На море в България 2016 - 2

  • 109 283
  • 724
  •   1
Отговори
# 195
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Плажът пред Блу Ориндж беше с чиста, не чак кристална вода Wink преди три години, когато бяхме ние.
За самият плаж - беше мръсен, не се почистваше редовно и имаше много водорасли. Отделно е сравнително тесен и плитък, подходящ е за малки деца. Писала съм мнение в темата за хотела. Миризмата на канализация си я имаше в определени периоди на деня и се усещаше в стаята.

# 196
  • Мнения: 173
На кое казвате плажа пред Блу Ориндж? Това не е ли плаж Златна рибка? Две години подред ходим на този плаж и по-конкретно там, където е бар La Mouche. Водата и двете години беше чиста.

# 197
  • Пловдив
  • Мнения: 748
За Блу Ориндж-бяхме 2012г. Водата беше кристална. Плажа много ни хареса. Хотела и храната също са добри. И сега бих отишла там, но анимацията е на немсавки език и дъщеря ни ще скучае, като не разбира нищо. Но определено и мен и мъжа ми бяхме грабнати от плиткото и чисто море тогава. Какво ще е тази година, гаранция няма. Това важи за всички плажове, според мен

bibi76, и ние това лято ще сме в Белла Виста с малко дете (на 1г) Simple Smile от 13.08 сме.

# 198
  • при моите любими
  • Мнения: 2 552
Не е ненормално да се твърди, че плажът Златна рибка и Слънчев бряг са чудесни, защото е така. Слънчев бряг, като курорт е лудница, но плажът е много голям и се простира извън пределите на лудница и е наистина хубав. Същото важи и плаж Златна рибка.  Peace

# 199
  • София
  • Мнения: 1 823
Ninand, ние сме от 16.07 та ще дам отзиви. За хотела, защото плажа си го знам, селцето също. Ако нещо те интересува, питай. Иначе в Блу ориндж 2015 анимацията си беше на български, друг е въпроса доколко я имаше, не че за мен това е от значение, моята дъщеря си е цяла аниматорка.

# 200
  • Мнения: 18 036
И аз харесвам плажа на Слънчев бряг, но не и самия курорт. Ще ми се някое хотелче в Несебър  newsm78

# 201
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Резервирахме си на Хермес Царево , от 10,07,2016 за 7 нощувки. Голяма компания сме от 8 семейства , децата са 12 , ще е голям купон.
Дано само да сме здрави и времето да е хубаво.

# 202
  • Мнения: 1 700
През 2010 г. съм била в Блу Ориндж и плажът там беше с кристално чиста вода, морето беше равно като тепсия и много плитко. На по-хубав плаж аз не съм ходила.

# 203
  • Мнения: 3
Цитат на: Mariqna 33 в ср, 06 яну 2016, 19:24
Здравейте, момичета! Някой от вас ходил ли е в Царево и какво знае за този хотел, защото има оферта за ранно записване и изглежда примамливо https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%9313109242 … %D0%B0-the-castle

Здравей, Марияна! Аз съм била в този хотел. Ходих септември месец. Ами моите впечатления са добри от там. Бях за 4 дни. Чисто е, персонала е много учтив, храната е прясна и хубава.  Направи ми впечатление, че стаите са по-мънички. Т.е ако се отиде с деца, може би ще трябва да се наеме апартамент.  Smile

Момичета, сменили сте темата, не знам как да отгворя директно под отг на Стани Стоянова, не ми позволява системата. Стани, благодаря ти за отговора Simple Smile!
Та.., ходил ли е някой от вас, искам да чуя още мнения, защото им гледам сайта и се чудя дали да не резервирам. Пише, че плажът бил много близко, както и центъра на града. http://www.castlehotel.bg/230072.html
Аз ходя в този хотел в Царево вече две години, сега резервирахме за това лято отново. Ще сме няколко човека компания. Иначе предишните две години като сме ходили, сме били с приятелско семейство с две деца. В двора има детски кът и има детско отделение в басейна, така че ако сте с деца, няма да имате никакви притеснения.
Хотела е с доста интересна архитектура и е голям, имат си дори параклисче. Правеше ми впечатление, че персонала винаги е усмихнат и готов да помогне дори с обяснения къде можем да обиколим наоколо като места за посещение.
Центъра на Царево е на разстояние от 5 минути от хотела, както и плажът е съвсем близо.
Има доста магазини и съответно ако ви трябва нещо спешно, няма как да не го намерите.
Съгласна съм със Стани за храната и потвърждавам, че наистина е много свежа, разнообразна и готвят вкусно. Предлагаха невероятни коктейли миналото лято, надявам се и това да бъде така.  Laughing

# 204
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
Нищо лошо за Castle, ама всъщност е в квартал Василико. Най-близкия нормален, пясъчен плаж е всъщност Нестинарка - 15 минути минимум пеша, а връщането е по баир. Иначе изгледа е супер.
П.П. пред него точно май строят нещо....

# 205
  • Мнения: 6 350
Последно преди 10 год. като бяхме на почивка в Камчия се подлъгахме по хвалби на мои колеги да отидем на плаж от южната страна на река Камчия в защитена местност Камчийски пясъци. Сега там е московска територия и се намира СОК "КАМЧИЯ".

Бъркате! СОК Камчия е от северната страна на устието! Плажът е изключително чист и поддържан, а през последните години там спокойно може да ползвате шезлонги и тенти - при това безплатно! Като добавим прекрасните условия за детски лагер и за семейна почивка, Камчия е наистина е прекрасно място за пролетна, лятна, че и за зимна ваканция. Казвам ви го от опит.
Между другото преди 10 години няма как да е имало друго освен деца на този плаж. Север е в посока към Варна, юг - в посока към Бургас. Просто сте объркали от коя страна на реката да застанете.  Grinning Отидете сега и няма да съжалявате! Условията са прекрасни, а комплексът приема всички туристи!
Благодаря за корекцията! Не, не съм объркала посоките, от южната част на реката бяхме на плаж в посока Шкорпиловци, като за целта преминахме по устието на реката, там където тя се влива в морето и беше доста неприятно изживяване с потъващите пясъци. Още тогава от северната страна на плажа бяха започнали да строят сгради. Имаше някаква сладкарница и пред нея ограждаха с въжета място на плажа за русначета-лагерници, които под строй и песен идваха и си отиваха. Не ми допадна мястото и от тогава не съм ходила на Камчия.Бях останала с впечатление, че СОК Камчия е изграден именно от южната страна на устието на реката, поради факта, че се занимавах служебно с едни намерения на другарката Станка Шопова ( по-възрастните знаят, че беше председател на ЦК на ДКМС сега крупен собственик на няколко имота на Камчия и член на борда на СОК Камчия) за изграждане на ВиК система на комплексите. Проектът не се осъществи и след това не съм проследила нещата, кое и къде точно е изградено и къде има още да се изгражда. Ако се е подобрило състоянито на плажа е добре, защото там реката носи много боклуци. В самата Камчия имаше само 2- 3 комплекса от бунгала и 1 хотел горе високо, две кръчми покрай реката и МНООГО КОМАРИ!

# 206
  • Мнения: 3 228
Плажът на Слънчев бряг наистина е един от най - добрите плажове в България/според мен/, но самата обстановка в курорта не е за всеки/пияници, шум, блъсканица, презастрояване/. С ясното съзнание за това тази година резервирахме Сън Палас. Офертата беше повече от изгодна. да видим дали ще успея да се абстрахирам от другите неща и да се насладим на хубавия плаж, приличен хотел и добра храна

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Тази година сме на Блу Оринж . Двоумях се между него и Аркутино .От Съни турс дори ми дадоха по-евтина цена за Аркутино , но заради лошите отзиви  предпочетох Блу Оринж.

# 208
  • Berlin
  • Мнения: 11 320
Мушкам се и аз, още се чудя дали да правя сега резервации или да чакам после last minute. Ама нещо намаленията за ранните някакви миниатюрни ми се виждат. Laughing Но аз имам 3-4 само желания за хотел и там се ослушвам. Laughing

# 209
  • Мнения: 173
Тази година сме на Блу Оринж . Двоумях се между него и Аркутино .От Съни турс дори ми дадоха по-евтина цена за Аркутино , но заради лошите отзиви  предпочетох Блу Оринж.

Можеш ли да споделиш каква цена са ти предложили за Блу Ориндж - и аз съм се ориентирала към този хотел. Винаги съм мислела че през Booking са високи цените, но сравних с един друг сайт и се оказа че през booking излиза доста по-евтино, което ми се струва нереално.

Общи условия

Активация на акаунт