Канал TLC

  • 180 504
  • 1 422
  •   1
Отговори
# 915
  • Sofia
  • Мнения: 26 478
Какво да е станало?
Тя роди скоро.

# 916
  • Мнения: 164


Някъде в инстаграм имаше и снимка (не я откривам сега)с надпис : " pray for Audrey" ...нещо подобно

# 917
  • Бургас
  • Мнения: 909


Някъде в инстаграм имаше и снимка (не я откривам сега)с надпис : " pray for Audrey" ...нещо подобно
има качен пост в инстаграм преди 17 часа, може  на някой от нейното семейство да се е случило нещо, те нали американците за всичко и всеки се молят

# 918
  • Мнения: 29
Здравейте, скоро попаднах на епизод от "Многоженци". Преди време го гледах редовно, тъкмо бяха построили хубави домове за всички. А онзи ден гледам - насред нищото оглеждат парцели за къщи. Какво се е случило с тях? Simple Smile

# 919
  • Sofia
  • Мнения: 26 478
Мъжът иска да построи обща къща,но някои от жените му не са съгласни.

# 920
  • Мнения: 1 713
И последно няма да строят обща къща, а 4 отделни. И пак драми кой в кой парцел ще бъде.

# 921
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Отказаха се да живеят в Лас Вегас, защото градът много се е променил през последните години (към лошо) и не искат да отглеждат децата си в тази обстановка.
Искат спокойно място, но да ги приемат, че в някои щати ги преследват, тъй като не е разрешено многоженството.

# 922
  • Мнения: 11
Как се казваше онова предаване? Водещата беше една мулатка с дръпнати очи. Избираха една жена с покъртителен стил на обличане, обсъждаха и гардероба и го изхвърляха в една тръба прахосмукачка.. После отиваха на шопинг, правих прическа и грим. Много ще съм благодарна ако някой ми каже как се казваше..

# 923
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Как се казваше онова предаване? Водещата беше една мулатка с дръпнати очи. Избираха една жена с покъртителен стил на обличане, обсъждаха и гардероба и го изхвърляха в една тръба прахосмукачка.. После отиваха на шопинг, правих прическа и грим. Много ще съм благодарна ако някой ми каже как се казваше..
What Not to Wear, Love, Lust or Run, A Makeover Story.

# 924
  • Мнения: 4 871
Сещам се за предаването, но не помня името. Ето я водещата, потърси какво е водила.
https://m.imdb.com/name/nm2353490/?ref_=vp_back

# 925
  • Мнения: 11
How do  I look, Жертви на модата. Намерих го, но май не беше по тлс. А някой знае ли къде мога да намеря епизодите от тлс на What not to wear? И другите такива с бг аудио

# 926
  • Мнения: 667
Здравейте, скоро попаднах на епизод от "Многоженци". Преди време го гледах редовно, тъкмо бяха построили хубави домове за всички. А онзи ден гледам - насред нищото оглеждат парцели за къщи. Какво се е случило с тях? Simple Smile

Това тяхното е сбъркана работа някоя нормална жена няма да се хване в такъв порочен кръг да дели съпруга си с други жени.

# 927
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Всичките му жени са израснали в семейства с такива традиции.
Някои от децата му не споделят тази идея и са казвали, че искат моногамен семеен живот.
Пред екрана показват голяма близост една към друга, но с идеята да живеят в една къща, макар всяка да има отделно крило, обособено като собствен апартамент, и да споделят общ вход, излезе наяве, че не са толкова сплотени, има ревност и съревнование между жените.
Джанел ми е най-приятна и с най-добри мисли.
Най-неприятна ми е Мери. Тя дори показва неприязън към децата на другите. Не иска да и шумят, да минават покрай къщата ѝ и т.н. Това са деца!? Може да е малко озлобена заради нейните репродуктивни проблеми.
Самата идея за един мъж/жена с повече брачни партньори е нелепа и няма как да не доведе до конфронтации, ревност, съревнование. Чисто човешко поведение е.

# 928
  • Мнения: 667
Всичките му жени са израснали в семейства с такива традиции.
Някои от децата му не споделят тази идея и са казвали, че искат моногамен семеен живот.
Пред екрана показват голяма близост една към друга, но с идеята да живеят в една къща, макар всяка да има отделно крило, обособено като собствен апартамент, и да споделят общ вход, излезе наяве, че не са толкова сплотени, има ревност и съревнование между жените.
Джанел ми е най-приятна и с най-добри мисли.
Най-неприятна ми е Мери. Тя дори показва неприязън към децата на другите. Не иска да и шумят, да минават покрай къщата ѝ и т.н. Това са деца!? Може да е малко озлобена заради нейните репродуктивни проблеми.
Самата идея за един мъж/жена с повече брачни партньори е нелепа и няма как да не доведе до конфронтации, ревност, съревнование. Чисто човешко поведение е.

Ами сами да си виновни никой не ги е карал насила да се навиват на тоя сбъркан начин на живот!Да си носят сега кръста имали са изборът да живеят като нормалните хора не са го направили!

# 929
  • Мнения: 318
В момента дават нови серии за амишите, с нови герои. Не го хванах отначало, но отново всички напускат и заминават за Ню Йорк. Едно от момчетата е музикант, леко мургавичък. При напускането на дома поиска от майка си документите си за осиновяване, тя разсърдена му ги даде. Момчето прочете в акта си за раждане, че е от България, майка българка, баща  - неизвестен. Решил е да намери майка си. Интересно, ще следя. Някой дали е запознат с историята?

Общи условия

Активация на акаунт