Професионални серии за коса - тема 98

  • 67 196
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31 400
Защо да не е редно?
Литровия шампоан Дисциплин без сулфати е намален с 20 %.
http://www.arlen.bg/product/2412/podhranvasht-shampoan-bez-sulfa … liste-1000ml.html

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 16:08 от densi

# 736
  • Мнения: 3 421
Пише, че само на лични във ФБ или в полето "специални инструкции" се пише кой продукт желаем, в момента няма да са официално в сайта им.

# 737
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Шампоана с розата O'right  бил вече 33 лв. обаждах се в Рибата- е няма да си го купя отново купя при тази цена. Peace

33 лв. в момента е 400 мл. Пак може който иска да се комбинира и да се дели. Peace

# 738
  • Мнения: 1 767
Момичета, много ви моля за бърз отговор.Имате ли впечатление за спрей-маската без отмиване на Наши?Може ли да се използва с термозащита и дали няма да утежнява финната коса, каквато аз имам. bouquet

# 739
  • София
  • Мнения: 10 355
Да на всички Сексита литъра е 37 лв. а с промоцията излизаше 29 лв. Crazy Ма какво да правя литър и не си купих нищо! По-добре. Ще разделя с някого, с повече хора дори серията за Блондинки в едни момент, като има повече отзиви.

Дени, къде и как е тази промоция?

# 740
  • Мнения: 31 400
Да на всички Сексита литъра е 37 лв. а с промоцията излизаше 29 лв. Crazy Ма какво да правя литър и не си купих нищо! По-добре. Ще разделя с някого, с повече хора дори серията за Блондинки в едни момент, като има повече отзиви.

Дени, къде и как е тази промоция?
Беше до вчера в Арлен -20% на Секси Хеър. Hug

# 741
  • Мнения: 3 421
Да на всички Сексита литъра е 37 лв. а с промоцията излизаше 29 лв. Crazy Ма какво да правя литър и не си купих нищо! По-добре. Ще разделя с някого, с повече хора дори серията за Блондинки в едни момент, като има повече отзиви.

Дени, къде и как е тази промоция?
Предполагам говори за -20% в Арлен. Свърши, обаче!

Момичета, много ви моля за бърз отговор.Имате ли впечатление за спрей-маската без отмиване на Наши?Може ли да се използва с термозащита и дали няма да утежнява финната коса, каквато аз имам. bouquet
Аз не я харесвам, става ми пършава косата, моята коса е финна.

# 742
  • София
  • Мнения: 10 355
Да на всички Сексита литъра е 37 лв. а с промоцията излизаше 29 лв. Crazy Ма какво да правя литър и не си купих нищо! По-добре. Ще разделя с някого, с повече хора дори серията за Блондинки в едни момент, като има повече отзиви.

Дени, къде и как е тази промоция?
Беше до вчера в Арлен -20% на Секси Хеър. Hug


Благодаря, аз пак съм пропуснала Simple Smile

Пуснах една поръчка в ЗР, само с бои и консумативи за боядисване, май друго на Лакме не харесвам Simple Smile

# 743
  • Мнения: 1 304
Много се чудя за  Орайт, 400 мл за 33лв,  кое да избера ,гледам шампоана с бамбук за суха коса, или този със златна роза, за вашето мнение по въпроса newsm78 bouquet

# 744
  • Мнения: 54
Аз мислих Напура като въпрос за запис  Blush

Правилно ли виждам, че Секси хеър шампоа/балсам за блондинки 300мл. е 30лв. а литър 37лв?  Много малка ценова разлика  Shocked

Аз също съм за НАПУРА ,  bouquet Peace

# 745
  • Мнения: 205
Въпроси за запис: да си кажем какви термо уреди имаме/използваме (марка)- преси, маши, въртящи четки и т.н., както и за какви уреди мечтаем.
Това е доста добра идея Peace
А от марките може би Joico Thinking
Редактирах се...

Подкрепям и тремо уредите и Joico  !

# 746
  • Мнения: X
Давам своя глас за Джойко не за друго, а просто защото оформих темата с цветове от снимката на марката  Joy Напура ще е за следващата тема ако искате  Hug Която ще е номер 100  Party След малко пускам новата  Peace

# 747
  • Мнения: 2 562
За О'Райт питайте докога е срока на годност.За 250мл опаковки в магазина ми казаха че ги намалят,защото са до март тази година  Peace Казаха също че марката има малки срокове на годност на продуктите.

НАПУРА как така не сме я разисквали  newsm78 Защо имам усещането че сме писали вече  Thinking Дори помня че подробно описвах какво съм ползвала  Confused

# 748
  • Мнения: 1 889
Руса мама, дано да ги харесаш и да не съм те подвела с моето описание.  Hug

# 749
  • Мнения: 31 400
Писано е много за Напура в 75 тема.Peace

Общи условия

Активация на акаунт