Мадрид - тема №3

  • 95 587
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 28
Здравейте бг майки!:) Някоя от вас посещавала ли е Мадрид с цел футболен мач на Реал? Аз много искам, но не знам какъв бюджет ще ми трябва за 4 дена нормално пребиваване с тур на Бернабеу ибилет за мач.

# 151
  • Мнения: 3 334
Цената зависи от това къде ще е мястото и срещу кой ще играе, като разликите са в много пъти.

# 152
  • Мнения: 28
Цената зависи от това къде ще е мястото и срещу кой ще играе, като разликите са в много пъти.
В 750лева без билета ще мога ли да се вместя? Знам, че всичко е относително, но става въпрос за 3 нощувки със изхранването и самолетен билет. Храната не е задължително да е по ресторанти. Хотел близо до стадиона и разходки из града и на стадиона.

# 153
  • Мнения: 3 334
Цената зависи от това къде ще е мястото и срещу кой ще играе, като разликите са в много пъти.
В 750лева без билета ще мога ли да се вместя? Знам, че всичко е относително, но става въпрос за 3 нощувки със изхранването и самолетен билет. Храната не е задължително да е по ресторанти. Хотел близо до стадиона и разходки из града и на стадиона.

Цените са от 10-20 до 100+ евро за най-евтините и отдалечени места, в зависимост от това с кой се играе.
За скъпите няма да говорим изобщо.
http://www.realmadrid.com/en/tickets


Всичко може по принцип, може да стигнат за 3 дни, на други за 1 не им стигат, тези 750лв за три дни за колко човека са??

# 154
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Veselina Hristova_516470 първо вижте програмата на домакинските мачове на Реал Мадрид, и цените на билетите за тях, после вижте цените на сам. билети за тези дати - Ryanair, WizzAir и България Ер. Нощувките не са толкова скъпи в Мадрид, както например в Барселона или други европейски градов. Храната в магазините също не е скъпа. Така може да си направите някаква сметка.  Simple Smile
Тур на стадиона включващ и музея е 14 евро. Билет за 10 пътувания е 12.20 евро.
Преди години музея беше безплатен... Аз съм го посещавала безплатно.

# 155
  • Мнения: 28
Цената зависи от това къде ще е мястото и срещу кой ще играе, като разликите са в много пъти.
В 750лева без билета ще мога ли да се вместя? Знам, че всичко е относително, но става въпрос за 3 нощувки със изхранването и самолетен билет. Храната не е задължително да е по ресторанти. Хотел близо до стадиона и разходки из града и на стадиона.

Цените са от 10-20 до 100+ евро за най-евтините и отдалечени места, в зависимост от това с кой се играе.
За скъпите няма да говорим изобщо.
http://www.realmadrid.com/en/tickets


Всичко може по принцип, може да стигнат за 3 дни, на други за 1 не им стигат, тези 750лв за три дни за колко човека са??
За 1

# 156
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
На нас трипа за 3 нощувки ни струваше 900 лв - всичко, за двама. Не си падаме обаче по ресторанти - един обяд и две вечери, но пък спахме в апартамент на Сол.   Безплатни Прадо и Кралски дворец. Минимум транспорт. Шопинг за около 80 евро.  Уиз беше 160 лв общо, нощувки - 260 лв. Peace

# 157
  • Мнения: 3 882
И ние се върнахме съвсем наскоро от Мадрид. Успяхме да намерим доста изгодна стая на центъра на града, всичко беше много близо, почти не ползвахме транспорт, само до и от летището. На ресторанти ходихме няколко пъти, не сме особено впечатлени от храната, но както момичето в горния пост написа, успяхме да посетим Прадо и двореца безплатно. Общо взето, не е нужно да се харчат много пари.

# 158
  • Мнения: 195
Аdriana11 Блазе ви! Simple Smile

# 159
  • Мнения: 6 031
Woman^In^White , добре, че си купих билети до Мадрид, за да видя каква хубава тема си направила!  bouquet

# 160
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Woman^In^White , добре, че си купих билети до Мадрид, за да видя каква хубава тема си направила!  bouquet
Мимии Hug, ако ти трябва помощ за Мадрид съм насреща.

# 161
  • Мнения: 6 031
Woman^In^White , добре, че си купих билети до Мадрид, за да видя каква хубава тема си направила!  bouquet
Мимии Hug, ако ти трябва помощ за Мадрид съм насреща.
Благодаря!
Знам, че винаги мога да разчитам на теб!  Hug

# 162
  • София
  • Мнения: 1 866
Woman^In^White , добре, че си купих билети до Мадрид, за да видя каква хубава тема си направила!  bouquet
Мимии Hug, ако ти трябва помощ за Мадрид съм насреща.
Благодаря!
Знам, че винаги мога да разчитам на теб!  Hug
Мимии Hug Hug и на мен Simple Smile
Ако ти трябва помощ за Мадрид Simple Smile

# 163
  • Мнения: 6 031
Роже, много си мил - благодаря ти! Simple Smile
Аз няма да имам много време там, та ще се наложи да подбера най-най-важното.

# 164
  • София
  • Мнения: 1 866
ние бяхме три дни в Мадрид на връщане от Япония и най-важното за мен, което не трябва да се пропуска е ... музеят на хамона Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Страхотен!!! С невероятни сушени бутове, от които ти режат, със страхотно вино и прясно изпечен хляб Grinning
Ако не си резервирала все още хотел, мога да ти дам адреса на нашия апартамент, в който бяхме. Точно на площад Пуерта дел Сол. Всичко ни беше на пешеходно разстояние Simple Smile
С много добра собственичка, която ни беше направила карта с 4 пешеходни маршрути и така успяхме спокойно да видим всичко.
А ако искаш да ходите на фламенко ще ти дам адреса на клуба, в който ние бяхме. Съвсем близо до нас и с много добри изпълнители Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт