Покажете си детските стаи - тема 23

  • 162 510
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 352
Много искам да имам помещение, подходящо за подобно съоръжение.
Миля, че доставчиците са тези, които трябва да монтират или да потърсиш някой, който е правил вече подобно нещо в клубче.  Peace

# 31
  • Мнения: 1 326
Момичета, някой срещал ли е фирма, която да може да ми монтира нещо подобно в детска стая? Съжалявам, ако сте коментирали в предни теми, но дори не се сещам как да го потърся.
Ами не съм много сигурна, но защо не провериш в Walltopia. Те по принцип правят стени за катерене, но пък в Щатите са направили това: http://www.chicagotribune.com/suburbs/glenview/news/ct-gla-funto … 160622-story.html

# 32
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Записвам се при вас  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 020
А аз пък влизам с въпросче - досега отпадна вариантът на двуетажно детско легло /поради причината, че децата са много малки и няма да се усетят през нощта и да не паднат  Confused/, останаха две ъглови единична легла.... Но сега мъжът ми ми вкара мухата за двуетажна спалня, която да е в детската стая.
Тоест ние да сме на втория етаж. Не ми хареса идеята, но пък случайно ми попадна снимка в нета, която ме заинтригува:

Скрит текст:

Дали ви се струва удачно? Все пак са достатъчно оградени и горната, и долната спалня. Страх ме е дали ще са стабилни - да не паднем върху децата отдолу?  Confused И на вас как ви се струва идеята?
Дали пък в последствие няма да заемат много място, като се изнесем ние от стаята и децата спят по едно на всяка спалня? Иначе стаята ще си е тяхна, освен че и ние ще спим там...  Rolling Eyes
Много се замислям. Приемам съвети.  Hug

# 34
  • Мнения: 318
За мен не е добра идея. Всеки да си знае стаята. Ако се притесняваш за сигурността им, остава вариантът с единичните легла.

# 35
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Мисля,че е по добре единични легла.Не бих спала на двуетажно,а отдолу детето.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 3 711
A защо трябва да спите при тях, че и върху тях? ДОколкото разбирам имате си спалня. Аз при всички положения предпочитам, ако има вариант две единични, колкото и да е малка стаята. Ако няма никакво място за багаж, да са по-високи леглата с по две дълбоки чекмеджета всяко.
Това бях предложила и на Айла - 3 единични високи легла, а ако трябва да намали гардеробите само за високи дрехи и закачалки.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Абсурдна е тази двойна спална. И всяка нощ с децата в една стая? Нямате ли нужда от усамотение? Crazy

# 38
  • Мнения: 5 942
Хайде още един глас и от мен против тази ви идея, Щастлива  Crazy Детската е детска, спалнята е за родителите, освен ако семейството не живее в една стая само  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 3 020
Ами ние сме така и сега, само че до спалнята са залепени и двете кошари /от двете страни/.  Crazy
И понеже децата вече са по-големки, ще трябва да им сменим леглата. И в последствие реших, че ще им направим стая...  Grinning Нямаме отделна спалня, нашата спалня ще стане тяхна детска стая, защото е най-подходяща за такава. Така че със сигурност ще има голямо разместване. Ние ще отидем другаде.

И аз досега бях против, но тази снимка ми допадна като идея - или пък така да направим двуетажните, единични детски легла /доста обезопасени ми се виждат  Rolling Eyes/.

# 40
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
По добре да така да се направят техните легла.След като са по големи вече е по добре да са си самички в стая.Нали и на вас все пак ви трябва усамотение. Peace

# 41
  • Мнения: 68 561
Да ви кажа че тези двуетажни легла според мен ще изядат пространството в детската. Те са подходящи за големи салони. Когато разглеждаме в шоурум например обзавеждане, човек се подвежда, защото всъщност това са едни големи халета с високи тавани и всяка мебел там изглежда добре ситуирана и малка Но като я пренесеш в стаята, се оказва, че е прекалено голяма за нея и не стои добре...това съм чела преди време...

Рали има двуетажно легло, мисля, но тяхната стая беше доста широчка, доколкото си спомням Thinking
Рали, извини ме, че те издавам Embarassed..ако трябва, ще се редактирам Peace

# 42
  • Мнения: 2 485

И аз досега бях против, но тази снимка ми допадна като идея - или пък така да направим двуетажните, единични детски легла /доста обезопасени ми се виждат  Rolling Eyes/.
По-добре използвайте идеята за леглата на децата. ОК, сега са малки и спите в една стая, но докога и четиримата ще сте в една, при положение, че има място. Вие над децата не ми звучи добре.

# 43
  • Русе
  • Мнения: 3 711
А колко големи са всъщност деца? Щом сте с кошари и ще ги махате, вероятно са около 2 г. Така че съвсем спокойно можете да ги отделите. Моите от съвсем бебета спят в отделна стая, а от 3-4 месец и сами. Ако съвсем нямате място, тогава за двуетажни. Пусни схема на стаята.

# 44
  • Мнения: 3 130
Щастлива, според мен не е лоша идеята. Не разбирам родителите, които бързат да изгонят децата си в други стаи. Лично на мен ми е много по-спокойно да спя заедно с тях, а и самите те са много по-спокойни. Основната потребност на малкото дете е да бъде близо до родителя, да общува с него, да го вижда, да го усеща ... Защо са тези усилия, които някои полагат, да научат детето да си спи в стаята, да си спи на леглото? Това са само 6-7 години от живота на родителя -  после и да искате, никой няма да ви буди, защото е сънувал страшен сън, или му се пие водичка, или му се пишка ... Ще си спите усамотени и на спокойствие, колкото си искате.

Ей такова легло показвах скоро в друга връзка - 140 см е широко, нормална ширина за спалня, а по-нататък може да се подкъси и да се ползва като обикновена спалня http://www.ikea.bg/bedroom/beds/Bunk-beds-and-Loft-beds/37237/38368/
https://www.google.bg/search?q=stora+ikea+bed&newwindow=1&am … Q_AUIBigB#imgrc=_

Последна редакция: сб, 13 авг 2016, 20:00 от GG_BG

Общи условия

Активация на акаунт