Ясновидци/врачки - тема 31

  • 195 661
  • 761
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 822
Здравейте , често влизам в темата и чета различни постове , решил съм от много време да ида на врачка , но така и не събирам смелост ,  явно все още надделява разумът над сляпата вяра при мен . Ровейки се тук случайно попаднах на един пост , някой беше писал за страница във  фейсбук , която беше безплатна , това и ме накара да пиша . Драснах едно писмо обясних за какво става дума и ми отговориха , поискаха снимки имена и дати на раждане изпратих ги . отговориха ми казаха ми някой неща в който не се вслушах , сега си давам сметка , че са били истина , така че не се отказвайте .
Знам къде си писал! Там отговаря Елвира! И аз съм писала там някога...другаде не отговарят! Пусни линка на фейса да видим!

# 481
  • София
  • Мнения: 99
Здравейте , често влизам в темата и чета различни постове , решил съм от много време да ида на врачка , но така и не събирам смелост ,  явно все още надделява разумът над сляпата вяра при мен . Ровейки се тук случайно попаднах на един пост , някой беше писал за страница във  фейсбук , която беше безплатна , това и ме накара да пиша . Драснах едно писмо обясних за какво става дума и ми отговориха , поискаха снимки имена и дати на раждане изпратих ги . отговориха ми казаха ми някой неща в който не се вслушах , сега си давам сметка , че са били истина , така че не се отказвайте .
Знам къде си писал! Там отговаря Елвира! И аз съм писала там някога...другаде не отговарят! Пусни линка на фейса да видим!

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011281172698

# 482
  • Мнения: 205
Здравейте , често влизам в темата и чета различни постове , решил съм от много време да ида на врачка , но така и не събирам смелост ,  явно все още надделява разумът над сляпата вяра при мен . Ровейки се тук случайно попаднах на един пост , някой беше писал за страница във  фейсбук , която беше безплатна , това и ме накара да пиша . Драснах едно писмо обясних за какво става дума и ми отговориха , поискаха снимки имена и дати на раждане изпратих ги . отговориха ми казаха ми някой неща в който не се вслушах , сега си давам сметка , че са били истина , така че не се отказвайте .
Знам къде си писал! Там отговаря Елвира! И аз съм писала там някога...другаде не отговарят! Пусни линка на фейса да видим!
Само въпрос това на лични ли и пишете?

# 483
  • Мнения: 360
Не го знам този линк и май не е на елвира...моля за коментар от тези които са писали.

# 484
  • Мнения: X
Дами и господа(виждам,че и те са активни вече),много съм възмутена от Ели МАринова.

Преди време пратихме смс с една позната-всяка си пита за собствен проблем-отговорът беше един и същ.
Преди три дни пратих смс-не получих никакъв отговор.
Вярно,че 7,20 нищо не са,ама все пак...

# 485
  • Мнения: 822
Не го знам този линк и май не е на елвира...моля за коментар от тези които са писали.
Не е на Елвира е този фейс! Не знам чий е! Днес съм говорила с Ралица пак на тел. 0899099705 и интересно е, че пак ми е познала с точност...Дали улучва някак си, не знам....Моля да опитате и вие, гадае безплатно, предлага разни ритуали за пари, но аз не ги приемам!

# 486
  • Мнения: 360
orry къде си? Разкажи повече за колежката ти, която те е спасила...кутията ти е пълна и не можах на лично да ти пиша, но искам да я видя.

# 487
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
И мен много ме заинтригува тази история с колежката  Peace

# 488
  • Мнения: X
orry къде си? Разкажи повече за колежката ти, която те е спасила...кутията ти е пълна и не можах на лично да ти пиша, но искам да я видя.

То се предполагаше,че така ще стане.

Упреквайте ме,колкото искате,но аз лично не виждам смисъл от подобни постове-една колежка,една позната,една приятелка....ама не иска да гледа.

# 489
  • Мнения: 822
Ancholina, аз също имам това за ялова работа....все едно да ви напиша, че някой да ме е спасил от смъртта и да не ви посоча координатите му! Какъв смисъл има в това? Нали тук коментираме ясновидци, за да се видите, къде да гадаем..., кой познава...

# 490
  • Мнения: X
Тези от фейса, това в действителност не е Елвира, ми казаха интересни неща , сега ще се опитам да се съобразя с тях и да променя нещо , звъняла съм и съм писала смс-и до всякакви подобни на Ралица всички ми дават кураж и сили, едни ми казват че всичко ще се оправи , тези от страницата ми казват че причината е в мен и не съм на това мнение обаче. Ирина с много такива съм се консултирала без ефект  Peace  Close

# 491
  • Мнения: 6 175
И аз писах на тези от фейса,който публикувахте по-горе.Ами веднага ми каза ,че имам магия и ми поиска 300 лв.За сега отказвам да я "развалям"

# 492
  • Мнения: 83
Здравейте,

Не съм сигурна дали е правилната тема тук, но ще пробвам. Търся човек, който лее куршум или бае по някакъв друг начин за страх в София и района. Ще съм благодарна, ако някой сподели опит, може и на ЛС.

# 493
  • Мнения: 620
Или се е намесила колежката и поради крайната необходимост да предотврати катастрофата. Не всички виждащи държат да са в светлината на прожекторите и да бъдат разпитвани през седмица какво му предстои на някой си. Някой като нея може да си е изпатил от подобни неща и да предпочита вече само крайно необходимите намеси, пред това да се разкрива на всеки и да парадира с дарбата си. И аз бих си поговорил с нея, което съвсем не значи че ще я карам да ми ясновидства и да ми предсказва бъдещето. Ако сама прецени да ми каже нещо - ок, но не бих настоявал за подобно нещо. Просто един дружески разговор и това е Simple Smile.

# 494
  • Мнения: 620
Antoanette: Един хубав начин да държиш емоциите под контрол е да си представиш една река, да се пуснеш мислено по течението и, да я оставиш да отнесе негативните ти чувства и емоции като ги излъчиш от себе си докато се носиш по нея. Водата е много силна в балансирането и хармонизацията. Цялата процедура може да ти отнеме от 5-15 мин в зависимост от това колко си добра във визуализациите.
Колкото до страха - в книгата Дюн 1 има една прекрасна немагическа молитва против страх, която ако решиш може да я ползваш от време на време Wink.
 

Общи условия

Активация на акаунт