Пазаруване от H&M ➤ 2

  • 63 082
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 727
Моята дойде,ама съм отпуск и колежките тъкмо ми казват,че ботите са супер Peace
Ще видя и чантата и на мм дънките,ама довечера.
Благодаря за споделеното bouquet
Моля те ,кажи кои мъжки дънки поръча,какъв размер и за какви мерки?   Hug

# 691
  • Мнения: 3 331
Най-накрая дойде блузата, която поръчах. С отрязани наполовина ръкави с ножица... Нямам думи просто!

# 692
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Дойдоха ми едните дънки и блузката, екстра са Simple Smile Чакам и ботите , но са на адреса на майка ми.
Кои бяха дъкните?
Харесват ли ти?

# 693
  • Мнения: 2 230
Най-накрая дойде блузата, която поръчах. С отрязани наполовина ръкави с ножица... Нямам думи просто!

Как така?  newsm78

# 694
  • Мнения: 3 331
Просто отрязани наполовина, до лакътя...моя е грешката, че не се заинтересувах дали има опция "преглед" #2gunfire Сега не мога да докажа, че не съм я срязала аз.

# 695
  • Мнения: 1 325
Просто отрязани наполовина, до лакътя...моя е грешката, че не се заинтересувах дали има опция "преглед" #2gunfire Сега не мога да докажа, че не съм я срязала аз.
Звучи много странно, сигурно е фабричен дефект и са я опаковали без да забележат. Свържи се все пак с тях, ти каква полза имаш да режеш ръкавите и да ги лъжеш? Би трябвало да си я вземат обратно, ако ли не си е чиста подигравка с клиента!  #Crazy

# 696
  • Мнения: 46 492
Странно наистина. Коя е блузата?

# 697
  • Мнения: 1 325
И аз да ви се оплача: пуснах в неделя вечерта поръчка за маратонките и още ми пише, че се обработва. newsm78 Очаквах днес да са я пратили и утре да си я получа, но явно с тези намаления ще се позабавят. ooooh!

# 698
  • Мнения: 3 331
Toва е блузата, само че с половин ръкави - моя ме попита дали са ми пратили поне отрязаните половинки, че да си ги пришия обратно Joy Пратена е от Русе-явно в мола там са имали последна бройка. Така че момичета: ако има опция за преглед, винаги оглеждайте преди да приемете пратката!

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!

Дойдоха и моите боти ,много са хубави ,харесват ми !
За тази цена отлични. Peace
Ботите "Челси "http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0349996002.html"обаче са ми големи,поръчах 39 ,някой ако желае да си сменим номерата Rolling Eyes съм насреща.

# 700
  • Мнения: 608
Здравейте!

Дойдоха и моите боти ,много са хубави ,харесват ми !
За тази цена отлични. Peace
Ботите "Челси "http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0349996002.html"обаче са ми големи,поръчах 39 ,някой ако желае да си сменим номерата Rolling Eyes съм насреща.

39 номер ли носиш по принцип ?  И аз ги чакам 39 номер  Confused

# 701
  • Мнения: 1 314
Пратена е от Русе-явно в мола там са имали последна бройка.

В Русе няма ХМ  Peace
връщай я, няма какво да мислиш.

Някой може ли да снима черните боти на ток, толкова хора ги получиха  Grinning
Аз се чудя дали да не ги откажа, днес са дошли в офис на Еконт
Благодаря предварително

# 702
  • Мнения: 1 325
Toва е блузата, само че с половин ръкави - моя ме попита дали са ми пратили поне отрязаните половинки, че да си ги пришия обратно Joy Пратена е от Русе-явно в мола там са имали последна бройка. Така че момичета: ако има опция за преглед, винаги оглеждайте преди да приемете пратката!
Пратките идват от чужбина и влизат в България през Русе, затова всичко е от там. Някой беше споменавал, че базата им е в Италия, ако не се лъжа.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!

Дойдоха и моите боти ,много са хубави ,харесват ми !
За тази цена отлични. Peace
Ботите "Челси "http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0349996002.html"обаче са ми големи,поръчах 39 ,някой ако желае да си сменим номерата Rolling Eyes съм насреща.

39 номер ли носиш по принцип ?  И аз ги чакам 39 номер  Confused
38-38 1/2 ми е размера по принцип Rolling Eyes
Явно са леко уголемени.

# 704
  • Мнения: 46 492
...Пратена е от Русе-явно в мола там са имали последна бройка...
МОЛ-ът няма нищо общо. Просто в Русе е първия Еконт, който посреща пратките на H&M, те идват от база извън България, която няма връзка с нашите магазини.
Много неприятно се е получило. Свържи се с отдела им за рекламации и дано разрешат проблема в твой интерес Peace

И аз да ви се оплача: пуснах в неделя вечерта поръчка за маратонките и още ми пише, че се обработва. newsm78 Очаквах днес да са я пратили и утре да си я получа, но явно с тези намаления ще се позабавят. ooooh!
Едва ли. По принцип са си мудни  Tired

Току що ми пристигнаха ботите, обаче съм с пресен педикюр и не мога да ги пробвам  Joy
Вълненото сако на мъжа ми е страхотно!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт