо как и къде може да се гледат епизодите след излъчването им, защото скоро и аз май няма да мога да ги гледам от 18:00 часа?

# 281
  • Мнения: 11 766
Христос Воскресе! HugHugHug

Много здраве, щастие и благополучие за нас и нашите семейства! Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover Нека всички ние бъдем винаги добри, почтени и благословени!!! Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts





# 282
  • Мнения: 1 848
12 сезон ще приключи на 3 май, а 13 започва на 7 май.

# 283
  • Мнения: 11 766
Благодаря на всички за информацията! Hug Днес наистина беше излъчен последния епизод от 12-ти сезон на Опасни улици!!! Wink Както винаги беше много интересен, но ми стана мъчно за Кязъм Cry Екипа обаче заедно се справиха с онези гадняри, спасиха и момчето. Hands WaveHands WaveHands Wave Айлин и Хакан се сдобриха ... HeartHeartHeart За щастие Хюсню се оправи - и детето на Метин и Асийе се роди ... Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts

От понеделник започва 13-ти сезон на Опасни улици, който също е супер интересен и в момента се снима в Турция ... YumYumYum Браво на БТВ, че са закупили и него ... Hands ClapHands ClapHands Clap

Eто едни нови невероятни снимки на актьорите зад кадър от сезон 13 - много са готини и сладки ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart












# 284
  • плевен
  • Мнения: 1 174
Рокси,благодаря за снимките,всичките са много хубави.Радвам се че те има и обменяш информация за сериала.Бъди винаги щастлива.

Общи условия

Активация на акаунт