Лидл 88- Да се докопаш до заветната играчка

  • 101 159
  • 761
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 547
Аз да дам отзив - скоро (не съм сигурна точно кога беше Mr. Green) купувах от Лидъл четки за дърво. ММ чак днес ги пробва, лакира едни плоскости - ами, четката пуска косми  Rolling Eyes Не препоръчвам.

# 661
  • Варна
  • Мнения: 1 911

Купих стийм мопа и го тествах сега.Харесва ми ,измих ламината и банята,минах и килимите -светнаха.Най-много при тях си пролича .

# 662
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 675
+1 ЗА месото от лидл - взимам и пилешко и свинско от там , всяка вечер ядем месо , до сега не съм имала абсолютно никакви оплаквания , а свинските пържоли дори не го чукам , просто гледам в кутиите да са на по тънки резени ,така да кажа , говоря за охладеното чисто месо .. мариновано никога не купувам също  Peace

# 663
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
+1 ЗА месото от лидл - взимам и пилешко и свинско от там , всяка вечер ядем месо , до сега не съм имала абсолютно никакви оплаквания , а свинските пържоли дори не го чукам , просто гледам в кутиите да са на по тънки резени ,така да кажа , говоря за охладеното чисто месо .. мариновано никога не купувам също  Peace
От свинското и аз съм доволна също.  Peace

# 664
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 675
днес на владислав във Варна пълен леж на момичешките дрешки .. от сутринта нямаше цветове и размери на някои неща , може би е имало малко бройки тоооочно от тези които аз търсех и са се изчерпали бързо ... като гледам днес никакви зеленчуци и меса не купих , само книжки , млечни , плодове , дънки , чорапи , кокосово мляко и амен амен ще напълня още едно картонче  ooooh! ooooh!

# 665
  • Варна
  • Мнения: 25 346
Е, как може толкова бързо да се изчерпят, просто изобщо не е имало! Аз пратих ММ довечера за 2 блузи, да има за градината, значи може и нищо да не е останало. Ако е така вече окончателно и решително ги отсвирвам Лидъл, то бива, бива, ама в първия ден сутринта да няма бройки е абсурд просто.

# 666
  • Мнения: 69 352
Аз прегледах спортните долнища тази сутрин, чудих се дали да купувам, но накрая се отказах. Като размер 110/116 още му стават на синковеца, но с тези щироки крачоли надолу като шалвари нещо вече не ме кефят. От ХМ съм накупила, те поне се стесняват надолу и стоят по-прибрано. В момента има промоция долнище с блуза на 18лв, тоест като цена долнището е точно толкова, колкото лидълското..-8 лв.
И блузи няма да вземам от Лидл, много сухарски ми се струват, а моят момък е с претенции относно картинките...ще поръчвам пак от ХМ...
Взех само един чорапогащник за зимата под скиорските гащи Simple Smile
Събрах и точките днес...

# 667
  • Варна
  • Мнения: 25 346
А, и аз ще взема 2 блузи от ХМ, имам тъкмо 2 талона за отстъпка, които изтичат на 31 август. Гледах я тая промоция, но долнищата не ми харесаха, т.е. не стават за моя. Ще търся български или турски, те поне са с нормални крачоли и талии. А за блузите моят уж още няма претенции, с каквото го накипря с това ходи, изключение правят панталоните, вече ги иска с джобове Joy

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 5 705
При нас беше сравнително спокойно час след отварянето. Като гледам имаше пак по един или два броя само от номер от всеки вид панталонки. Взех едни, ама ми мирише, че може да ги връщам, защото не са с регулируем ластик, а един хлабав такъв на цялата талия. Копчето е декоративно, еластичност на плата няма. Та тези, които на дължина биха били добре на моя клечо, ще са му огромни на дупето и ще му падат, а по-малкия размер, който има шанс да му е добре, може би ще са къси Tired Ама взех да мерим вечерта. За малко да взема и едни от момичешките, че бяха в много готин опушен зеленосив цвят, пък и с еластан, ама много пък впити щяха да му седят май, а и джобовете отпред бяха само камуфлаж. Имаше и комплекти от долнички тип анцуг - 2 за 15 (или 16)лв, на част от които имаше остатъци от чегъртани етикети за 30% намаление т.е. от стари "колекции" са. Ама са много шалварести като за синковеца, пък и е обзаведен с такива от M&S. Взех и едни светещи маратонки за 20лв, да си ги маца в градината младежът Laughing
След всички хвалби за ирландското масло вчера грабнах и аз, ама който блее и бърза си взима от регулярното ирландско, дето си е в редовния асортимент  hahaha Та днес си взех и от соленото от тематичната седмица. И кокосово масълце - на вид, мирис и вкус си е ОК. И брашно от био-то

# 669
  • Мнения: 69 352
Месечинке, на мен ми се виждат стегнати в кръста..като дръпнеш връзките, се позатяга още ластика и без да ги връзваш. Против падане на гащите вече-вързани вързанки Mr. Green говоря за ХМ-ските, но те и лидълските са така...  ще взема да му измеря талията на моя довечера, защото на него му стоят стегнато в кръста долнищата...

Взех кокосово масло, много нюню бурканчето Laughing ама за 200г толкова Whistling

# 670
  • София
  • Мнения: 8 743
Момичета, имам 4 лепенки за играчки.Иска ми се, обаче, да ги дам лично, нещо не ми се пращат.Живея в Изток в София.
И аз купувам месо, нямам оплаквания.Редовно и риба си купуваме. Никога не взимам маринованите и имаше някакви стекове ли бяха...нещо като кръгло кюфте/пресовано месо.Тук съм чела , че са много гадни.
Шкембе също купувам от там, вкусно е и доста чисто.

# 671
  • София
  • Мнения: 6 198
Ама и спортни долнища ли има? Защо не ги виждам в сайта? До довечера сигурно нищо няма да е останало, ама то и без това най-много чорапогашници да взема за каката и за малкия чорапи.

# 672
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 675
лично аз търсих момичешки 86-92 неща , в карйна сметка лепнах едни розови скини дънки зелена блузка , която сега като отворих ми се вижда огрооооооомна , по -скоро е 92-98 , нищо 86 не виждам в нея , исках сива , но не можах да намеря , а и някой преди мен така беше разхвърлял коша , че не ми се ровеше изобщо , зелен суитшърт исках , но не видях нито една бройка , исках и зелени , а не розови дънки , но започваха от 98 .. чорапките 19-22 ги взех за 23 номер краче , те също ми се видяха уголемени
 А какви са тези светещи маратонки ? пропуснала съм ги яко , може ли линк ? искам и аз да взема едни евтини (зависи дали са евтини де ) Wink)

# 673
  • Мнения: 1 557
Защо избягвате маринованите меса? Аз напоследък доста такива взимам, по-лесно ми е и по-вкусно понякога. Особено крилцата с билкова марината са ми Heart Eyes Ребрата също са мим мнооого вкусни.
Не бих взела насипно, всмисъл от витрина мариновано месо, тогава бих предположила, че замаскират застояла стока, но това си е пакетирано и с обозначен срок на годност. Единствения недостатък според мен е, че не може да се измие и почисти месото преди готвене, от някое друго останало перце или повече мазнинка да кажем. Отделям ги след печене.

# 674
  • Мнения: 69 352
Ама и спортни долнища ли има? Защо не ги виждам в сайта? До довечера сигурно нищо няма да е останало, ама то и без това най-много чорапогашници да взема за каката и за малкия чорапи.

Незнам ...няма ги нито в хартиената, нито в онлайн брошурата... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт