Премахване на полип

  • 70 722
  • 148
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 54 879
Имах зацапване.

# 121
  • Мнения: 14 507

А то установи ли се от какво е? Ако искате, разбира се да напишете

# 122
  • Мнения: 54 879
От нисък прогестерон.
Изписаха ми Оргаметрил.

# 123
  • Мнения: 14 507
На мен все дуфастон ми изписват за нисък прогестерон. Сега погледнах, че съдържат различни активни вещества, имате ли идея кое е по-добро?

# 124
  • Мнения: 36
На мен все дуфастон ми изписват за нисък прогестерон. Сега погледнах, че съдържат различни активни вещества, имате ли идея кое е по-добро?
А,каква е вашата диагноза от гинеколог

# 125
  • Мнения: 14 507
Също нисък прогестерон. За киста също са ми изписвали дуфастон.

# 126
  • Мнения: 36
Разбирам,при мен е установен полип ,който предстои да се премахне.Имах и кисти но са се спукали без да употребя лекарства.А вие сега как сте

# 127
  • Мнения: 33
Здравейте, нова съм и не знам как да пусна тема, но тази ми се видя подходяща на мен полип са ми махали с кюретаж не е болезнено лошото е че проблемите не спират с това. Поне при мен вече мина година и половина и винаги около оволуция имам зацапване сега не ми дойде 3 месеца и после ми дойде но 2 седмици преди това ми цапаше дори прокървих спря и пак докде доста обилен отговора е хормонален дисбаланс в резултат на което имам удебелена лигавица на матката. Имам проблем с щитовидна жлеза та може и от това да е. Моля ако някой е имал подобен проблем да ми пише. Извинявам се пак че иьползвах темата на момичето. Аа да кажа не съм раждала на 27 години съм.

# 128
  • Мнения: 36
Здравейте, нова съм и не знам как да пусна тема, но тази ми се видя подходяща на мен полип са ми махали с кюретаж не е болезнено лошото е че проблемите не спират с това. Поне при мен вече мина година и половина и винаги около оволуция имам зацапване сега не ми дойде 3 месеца и после ми дойде но 2 седмици преди това ми цапаше дори прокървих спря и пак докде доста обилен отговора е хормонален дисбаланс в резултат на което имам удебелена лигавица на матката. Имам проблем с щитовидна жлеза та може и от това да е. Моля ако някой е имал подобен проблем да ми пише. Извинявам се пак че иьползвах темата на момичето. Аа да кажа не съм раждала на 27 години съм.
Здравейте,как сте.След отстараняванено на полипа ли получихте тези оплаквания а консултирахте ли се с гинеколога.Имате ли някъква представа дали имай определен ден за премахване на полипите свързан с менструалния цикъл

# 129
  • Мнения: 33
Полипа ми го махнаха преди година сега имам проблем с лигавицата голяма е 15 мм и ми цапа след овулация. Ходих при доста лекари едни ми изписват дуфастон друг ми изписва противозачатъчни а моя лекар нищо не ми изписва вече не знам какво да правя докторкара при която ходих ми каза че е невъзможно на тия години да съм имала полип

# 130
  • Мнения: 54 879
Полип може да имаш на всякаква възраст. Какви са тези глупости?

# 131
  • Мнения: 36
Полип може да имаш на всякаква възраст. Какви са тези глупости?
Да,възраста едва ли има връзка.А дали имате мнение кога е подходящия период за премахването на полипите като период свързан с менст.цикъл

# 132
  • Мнения: 33
Интересно е обаче защо така ми цапа и защо след като махнаха полипа започнах да кървя по време на овулация. Дали 15 мм е хиперплазия или не много въпроси никакви отговори. Въпросната лекарка го твърди че на тази възраст е рядко и тя не вярва на изследванията които чете нямам идея защо наистина. На мен ми го махнаха понеже кървях месец за да спрат кървенето. Не знам дали има точно определен момент за махане, но мисля че е правилно след цикъл. Тогава матката е чиста. Ако някой има идея от какво се получават тези полипи и тая хиперплазия моля кажете ми аз продължавам да търся мнения от лекари и ще ви информирам. Ще ходя сега при едно СВЕТИЛО да видим какво ще каже

# 133
  • Мнения: 36
Интересно е обаче защо така ми цапа и защо след като махнаха полипа започнах да кървя по време на овулация. Дали 15 мм е хиперплазия или не много въпроси никакви отговори. Въпросната лекарка го твърди че на тази възраст е рядко и тя не вярва на изследванията които чете нямам идея защо наистина. На мен ми го махнаха понеже кървях месец за да спрат кървенето. Не знам дали има точно определен момент за махане, но мисля че е правилно след цикъл. Тогава матката е чиста. Ако някой има идея от какво се получават тези полипи и тая хиперплазия моля кажете ми аз продължавам да търся мнения от лекари и ще ви информирам. Ще ходя сега при едно СВЕТИЛО да видим какво ще каже
А всъщност полип ли имахте и това хиперплазия къкво е

# 134
  • Мнения: 33
Не казаха че е полип когато ме гледаха след кюретажа от хистология излезна полип а хиперплазия и разрастване на маточна лигавица в ненормални размери лошото е че за едни е голяма за други не е и аз се обърках вече и не могат да ме оправят тия лекари

Общи условия

Активация на акаунт