На море в България 2016 - 2

  • 111 484
  • 724
  •   1
Отговори
# 435
  • В.Търново
  • Мнения: 7 660
Струват ми се цените високи за станция.Или греша...
Даже май басейн няма....

# 436
  • Мнения: 8 074
Струват ми се цените високи за станция.Или греша...
Даже май басейн няма....
Не ти се струва, високи са. Базата е застаряваща и не си заслужава парите.

# 437
  • Мнения: 552
Здравейте, моля за отзиви за хотел Феста Панорама в Несебър. С дете на 2 г. сме и видяхме, че предлагат ол инклузив, а ние трябва да сме подсигурени с храна за детето задължително. Споделете мнение хотела, как е, близо ли е до плажа, храната става ли?
Благодаря предварително.

# 438
  • Мнения: 187
Някой бил ли е в хотел ''Десислава и Райков" Равда? Не намирам никъде отзиви. Интересува ме основно храната. Благодаря ви!

# 439
  • Мнения: 238
Феста е близо до южния плаж на Слънчев бряг - на около 200 метра от него е и ние там ходихме. Хотелът е вехтичък /не е реновиран откакто е построен преди 10 години/, но всичко друго е ОК: храна, персонал, анимация, басейни. На нас много ни хареса миналото лято.

# 440
  • Мнения: 551
Някой бил ли е в хотел ''Десислава и Райков" Равда? Не намирам никъде отзиви. Интересува ме основно храната. Благодаря ви!

Аз лично не но моят брат и съпругата му го посещават от 4 години редовно дори по два пъти на сезон.Доволни са много и от храната и от обслужването.Единствено плажа пред самият хотел не го харесват и вървят посока Олимпийски надежди плажа.Аз лично не харесвам Равда но часта на плажа към Несебър и плаж Олимпийски надежди е добър...плитък и чист. bouquet

# 441
  • Розовата долина
  • Мнения: 188
Някой има ли реални впечатления от хотел Форест Бийч - Приморско?
Ще съм благодарна ако споделите!

# 442
  • Мнения: 8 074
В резуртат на последните ужасни събития в Турция, в турската тема се замислят сериозно дали да не почиват на БГ Черноморието. Освен това и на немският туристически пазар отчитат 72 % ръст на ранните резервации за БГ море. Отчитат се всички потенциални рискове при почивка в Гърция, Египет, Тунис, Израел, Италия, Хърватска, Словения, Албания  (последните предвид миграционния поток) и т.н. Иначе казано, който е решил да почива на нашето Черноморие, не е зле да побърза с резервацийте, за да не остане на сухо при тази променена и променяща се ситуация.

# 443
  • Мнения: 187
Благодаря ти, KITENKA !

# 444
  • Мнения: 85
Някой има ли впечатления за тези хотели
http://www.booking.com/hotel/bg/menada-kavaci-sozopol-private-ap … 5;highlight_room=
 http://www.booking.com/hotel/bg/green-life-beach-resort.bg.html? … 2;highlight_room=
Отдалечени ли са от Созопол ,около тях има ли ресторанти и заведения и как е плажа?В тази част не сме ходили с две деца ще сме и много държим на детската площадта и хотела да е почти на първа линия на плажа.
И този в Синеморец http://allinclusive.bg/Holiday-България-Синеморец-БЕЛЛА-ВИСТА_593.aspx Има ли хубави заведения , в Синеморец никога не сме ходили дори и на разходка. Как е плажа там?

# 445
  • Мнения: 1 977
В резуртат на последните ужасни събития в Турция, в турската тема се замислят сериозно дали да не почиват на БГ Черноморието. Освен това и на немският туристически пазар отчитат 72 % ръст на ранните резервации за БГ море. Отчитат се всички потенциални рискове при почивка в Гърция, Египет, Тунис, Израел, Италия, Хърватска, Словения, Албания  (последните предвид миграционния поток) и т.н. Иначе казано, който е решил да почива на нашето Черноморие, не е зле да побърза с резервацийте, за да не остане на сухо при тази променена и променяща се ситуация.
не съм чела гръцката тема,но четох статия,че има масови заявки за отмяна на резервациите за почивки в Гърция от българи,така че наистина е добре да се побърза  Peace

# 446
  • В.Търново
  • Мнения: 7 660
fatalina, някои коментираха още януари, че при запитвания е нямало места в някои хотели.Ако има бум на чужди туристи у нас тази година направо виждам как цените за следващия сезон ще са скочили още повече.
Аз вече направих резервация за хотел Дара в Приморско със закуска.Дано не съжалявам.

# 447
  • при моите любими
  • Мнения: 2 964
Някой има ли впечатления за тези хотели
http://www.booking.com/hotel/bg/menada-kavaci-sozopol-private-ap … 5;highlight_room=
 http://www.booking.com/hotel/bg/green-life-beach-resort.bg.html? … 2;highlight_room=
Отдалечени ли са от Созопол ,около тях има ли ресторанти и заведения и как е плажа?В тази част не сме ходили с две деца ще сме и много държим на детската площадта и хотела да е почти на първа линия на плажа.
И този в Синеморец http://allinclusive.bg/Holiday-България-Синеморец-БЕЛЛА-ВИСТА_593.aspx Има ли хубави заведения , в Синеморец никога не сме ходили дори и на разходка. Как е плажа там?

Апартаментите са част от Комплекса Грийн Лайф и е съвсем близо до плажа. Минава се пред един път и после по дървена пътека през дюните и сте на плажа. Има заведение в комплекса, има в близост Комплекс Мапи-също има ресторант, на плажа има няколко заведения за хранене, не лоши. Но като цяло Каваци е далеч от цивилизацията и ако ви е скучно само в комплекса, ще трябва да се придвижите до Созопол. Точно от комплекс Грийн Лайф тръгва влакче, което вози до града.  Peace Плажът е страхотен.

# 448
  • Мнения: 85
А цените как са като в самия Созопол или по скъпо. А можете ли да ми предложите хотел подобен на тези но в самоя Созопол?
Някой има ли впечатления за тези хотели
http://www.booking.com/hotel/bg/menada-kavaci-sozopol-private-ap … 5;highlight_room=
 http://www.booking.com/hotel/bg/green-life-beach-resort.bg.html? … 2;highlight_room=
Отдалечени ли са от Созопол ,около тях има ли ресторанти и заведения и как е плажа?В тази част не сме ходили с две деца ще сме и много държим на детската площадта и хотела да е почти на първа линия на плажа.
И този в Синеморец http://allinclusive.bg/Holiday-България-Синеморец-БЕЛЛА-ВИСТА_593.aspx Има ли хубави заведения , в Синеморец никога не сме ходили дори и на разходка. Как е плажа там?

Апартаментите са част от Комплекса Грийн Лайф и е съвсем близо до плажа. Минава се пред един път и после по дървена пътека през дюните и сте на плажа. Има заведение в комплекса, има в близост Комплекс Мапи-също има ресторант, на плажа има няколко заведения за хранене, не лоши. Но като цяло Каваци е далеч от цивилизацията и ако ви е скучно само в комплекса, ще трябва да се придвижите до Созопол. Точно от комплекс Грийн Лайф тръгва влакче, което вози до града.  Peace Плажът е страхотен.

# 449
  • Мнения: 85
А мнение за Мирамар пак на Созопол има ли някой? В описанието им пише че имат и детска плошадка но няма снимки на такава. А в апартаментите на Елена Арея Каваци някой знае ли в коя сграда е най добре да се резервира?

Общи условия

Активация на акаунт