Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 224

  • 83 720
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 745
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко написано.
Дороти wavey wavey

"Когато започнете деня си с нагласа, че ще бъде хубав,
той обезателно ще бъде!
Чудеса има, където вярват в тях. И колкото повече вярват,
 толкова по-често се случват!"
Пожелавам ви чудесен ден!



Тези дни Туба ,трябва да си получи поредната награда,Линка,беше написала ,че може би ще отиде на  мероприятието.

  Сега всеки ден ще чакаме Ферзан бей да ни пусни нови снимки от Червения Истанбул с някой от тези "заподозрени".

                         

 По теста  Магистър
Скрит текст:
Ну здравствуй, Магистр!

Вы - человек невероятно умный и эрудированный. Кажется, вы знаете все на свете. Вы любите читать, умеете свободно и глобально мыслить, задаетесь большими вопросами, культивируете сочувствие к другим и вообще сознательно относитесь к жизни. Из вас получился отличный гражданин и организатор.

Вы умеете ставить перед собой цели, достигать их, но при этом думаете не только о собственном благе, но и о том, как помочь своей стране или человечеству в целом. Вы знаете, как внести свой вклад.

Вы согласны с этим результатом? Поделитесь им с друзьями или у нас в комментариях!
Неудивительно, что в жизни вы настоящий Мастер. Удачи вам!

"Връзката ни с другите винаги минава през връзката ни със самите нас. Ако самите ние не уважаваме и най-важното не обичаме себе си, винаги ще търсим одобрението, вниманието на другите и ще сме зависими от тяхната любов и отношение. Търсим и изискваме от другите, а самите ние какво си даваме? Имаме ли добро отношение към себе си, уважаваме ли се, одобряваме ли се, дали понякога си се усмихваме, просто така - в огледалото?"

               

Спокоен и позитивен ден.

# 721
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Вичи  Hug

Мрачно е навън, вали и е студено, но... по-важно е в душите ни да грее слънце  Peace





Дори  Hug добре появила се след дълго отсъствие, здраве и късмет и на теб!  Peace

Канти  Hug много ме изненада с това, че има подобен отговор за няколко грешки, ами...  newsm78 излиза, че и аз съм отговорила вярно на всичко и съм се добрала до най-висшата степен  Joy Joy Joy ( благодарение на памет и късмет  Wink)

Хубав и успешен ден за всички!  Peace

# 722
  • Мнения: 10 021
Добро утро!  Hug



Работната седмица започна с дъжд. Ще ни върви по вода!  Peace

Нямах възможност да разгледам сериозно сайтовете, които обикновено посещавам, и единствената новина, която срещнах в туитър, е, че започва повторение на "Аси" в Косово, поради многобройни желания на зрителите. Няма да коментирам как се излъчват повторенията в Б-я!  #Cussing out



Да се надяваме, че ще имаме новини.
Дори  Hug добре дошла отново!  Hug Здраве и благоденствие и на теб!  Hug
Канти  Hug и аз съм професор, ама на няколко места играх по усет. Явно съм улучила!  Joy
Вичи  Hug Цвети  Hug



Приятен ден!  Hug Успешна нова работна седмица!  Hug

# 723
  • Мнения: 41 823
Добро утро! Hug Hug Hug



Вичи HugЦвети HugЛинка Hug

Теста го направих вчера!За някои отговори не бях сигурна,но съм като много от вас! Laughing

При нас снощи поваля,днес  за сега е облачно! Peace



Приятен ден на всички! Hug Hug Hug

# 724
  • Мнения: 4 535
 Привет, привет! Grinning Hug

Чудеса по Великден, колко му е Wink Mr. Green

- Джон Сноу възкръсна Peace

 Таркан се ожени

Дороти се появи Hug

А, аз гледам нов...индийски сериал ooooh! Mr. Green /само 236 серии/ Joy Joy





Хубав ден! Peace Grinning


Милена Славова - Истина
Скрит текст:
Някой ми открадна сърцето ти,
което плачеше нощем на сън.
Увехна нещо вътре в тебе,
не поглеждаш дори навън.

Ще оставиш ли това,
за което си мечтал
и с години си се борил,
път, по който си вървял?

Някой ден сърцето,
ще поиска ей това,
което ти си му отнемал,
без дори да си разбрал.
Някой ден сърцето ще те съди за това,
че много си го лъгал.

Никога не казвай: "Да",
когато чувствата ги няма в теб,
когато ровиш в твойта самота,
пак се луташ за кой ли път.

Уморен от твоя бяг,
продължаваш все натам,
вътре някъде дълбоко в тебе
и винаги оставаш сам.




Последна редакция: вт, 03 май 2016, 11:19 от nadine1111

# 725
  • Мнения: 10 021


https://www.facebook.com/note.php?note_id=10153658687101801

Превод от гуги и  от туити на сръбски.  Laughing Mr. Green Twisted Evil

Турция е втора по продажби на сериали в света след САЩ.
А непосредствено след някои американски сериали се нарежда КРА, най-продавания не американски сериал в света!  Rolling Eyes  Shocked  Peace
Но за Монте Карло няма още инфо... Би трябвало да се знае, ако е номиниран.  newsm78




Ринка  Hug е открила статия за ЧИ на италиански, където споменават познатите в Италия Ферзан бей и Серра Й. http://www.arcobamedia.it/2016/05/02/rosso-istanbul-ferzan-ozpet … maz-sul-set-foto/

# 726
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Нова седмица с дъжд без новини Sad Тъкмо да си починем след празника, за да посрещнем следващия Wink




Днес покрай новинарската суша и студения дъжд ми се прииска вместо лебед да съм
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 03 май 2016, 14:18 от Bagi

# 727
  • Мнения: 10 021

Доколкото разбрах от Гуги,явно арабския не му е приоритет,та че ще се прави американска версия на 20 минути.

Феновете на Туба Бююкюстюн Universal · 1 май 2016 г.
Вестник журналист и критик вестник Allvzione Sina Kologlu Милиет, че серията от 20 минути и Alordalasud обяви, че ще направим една американска версия на тях.
Новината беше съобщена в колона си на 1 май 2016 г. и е написал следното:
(Наскоро научих, че той е бил добавен към списъка на други две творби сериали, които са дело на копие от което САЩ и две 20-минутна Karajul)
Series 20 минути, произведени през 2013 г. на Star TV канал в 25 епизода, които Btaloh Tuba Büyüküstün и Илкер Аксум
Източник: HTTP: //medyanoz.org/haber/11276/20 -..

Скрит текст:
20Dakika و Karagul
Tuba Buyukustun Universal fans·1 май 2016 г.
في مقال للكاتب والناقد اللفزيوني Sina Kologlu بجريدة ميليت ان مسلسل 20 دقيقة والوردالاسود قد اعلن انه في طريقهم لعمل نسخة امريكية منهم .
وقد اعلن الخبر في عموده بتاريخ 1 مايو 2016 وكتب التالي :
(مؤخرا علمت انه تم اضافة عملين اخرين لقائمة المسلسلات اللتي يتم عمل منها نسخة امريكية وهما 20 دقيقة وكاراجول)
مسلسل 20 دقيقه انتج عام 2013 على قناة ستار تي في في 25 حلقة وهو بطلوة توبا بيوكستون وايلكر اكسوم
المصدر :http://medyanoz.org/haber/11276/20-...
ترجمة :Tuba buyukustun Universal Fan

Цвети, в Щатите никога няма да излъчат турски сериал. Те адаптират и снимат наново даже хитови английски или скандинавски сериали. Има обаче и частни канали за малцинствата, може да са излъчвали по тях  Thinking

Благодаря за инфото на Вичи  Hug и за коментара на Надин  Hug
Не мога да разбера, защо толкова се радват всички в туитър, че чак и медиите го отраяват.  newsm78

http://medyanoz.org/haber/11276/20-Dakika-ve-Karagul-ABD-Yolcusu

И американците си ги бива - направиха римейк на филма, по-известен от оригинала, но не и по-добър, особено за мен!  Naughty Френският прочит на историята беше много по-интересен.  Peace Мое мнение, разбира се!  Peace
Имаха в ръцете си историята, но изчакаха друг да направи сериал, и сега я взимат на готово, за да я пресъздадат със свои актьори...  ooooh!
Определено това ще бъде друга история, ще я продадат по света, както стана със ЗП и Сускунлар...
Но оригиналът ще е някъде там, не достатъчно известен, като " Всичко за нея", а всъщност - по-добрия вариант... Какво да се прави. Така е с класиките, разбира се!  Mr. Green Всеки прави нов прочит на историята... Mr. Green



Последна редакция: вт, 03 май 2016, 15:54 от Lina_4

# 728
  • Мнения: 10 021


Два последователни поста!  Mr. Green
Докладвайте, завистници!  Joy

Превод на Бопай  Hug  bouquet  Heart Eyes на двете новини, дето ги превеждах с гуги или хич...

Цитат
Первая Америка! Вторая - Турция! В статье речь о том, что в этом году Америка и Турция являются самыми крупными экспортерами сериалов собственного производства, за рубеж.
Доход от продажи сериалов, принес Турции более 200 млн. долларов. Среди всех сериалов, самым востребованным оказался КПА, с Тубой Бюйюкюстюн и Энгином Акюрек. За короткий промежуток времени, трансляции КПА, в общей сложности за 1,5 года, сериал закупили в 107 стран мира. Тем самым КПА поставил свой непревзойденный рекорд.



И статията от италианската преса

Цитат
Ожидается новый фильм Озпеттека "Красный Стамбул" Ферзан Озпеттек, после 12 летнего перерыва вновь снимает фильм, связанный с Турцией. Последний его фильм был "Последний гарем". И вот вновь, после своего 8 фильма снятого полностью в Италии, он вернулся к слиянию Востока и Запада. Озпеттек поделился своими мыслями насчет фильма:
"Все, что мы видели в последние годы, чтобы изменить отношения между Востоком и Западом, а не только политические, но и эмоциональные и социологические, которые также аспект, который влияет на меня. Почему он изменился, спустя столько времени, проведенное в Италии, даже мои отношения со Стамбул. С этим фильмом, через символы, каждый из которых является частью меня, я пытаюсь исправить эти отношения ".

# 729
  • Мнения: 41 823


Два последователни поста!  Mr. Green
Докладвайте, завистници!  Joy

Превод на Бопай  Hug  bouquet  Heart Eyes на двете новини, дето ги превеждах с гуги или хич...

Цитат
Первая Америка! Вторая - Турция! В статье речь о том, что в этом году Америка и Турция являются самыми крупными экспортерами сериалов собственного производства, за рубеж.
Доход от продажи сериалов, принес Турции более 200 млн. долларов. Среди всех сериалов, самым востребованным оказался КПА, с Тубой Бюйюкюстюн и Энгином Акюрек. За короткий промежуток времени, трансляции КПА, в общей сложности за 1,5 года, сериал закупили в 107 стран мира. Тем самым КПА поставил свой непревзойденный рекорд.



И статията от италианската преса

Цитат
Ожидается новый фильм Озпеттека "Красный Стамбул" Ферзан Озпеттек, после 12 летнего перерыва вновь снимает фильм, связанный с Турцией. Последний его фильм был "Последний гарем". И вот вновь, после своего 8 фильма снятого полностью в Италии, он вернулся к слиянию Востока и Запада. Озпеттек поделился своими мыслями насчет фильма:
"Все, что мы видели в последние годы, чтобы изменить отношения между Востоком и Западом, а не только политические, но и эмоциональные и социологические, которые также аспект, который влияет на меня. Почему он изменился, спустя столько времени, проведенное в Италии, даже мои отношения со Стамбул. С этим фильмом, через символы, каждый из которых является частью меня, я пытаюсь исправить эти отношения ".


Линка Hug,ще те цитирам за да се запази поста! Peace

И аз видях преводите и минах да ги пусна,но вече си ме изпреварила! Laughing
http://vk.com/clubtuba507

# 730
  • Мнения: 4 237
Здравейте Запленени дружки в първия работен ден на тази междупразнична 3 дневна седмица


Линка  bouquet мерси за преводите от Бопай   bouquet на написаното в пресата за КРА и ЧИ

Вичи, Цвети, Злати, Надин, Баги Hug Hug Hug Hug Hug


Ако някоя има пропуск и не е гледала Гюлизар - филма вчера е качен в Тюбето с много добро качество Peace В началото има пролог 15 години след случилото се в онова селце в затънтените краища на Турция, където участва и Нур Сюрер. Защо ли това не си го спомням? newsm78 Ето ви линка



Дали с това по-добро качество някой няма да го преведе на по-сносен език ? Rolling Eyes

Малко Хасретски усмивки за настроение в това мрачно време Laughing Поне за сега при нас спря да вали smile3502 Докога ли?  Joy

https://vine.co/v/ixhPPK7Wnji

# 731
  • Мнения: 5 745
Здравейте Hug

Нещо ново от сета

#‎istanbulkirmizisi‬ сет
            
 Канти HugБлагодаря ти за линка.
                

Последна редакция: вт, 03 май 2016, 19:31 от vdleri Вичона

# 732
  • Мнения: 10 021
Вичи  Hug супер снимка!  Laughing С настроение и намигване!  Wink Надявам се,  Туба да се кефи на снимачната площадка на ЧИ!  Peace Поне така пишат в туитър тези, които са я посетили. Ферзан бей създавал страхотна атмосфера. Не се и съмнявам!  Laughing
Ще сложа снимката по друг начин, да се вижда по-добре.  Simple Smile

# 733
  • Мнения: 4 237
Искахме нещо ново и получихме селфи на Туба докато я гримират за ЧИ newsm68

Вичи bouquet Браво! Уловила си я в полет yes



Нещо ново от сета

#istanbulkirmizisi сет
            
Скрит текст:
Канти HugБлагодаря ти за линка.
                

Ето го и "моя прочит" Wink на снимката

# 734
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Днес ни е провървяло по вода, а  Wink

Вичи  Hug супер снимка!  Laughing С настроение и намигване!  Wink Надявам се,  Туба да се кефи на снимачната площадка на ЧИ!  Peace Поне така пишат в туитър тези, които са я посетили. Ферзан бей създавал страхотна атмосфера. Не се и съмнявам!  Laughing
Ще сложа снимката по друг начин, да се вижда по-добре.  Simple Smile




Страхотна снимка, особено пък в този вид  Simple Smile




Два последователни поста!  Mr. Green
Докладвайте, завистници!  Joy

Превод на Бопай  Hug  bouquet  Heart Eyes на двете новини, дето ги превеждах с гуги или хич...

Цитат
Первая Америка! Вторая - Турция! В статье речь о том, что в этом году Америка и Турция являются самыми крупными экспортерами сериалов собственного производства, за рубеж.
Доход от продажи сериалов, принес Турции более 200 млн. долларов. Среди всех сериалов, самым востребованным оказался КПА, с Тубой Бюйюкюстюн и Энгином Акюрек. За короткий промежуток времени, трансляции КПА, в общей сложности за 1,5 года, сериал закупили в 107 стран мира. Тем самым КПА поставил свой непревзойденный рекорд.



И статията от италианската преса

Цитат
Ожидается новый фильм Озпеттека "Красный Стамбул" Ферзан Озпеттек, после 12 летнего перерыва вновь снимает фильм, связанный с Турцией. Последний его фильм был "Последний гарем". И вот вновь, после своего 8 фильма снятого полностью в Италии, он вернулся к слиянию Востока и Запада. Озпеттек поделился своими мыслями насчет фильма:
"Все, что мы видели в последние годы, чтобы изменить отношения между Востоком и Западом, а не только политические, но и эмоциональные и социологические, которые также аспект, который влияет на меня. Почему он изменился, спустя столько времени, проведенное в Италии, даже мои отношения со Стамбул. С этим фильмом, через символы, каждый из которых является частью меня, я пытаюсь исправить эти отношения ".




Ама много добри новинарки имаме Вичи, Линка  Hug благодаря за новата снимка на Туба и за превода на писмените новости.

Бопай  Hug и на теб, мила - БЛАГОДАРЯ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт