Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~475

  • 43 350
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 178
Феми, Честит Рожден Ден, пожелавам ти много, много щастие, радост и любов.       
 bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet 

# 721
  • Мнения: 5 986
Феми, Честит Рожден Ден!  bouquet Heart Eyes Hug

Пожелавам ти да си здрава, много весела и щастлива! Пожелавам ти пеперуди в корема и много Емирови погледи следящи теб! И нека късметът те закриля по пътя към сбъднатите мечти! bouquet Heart Eyes Hug


Марги  Heart Eyes, много късмет и успех на изпитите! Чакаме да се похвалиш колко изпита си отметнала. Сигурно другите знаят, но може ли и за мен да споделиш какво учиш и какви са мечтите ти за реализация след университета. Доволна ли си от това което учиш или и ти си имаш план Б? Wink

# 722
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 899
Цял ден ми беше окупиран компа и чак сега сядам. ooooh!
Феми  Hug, на патерица - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Нека хората в живота ти са честни, да те обичат и ценят!  Peace

Николова  Hug, успех на очните и сесията!  Flowers Four Leaf Clover  Peace

Джейни  Hug, мерси за инфото!    bouquet

Наде  Hug, Белл  Hug, Гале  Hug, Рори  Hug
Поне успях да си изгледам серийките тази вечер. Grinning
Ферка почна да мята ревниви погледи и се наостри само заради чукането на Джансуто по вратата  hahaha, а на Емко пердето му се опъна кат се сети дет КапТана е вечерял у Феркини  Crazy hahaha. Много любов и ревност хвърчи само с погледи!  Crazy
И друго ми се наби в очите тази вечер. Толкова пъти съм ги гледала тези серии, но за пръв път тази вечер решетките на прозорците на портиерския апартамент ми навяха почти осезаемо усещане за затвор  Sick. Ферка е там все едно с доживотна присъда  Sick. Това, че всяко гледане ми открива нови неща, или виждам познатата ситуация от друг ъгъл, различен от предишните, ме кара да не спирам да харесвам този сериал.  Heart Eyes

# 723
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
ku-ku Много спите бре...
Това ви е за разсънване като дойдете по някое време Mr. Green
Скрит текст:
,страОтен е Crazy

Джейн е писала за гледаемостта в Индия-при такъв интерес спрямо АФК ще започнат излъчване и на другият Чачов проект.Да видим от 36 млн дали поне ще останат 6 до края hahaha
https://www.youtube.com/watch?v=UzampC-m4fI ето го моментът в парка на хинди Laughing.Някой писа преди време тук,че им режат целувките-тц,погледнах малко епизоди и нищичко не са им спестили Wink

Ти да видиш...Феномена по Лейдито tooth.Пишат "ако ви се гледа отново или просто да си го припомните"-щом започват да му въртят повторението е ясно вече,че и премиерните епизоди ще са там Peace

Феми,
Скрит текст:
как няма да знам рождената ти дата....Не си ми казвала,затова ти е чудно нали? Wink В една стара тема видях,взех че го запомних лесно,понеже съвпада с моето число.Ето,вече и ти знаеш нещо за мен Wink.Моето излюпване се чества по-рано през годината.

Хора,аз никъде няма да ходя...няма да напускам ДиспансерчИто Laughing.Явно при последното си влизане съм дрънкала леко несвързано ooooh!.Очните ми минаха.Изпитната сесия започна,вече е на привършване даже.Днес съм на изпит,а и да се отбия да не забравя къде е въпросното учреждение Mr. Green.Благодаря ви за подкрепата Hug.

Рори,специално за теб
Скрит текст:
Уча икономика.Трета година съм...Не ми е мечта специалността,но късно го осъзнах.Сега няма мърдане,ще го завърша,пък дано се реализирам после успешно.Много суха материя.Не ми дава никакво поле за изява.Искам или не трябва да продължа,всеки в семейството с големите си очаквания.Майка много ме подкрепяше от самото начало,впоследствие и баща ми започна.Ще е вид подигравка ако кажа-край,омръзна ми.Определено ако сега започвах щях да запиша друго.Но понеже не съм довършила само онова,което не съм започнала Naughty ще си продължа...Това ми е кратката история.А как избрах именно икономика?Ами покрай екранните герои,които обсъждаме Embarassed.Дори ме е срам да си го призная.

# 724
  • Мнения: 2 784
Марги Hug, успех!

Чаатай е дал интервю, ето и текста



New Cagatay's Reportage by Sadia T Khan
In short :
He shoot a short film 30` named `home` emphasizing homeless people problem in LA. He plans to send it to several film festivals.
He said he enjoys being in LA where he finds possibility to go away from everything and be with himself as well as develop himself.
He says LA is the best place for that. Give the many possibilities it gives your in art sector.
He confirmed that Taylor was also one of the models who were on his list of selection for the commercial. He selected his partner.
He said he and Mert Alas know each other and they might collaborate together in the future projects.
He confirmend new series starting in September. He confessed he doesn`t like social media especially being on phone for too long.
He said he`s continuing his foreign language education in LA.
He also said Kenan is like his elder bro,don`t see us as rivals and sometimes I profit from his experience,listen to his thoughts
He said Bodrum is a special place for him. it`s where he started working as a waiter first time in his life when he was 16.
that`s way too important for him cause it showed him to be independent in life. It was since then he started to build his career
He said colins is a successful global company he`s been following since a long time. That`s why he accepted their offer
He repeated that he`s very selective on his projects and won`t accept every kind of offer. Something to respect him more wink emoticon
he also said I`m ready to get a payment reduction, shall the time of series be reduced. He said I`m ok with working no matter how, but if we can work in global standarts I`m ready to have my payment decreased for the sake of this.
MILLION THANKS TO @satyricon1001
RT here
https://mobile.twitter.com/saty.../status/716392498038439936

Сега почвам да се чудя дали не съм го виждала в Бодрум Joy, ама на 16 е изглеждал по друг начин tooth Joy

И да добавя, че на  сета на Кара Севда Хазал се е видяла и с бившите си партньори Зерин Т и Каан Heart Eyes /харесвах ги много като двойка/


#New Melih

# 725
  • Мнения: 21 201
 wavey
Вай бе, Shocked Мелих не го познах. doh
С Чагитко са от една порода на причьоските. Laughing

# 726
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 899
Мелих прави страхотни фотографии. Peace

Джейни  Hug, мерси за интервюто!    bouquet
Обаче за толкова години досега как един път не съм прочела да е казвал, че бил работил в Бодрум като сервитьор! Сега сефте изтърсва такова нещо. Имам чувството, че следващия път ще се изкара, че на 10 годишна възраст е изкарвал някой лев като ваксаджийче в Истанбул. Ставам мнителна като виждам как някой, напредвайки, си изгражда минало на изпълзял от покрай кофите за боклук.  smile3505

# 727
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 324


На мен пък все по-малко ми харесва с тази пригладена прическа и брада и скипрен целия в дънки и кецове ooooh! Тази глава  неговата в цялостния си облик е по-подходяща да стои върху някой костюм, но не и на дънкови одежди! И изобщо ми се губи цялостната спортна визия за море, слънце и вятър в косите с тази бетонирана прическа ooooh! По добре щеше да е без дънковото яке Wink

Въпросното интервю от вестник Сабах рускините вече са го превели:
http://vk.com/cagatayulusoydaily?w=wall-72953653_79108
http://vk.com/cagatayulusoydaily?w=wall-72953653_79109

от тук http://vk.com/cagatayulusoydaily
Скрит текст:
Ся от маалата може да си помислят че ги копираме, но тук се мятат линкове към руските теми далеч преди те да са ги открили hahaha

Отивам да подготвям новото къще Grinning

Последна редакция: нд, 03 апр 2016, 12:24 от Беллора

# 728
  • Мнения: 27 193
 Маргиииииииииии сраОтен човек си да знайш      Hug love001

 
 Профи , Рори и на вас благодаря  bouquet    нямам много приятели но както се пее в песен  да имаш малко приятели но истински !


 В Бодрум ли е  бачкал Ча   наистина сега го споменава  нещо ново да научим  Joy че казва само стандартните неща.  Това интервю бъбрив     да не повярваш,  че се разбъбрил  Joy и В Делибал си личеше промяната  , как отговаря на въпросите  станал е зрял улегнал  знаещ какво иска и как да го постигне . Хубаво е че си следва мечтите а не като мен  ooooh! ма тва е друга тема   Марги знае защо го казвам .

  Сега се сещам че беше и споменавал  преди да направи кариера като актьор  си изкарвал парите учел са на професионален фотоапарат да снима   Peace



 Има още от интервюто     тук казва за Кенан Им. че ме у идол  ма ние това го знаем Joy  харесвал го много

   


  и нова









 В Зорлу центъра  са го фотнали репортерите   


 Бел ще пренесеш ли интервюто на руски в новата тема   bouquet

 
 да си мислат квото си искат от маалътъ  те не са откррили топлата вода  Naughty hahaha  и всеки може да влезе и да го прочете   интервютао с руски превод  Naughty 

 
 

# 729
  • Мнения: 21 201
Мерси за интервюто, когато имам повечко свободно време, ще го изчета.
Не знам за Вас, всъщност знам, Laughing но на мен ми харесва с тази му прическа.
Бретона му не се развява като самарското знаме както е на снимките в МОЛ-а, дънковото облекло много му ходи и е в пъти по-готин от сегашните лица на Мави.




Много готина мелодийка Heart Eyes от една суперска песничка Heart Eyes в едно лятно сериалче, което скоро завърши.

https://www.facebook.com/1609593685984794/videos/vb.160959368598 … ype=2&theater



Çağatay Ulusoy - Magazin 8 Extra | TV8 03.04.2016|

Последна редакция: нд, 03 апр 2016, 18:46 от Neidjal

# 730
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 324




Всичко, което хапвал му се лепяло....Пък като знам колко пъти е казвал че обичал да си похапва....
Знаете, казвала съм че сегашната теснокрачолеста мода не е баш за фигурата на Ча с тез неговите сочни балдъри ама какво да се прави.... както казах мода Laughing Добре че е висок!

Сега като споменахте Бодрум и се сетих за онези снимки вечер от плажа и в един микробус с едни каки....Ча изглежда доста малък на тях, дали са от тогава newsm78

# 731
  • Мнения: 16 938
Честит Рожден Ден,Феми!Пожелавам ти много здраве,щастие,любов и много късмет. Hug Hug bouquet bouquet

# 732
  • Мнения: 27 193
Галче  Hug


 Наде  Hug И на Киво му стояха добре Мави когато ги рекламира  много секси пич беше на рекламата Киво  smile3544

 а това мислех че е гръцка мелодийка   хубаво видео с Ча  Crazy
https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xtl1/v/t1.0-9/129 … 7&oe=57761D3E




 чок хубава естествена усмивка   Grinning Heart Eyes

 забелязах аз че Ча  е слаботелесен станал   беше наедрял покрай премиерите  но е почнал диета  не ядял тестено че му се лепило  ми и на мен ми се лепи ма не съм почнала диета  Joy

 В АфК    също беше наедрял  но си беше добре    и така   Peace що трябва пази диети да спортува   и фитнес  малко мускули да направи бе  Naughty


  Четох интервюто сега   и нови неща казва за себе си  . Изявил се като режисьор в Щатите   снимал историята  на филма на негов приятел там   и искал да се пробва като режисьор   бе може да остави актьорството и да стане режисьор  и ще гледаме  надпис на сериалите и филмите режисьор Чаатай Улусой  Mr. Green Simple Smile

 
  За рекламата избрал   ДжиджитУ  и Тейлър казали  че може да избира   оф   Чачко  ти не виедеш ли че ДжуджитУ  е мутант та нея си казал и посочил  ooooh! hahaha  Колинса са избрали Тейлър  барбитУ  Joy

 ми това е от интервюто ако нещо са сета друго newsm78 утре ша кажим

# 733
  • Мнения: 21 201
Феми, Киво дори не го коментирам, за мен е класика в жанра и никой, никога, не би го надминал в моите очи по отношение на Мави.
Страхотни снимки на Ча. Peace
Къде е новата тема? smile3506

# 734
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 899
Предполагам Белл ще я пусне като стъпим на 50-та страница. Peace

Общи условия

Активация на акаунт