Забавни въпроси за бременността

  • 1 379 910
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 8 310
  • София
  • Мнения: 11 535
А една женица усетила бебето в 9 г.с.:

Цитат
Здравейте,аз съм в 9 г.с и вече усещам нещо като гъделичкане и балбукане ниско в ляво.Прекрасно е чувството просто Heart

Друга ѝ казва, че не е възможно, тя пак:

Цитат
Съвсем чесно 😊 усеща се и е прекрасно няма какво друго да е просто,защото никога друг път не ми се е случвало.Движенията не са кой знае,колко силни,но са едни много лекички все едно нещо те лази това е.

# 8 311
  • у дома...
  • Мнения: 3 099
А една женица усетила бебето в 9 г.с.:

Цитат
Здравейте,аз съм в 9 г.с и вече усещам нещо като гъделичкане и балбукане ниско в ляво.Прекрасно е чувството просто Heart

Друга ѝ казва, че не е възможно, тя пак:

Цитат
Съвсем чесно 😊 усеща се и е прекрасно няма какво друго да е просто,защото никога друг път не ми се е случвало.Движенията не са кой знае,колко силни,но са едни много лекички все едно нещо те лази това е.
Бълха?

# 8 312
  • София
  • Мнения: 10 642
Е то някои усещат оплождането...
Аз пак почвам да се чудя, таз моя бременност истинска ли е?!? Нормална ли е?!? Чак в 21-22 седмица усетих някакви леки движения...
Ама то мойто нали е изкуствено...
 Joy

# 8 313
  • Мнения: 29 936
Аз пък го усетих чак към седми месец. Хахахах.....ама то такива нечувствителни сме всичките......
Пък и моят дребният целия на баща си прилича, почвам да се чудя изобщо бременна била ли съм, пък и дали съм родила изобщо.... newsm78

# 8 314
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Оооо, Nandin, за такива като нас е нормално. Все пак нашите са „полу-хора“, както каза на времето една „журналистка“ Wink
То нищо не ни е като при нормалните хора, та не знам на каква база очакваш това да е. Виж спонтанно забременелите, които нищо не усещат, трябва да се притесняват.

# 8 315
  • София
  • Мнения: 10 642
Оооо, Nandin, за такива като нас е нормално. Все пак нашите са „полу-хора“, както каза на времето една „журналистка“ Wink
То нищо не ни е като при нормалните хора, та не знам на каква база очакваш това да е. Виж спонтанно забременелите, които нищо не усещат, трябва да се притесняват.
Е значи няма да се притеснявам Simple Smile

# 8 316
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 906
Па и ако ви оперират от бебе, хич и не си мислете, че сте били бременни Wink.

# 8 317
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Па и ако ви оперират от бебе, хич и не си мислете, че сте били бременни Wink.




А, баш.
Абе мотае се едно 8-годишно девойче из къщи, ама мое ли е не е ли ....

# 8 318
  • Мнения: X
Абе мотае се едно 8-годишно девойче из къщи, ама мое ли е не е ли ....
Аууу! Едно? Едно??? Ти забрави ли крилатия постулат на Мамасита, че майките на едно дете са само половин майки? Половин майка на изкуствено дете, оперирана от бременност. Тцъ, тцъ, тцъ...А пък моите като са с 13 години разлика все едно на два пъти съм била по половин майка.  Laughing

# 8 319
  • Мнения: 4 518
Абе мотае се едно 8-годишно девойче из къщи, ама мое ли е не е ли ....
Аууу! Едно? Едно??? Ти забрави ли крилатия постулат на Мамасита, че майките на едно дете са само половин майки? Половин майка на изкуствено дете, оперирана от бременност. Тцъ, тцъ, тцъ...А пък моите като са с 13 години разлика все едно на два пъти съм била по половин майка.  Laughing
Това означава ли, че си пълна майка? Или цяла? Как се казва всъщност???

# 8 320
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Тя Уишастерова лесна. С дълги мъки но е додрапала до цяла майка. Аз нямам такива шансове. Пък и не съм кърмила .... абе менте работа.
Тези с притесненията са по-интересни, моя мач е свирен вече. Онези с 10 бр - теста и кървене, но и симптоми - те, те  са бъдещето (жална ни майка).

# 8 321
  • Мнения: X
Ох, с тези две половинки през 13 години май няма да се класирам за цяла майка. Sad

Ау и с това кърмене. И двамата ги кърмих по година и половина, ама не са сукали гадините, а аз действах като работничка в млекокомбинат с помпата и после бутах биберон. Край, отидоха ми шансовете. Sad

# 8 322
  • Мнения: 25 846
А една женица усетила бебето в 9 г.с.:

Цитат
Здравейте,аз съм в 9 г.с и вече усещам нещо като гъделичкане и балбукане ниско в ляво.Прекрасно е чувството просто Heart

Друга ѝ казва, че не е възможно, тя пак:

Цитат
Съвсем чесно 😊 усеща се и е прекрасно няма какво друго да е просто,защото никога друг път не ми се е случвало.Движенията не са кой знае,колко силни,но са едни много лекички все едно нещо те лази това е.
Като не се къпят, така е...
ама то зазими вече, та чак на пролет. Thinking

# 8 323
  • София
  • Мнения: 11 535
Цитат
ММ тръгна за работа тази сутрин и ми каза,че съм спала много неспокойно (не помня,спах си като порче) реших като тръгне да си направя тест защото вчера много ме болеше корема а до датата има още 2 дена не са много. Но странното е,че имам едно като пукане в корема.

# 8 324
  • Мнения: X
Ако е глътнала черешово топче, голямо пукане ще ѝ е из корема.

Общи условия

Активация на акаунт