доц. Буева - нефролог - частен кабинет

  • 18 249
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Доколкото аз помня, кабинета й е на втория етаж. От главния вход на болницата завиваш на дясно, по стълбите на втория етаж в дъното е кабинета. На самия кабинет си пише името й. Ако някой има по-скорощна информация да пише, ние ходихме при нея преди 6 години, та може да не съм точна в обясненията.

Кети, пиши после как е минал прегледа и каква е цената към момента.

Успех!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 390
А тя преглежда ли някъде с направление по ЗК?

# 32
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Някой беше ли вече на преглед при доцентката? Интересува ме каква е таксата за преглед?

# 33
  • София
  • Мнения: 3 390
Бях с новородения си син на консултация при нея. Взе ни 50лв за консултацията и 50лв за ехограф, общо 100лв.

# 34
  • Мнения: 1
Здравейте, ще съм Ви безкрайно благодарна,ако споделите актуален телефон и адрес, на който се провеждат прегледите от доц Буева. В 22 седмица съм и на ФМ беше установено значително увеличено ляво бъбречно легенче и ме насочиха към нея.Видях, че на няколко места пише втора градска - става въпрос за втора в София или Варна, тъй като попаднах и на адреси във Варна.
Много Ви благодаря предварително!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 3 390
Здравейте, ще съм Ви безкрайно благодарна,ако споделите актуален телефон и адрес, на който се провеждат прегледите от доц Буева. В 22 седмица съм и на ФМ беше установено значително увеличено ляво бъбречно легенче и ме насочиха към нея.Видях, че на няколко места пише втора градска - става въпрос за втора в София или Варна, тъй като попаднах и на адреси във Варна.
Много Ви благодаря предварително!!!
Става въпрос за 2ра градска в гр.София. Телефонът й е 0887992911, не работи с НЗОК. Докато преглежда, не си вдига телефона, така че й звънете няколко пъти, ако се наложи. Успех!

# 36
  • Мнения: 1
Доц.  Буева не работи с ЗК. Телефона е актуален. Ако не вдига пишете смс. Прегледа е 50 лв  и още 50 лв за ехограф, общо 100 лв.

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 16:26 от marinela|_8

# 37
  • Мнения: 11
Здравейте, дали доц. Буева все още преглежда, някой знае ли? Звъня на дадения тук телефон, но ми се включва гласова поща веднага. Писах вчера и смс, но все още нямам отговор.

# 38
  • Мнения: 123
Здравейте! Искам да попитам доц. Буева къде преглежда?

# 39
  • Мнения: 410
Здравейте! Искам да попитам доц. Буева къде преглежда?

Би трябвало все още да си преглежда във втора градска.

# 40
  • Мнения: 3
Здравейте, дали доц. Буева все още преглежда, някой знае ли? Звъня на дадения тук телефон, но ми се включва гласова поща веднага. Писах вчера и смс, но все още нямам отговор.
Здравейте, дали успяхте да запишете час? И аз се опитвам от няколко дни да се свържа с нея, но безуспешно.

# 41
  • Мнения: 123
Цял месец звънях, смс изпратих , но така и не успях да се свържа.

# 42
  • Мнения: 2
Цял месец звънях, смс изпратих , но така и не успях да се свържа.
Разбрах че доктор Буева е починала. Да почива в мир.

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 12:59 от bubanka

# 43
  • Мнения: 11
Здравейте, дали доц. Буева все още преглежда, някой знае ли? Звъня на дадения тук телефон, но ми се включва гласова поща веднага. Писах вчера и смс, но все още нямам отговор.
Здравейте, дали успяхте да запишете час? И аз се опитвам от няколко дни да се свържа с нея, но безуспешно.

Не успях да се свържа.
Отидох при Цанова в МЦ Малчовците (преглежда и в СофияМед). Много съм доволна, освен бъбреците преглежда и другите органи на бебка. Препоръчвам силно!

# 44
  • Мнения: 3
Може ли координати ?

Общи условия

Активация на акаунт