Опасни Улици /Arka Sokaklar/ и актьорите - бивши и настоящи ~ Тема 43

  • 84 569
  • 514
  •   1
Отговори
# 450
# 451
  • Мнения: 80
Здравейте. Искам да ви попитам знаете ли откъде мога да намеря епизодите от сезон 12

# 452
  • Мнения: 3
На турски ги има всичките на сайта на турската телевизия канал д, за български трудно, има ги разпокъсани. Не са последователни за съжаление.

# 453
  • Мнения: 80
Много ме е яд, че повтарят по няколко пъти едни и същи сериали, а на Опасни улици няма повторения на стари сезони, даже и на Voyo не ги качват, и много се чудя защо така. На всички сериали има качени епизоди, само на Опасни улици няма.

# 454
  • Мнения: 1 392
Току що четох че началото на януари 6 ли 8 ли бил финала. Но на филма изобщо или на сезона. Има ли още сезони след това

# 455
  • Мнения: 80
В момента по турската телевизия излъчват 15 сезон, сигурно при нас ще о пуснат към юни месец догодина, когато свърши в Турция.

# 456
  • Мнения: 1 842
Дават всеки петък по Kanal D 15 сезон.
Има нови актьори. Един от тях е Мелих Чардак (гледала съм го в "Жена"- Хикмет). Тук е в ролята на Сервет, отрицателна роля.

У нас ще дадат 15 сезон може би след като свърши Малки убийства.

# 457
  • Мнения: 790
Здравейте,знаете ли дали е преведен 15 сезон на сериала.И дали ще го дават по бТВ.Обикновено по това време започва излъчването му.Не че лятото е май подходящото време,де....

# 458
  • Мнения: 1 842
За съжаление, сериалът не се превежда с бг суб, английски или руски.. Тепърва ще се разбере дали ще дават 15 сезон по БТВ..

# 459
  • Мнения: 1 842
Имам новина: ще излъчват 15 сезон по БТВ на 5 август(четвъртък) от 16:00 до 17:00 часа.

# 460
# 461
  • Мнения: 399
Здравейте, от бТВ май пропуснаха серии и започнаха 15 сезон без да дадат края на 14 сезон,така ли излиза?

# 462
  • Мнения: 790
Здравейте, от бТВ май пропуснаха серии и започнаха 15 сезон без да дадат края на 14 сезон,така ли излиза?
      Има нещо такова.Това с прострелването на Али малко си го спомням,но историята с Тунч...Дали не защитаваше някакво момиче малтретирано от баща си и там нещо се случи.Хубаво е бтв,поне в резюме да дадат малко от края на последния епизод.

# 463
  • Мнения: 1 392
Аз нещо не схванах. Сериите които сега дават давани ли са по БТВ. Или са нов сезон за нас.

# 464
  • Мнения: 774
Тези серии,които дават в момента не са давани.Не си спомням защо синът на Месут попадна в затвора.

Общи условия

Активация на акаунт