KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 78

  • 75 683
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 12 152
Привет сладурки! Ето ме щастливо пораснала!  Hug Grinning Heart Eyes

Благодаря ви за всички прекрасни послания за мен!Трогнахте ме до сълзи да знаете...Да ви се връщат хилядократно хубавите пожелания. Вярвам, че няма нищо случайно – щом Бог е пожелал да се срещнем в даден момент от жизнения ни път, дори и виртуално – значи така е трябвало.

Миналата година патроня  баш на празника ми се яви по долнище без горнище  Sunglasses Wink Laughing ех, хубави времена бяха



....... Naughty Сега за съжаление в родината на нашите любимци се случват ужасни неща . Чувствам, че са объркани и уплашени за своите близки.
Много анализи и мнения изчетох и изслушах ooooh!...силно се надявам да се справят и заедно да дочакаме по-добри дни Praynig Praynig Praynig

===============================================================

Поздравче за всички, защото не сварих да ви почерпя...



Наздраве с най-забележителния подарък за рождения ми ден  Grinning Grinning Heart Eyes  става и за бира
Скрит текст:

# 646
  • Мнения: 15 391
Добра да е вечерта ви, момичета!  Hug Hug Hug

Ей на, дебна ви нон стоп зад вратата  Peace дебна и мечтая ... за едни по-хубави дни  Praynig



# 647
  • Мнения: 354
Привет посред нощите HugИмали сме рожденичка..Сега на патерици да се разпиша и Аз Blush

Косе,да си ни жива и здрава!Много обичана и желана! bouquet Hug bouquet
Благодарско на Всички за всичко споделено в прекрасната ни темичка bowuu.. Hug

# 648
  • Мнения: 2 764
Добро утро! Hug Хубав ден на всички! bouquet love001

# 649
  • Мнения: 12 152
Привет!  Hug  Grinning Heart Eyes
Да ви залепя една целувка, за да се усмихнете  love001



............

Видях, че Айра е писала за смъртта на Мелих в КД. Наистина актьора е много добър( галено го наричахме Мънго Джери  hahaha) сега играе в Песента на живота  Peace
Сцената с края му е велика, а музиката на Тойгар е разтърстваща  smile3501



...после следва сбогуването на Махир и Фериде.Сема беше написала в ТТ нещо от рода "колко са хубави двамата"...много им се ядосахме тогава на СЦ задето ни мъчат главните герои  Rage ..Но Кенан и Берг бяха невероятни и толкова истински Heart Eyes Heart Eyes

# 650
  • Мнения: 15 391
 hahaha hahaha hahaha Мънго Джери  Joy Joy Joy

Верно така си беше - голям льольо  Laughing

Голям бой му праснаха в последните му часове  Mr. Green молеше се манго да го утрепат, ама къде ти - една работа, ако не си я свършиш сам, начи нема да стане

# 651
  • Мнения: 12 152
ама къде ти - една работа, ако не си я свършиш сам, начи нема да стане


Верно думаш, колежке  Peace


#uzunhikaye #kenanimirzalioglu 


..............

#karadayi#kenani̇mirzalıoğlu

# 652
  • Мнения: 18 697
Привет, момичета Hug
аз имах силите да изгледам само 1 част на 61 серия и сега си почивам, ама и добре съм направила, щото сцената с раздялата на Махир и Фериде, която видях преди малко  е  newsm45
уникална игра и на двамата!! Heart Eyes
със сигурност не ви е било лесно при онлайна Wink

на мен пък Мелих ми беше миличък, колкото и глупости да сътвори Peace
има много нежни и изразителни очи Whistling

ето тук Берг ме остави без думи..... Sad



Косе Hug, хареса ли ти букетчето? Wink
Галя Hug



хубав ден!



# 653
  • Мнения: 15 391

ето тук Берг ме остави без думи..... Sad




Много добра!  smile3501 smile3501

В този период някъде аз започнах да се уча и редя субтитри... Спомням си я тази сцена много добре. Почти не виждах клавиатурата  Cry  Cry Cry

А по време на онлайна  Grinning Grinning кво да ти кажа, Айре,  Hug в повечето случаи беше ни срам да кажем, че гледаме драма  Blush точно в тая сцена, косева беше връчила награда в буквалния смисъл "за подържаща мъжка роля" на Синан  hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 13:12 от g_georgieva08

# 654
  • Мнения: 12 152

Косе Hug, хареса ли ти букетчето? Wink


Цитат







аз имах силите да изгледам само 1 част на 61 серия и сега си почивам, ама и добре съм направила, щото сцената с раздялата на Махир и Фериде, която видях преди малко  е  newsm45
уникална игра и на двамата!! Heart Eyes
със сигурност не ви е било лесно при онлайна Wink

 Hug



Те си бършеха сълзите и сополите един на друг Heart Eyes Heart Eyes... а нашите клавиатури подгизнаха





точно в тая сцена, косева беше връчила награда в буквалния смисъл "за подържаща мъжка роля" на Синан  hahaha hahaha hahaha



 hahaha Ми лъжа ли беше, той всички ги държа и подпира да не паднат  Joy Joy Joy















# 655
  • Мнения: 7 111
Здравейте! Hug

Косе  Hug
Хубав ден на всички! Heart Eyes



--------------------
От инстаграма на Сема Ергенекон... Каква е нейната позиция... newsm78 Rolling Eyes.

http://www.pikore.com/m/1297709453860175236_242807186

Следобедното кафе.....

Скрит текст:



Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 16:38 от HELEN60

# 656
  • Мнения: 12 152
 Grinning Grinning Grinning


Скрит текст:
Сладурки  Hug изчезвам за няколко дни без интернет. Надявам се като се върна да има по-добри новини и ако може снимки  Praynig


От инстаграма на Сема Ергенекон... Каква е нейната позиция... newsm78 Rolling Eyes.

http://www.pikore.com/m/1297709453860175236_242807186



Постват...по-скоро репостват - все нещо за обединение на нацията им  Thinking
Сега видях, че и Берг е репостнала https://www.instagram.com/p/BICxgP6Bk81/?taken-by=berguzarkorels с този знак #darbeyehayır
Синем снощи също - пак нещо подобно https://www.instagram.com/p/BH-chq0A8VV/?taken-by=sinemkobal

Има доста коментари - предполагам не всички дружелюбни...нямам време да ги прекарвам през трансл.
Господ да ги пази всички!  Praynig Heart Eyes Heart Eyes








# 657
  • Мнения: 2 399
Здравейте момичета! Hug
Надниквам за някакво странично инфо за положението у комшиите,ама йок  Thinking
Как е Кенчо...някой да не се сети за кайсиите сега ,в тези смутни времена,мисля го Thinking
А буля Синем да не е гебе вече... newsm78
Бях се засилила да си почивам у Бодрум тая година,ама таипът ми мина път...сега не знам, галиба ще си работкам безспир. hahaha

# 658
  • Мнения: 15 391
Хулигани на линия - привет  Hug Hug Hug



Вишоми,  Heart Eyes радвам се че те прочетох.  Wink
Ми кво да ти кажа, сестро ... новините в последните дни никак не са добри за комшиите. Таипът мачка наред - бойната слава сила му дава и поразява като един Шогун. Силно се надявам онова дето тия дни излезе като инфо за връщане на смъртното наказание, да не се окаже  сюрприза, който утре е обещал да каже.  Praynig Praynig


Постват...по-скоро репостват - все нещо за обединение на нацията им  Thinking


Кенан заедно с още колеги

https://twitter.com/atvcomtr/status/755463924347080705?s=04

-------------------------

На косенцето пожелавам приятна почивка  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes



---------

 Heart Eyes

Последна редакция: вт, 19 юли 2016, 22:07 от g_georgieva08

# 659
  • Мнения: 9 784
Привет Hug

Красива рисунка от фен на КД Peace



Видеопосланието на Кенан на руски език Peace

Кенан Имирзалыоглу:
"Меня зло берет за это организованное нападение, которое противится желанию нашего народа, его свободы и его права жить в условиях демократии. Пусть герои и мученики демократии, которые потеряли свои жизни в этом недавнем перевороте покоятся в мире. Сегодня день, когда мы должны защищать нашу демократию, сегодня день, чтобы объединиться. Мое уважение к тем, кто потерял свою жизнь ».


Общи условия

Активация на акаунт