Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ян. 2016, 08:55 ч.

Испански език - Тема 2

• 45 157
  • 392
  •   1
Отговори
# 390
  • Плевен
Angela61, благодаря, обаче при мен тези неща са на руски, нямам configuración, междувременно в онзи сайт явно не ми бяха приели регистрацията, така че ми изтриха всичко попълнено/ от друго място си бях свалила curriculum европейски вид, попълних я донякъде/ те все едно Айнщайн чакат да им кандидатства/. Днес ходихме с една позната в някакъв офис във Валенсия, носех curriculum, написано на ръка, познатата каза, че ще го даде на нейна позната да го въведе. Такива неща според мен са много лични и въобще не искам друг да ми го пише, но засега така. Надявам се, че няма да имам нужда повече от помощ от форума. Благодаря много. Успех на всички!

Последна редакция: чт, 30 май 2019, 22:21 от tea j

# 391
Добър вечер и от мен!
Записвам се да ви следя, защото и аз започвам да го уча.
Дъщеря ми започна езиков курс лятото и аз хвърлям по едно око на тетрадките й+самоучител. Учила съм италиански в училище и имам слабост  към романските езици. И тъй като помагам на малката-ще го понауча и аз Simple Smile

# 392
Добър вечер и от мен!
Записвам се да ви следя, защото и аз започвам да го уча.
Дъщеря ми започна езиков курс лятото и аз хвърлям по едно око на тетрадките й+самоучител. Учила съм италиански в училище и имам слабост  към романските езици. И тъй като помагам на малката-ще го понауча и аз Simple Smile
Здравейте, има много добри самоучители по испански език на Релакса. Държат ги книжарници Хеликон! Те са базирани изцяло върху методологията на Георги Лозанов за сугестологията. Децата учат много бързо и лесно, като слушат...трябва ви разбира се лаптоп с дисково устройство или уредба за дискове. Аз лично така съм учила и научих френски език, при това от касетки. Мисля, че вървят към 20 лв. и се изписват онлайн. Пристигат по куриер с наложен платеж!

Общи условия

Активация на акаунт