Как бихте реагирали като разберете че сина ви е гей?

  • 30 940
  • 480
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 30 802
Абе аз като съм се хетеро-влюбвала, си представям да се държим за ръце, пълнолуния, стихове...не хардкор секс. Пак не приемам насериозно- това не е любов към мъже, ами е нещо счупено в психиката. Липса на граници на собственото тяло. Нормално, особено ако човек е бил жертва на педофил, който е счупил тия граници.

# 421
  • София
  • Мнения: 39 145
Или ни пързалят, или ни тролят, или това дете е за социалните. Ама то вече не е дете и картинката е тотаслно жална. Толкова е жална, че чак не ми се говори кай какво е трябвало да направи. Резултатът  е факт - ужас и ужас.

# 422
  • Мнения: 4 193
Или ни пързалят, или ни тролят, или това дете е за социалните. Ама то вече не е дете и картинката е тотаслно жална. Толкова е жална, че чак не ми се говори кай какво е трябвало да направи. Резултатът  е факт - ужас и ужас.

 Чела съм го в друг женски сайт. Историята е същата, никнейма и аватара също. Даже е пуснал тема "Любовта ще спаси света", нещо такова.

# 423
  • Мнения: 30 802
Искам да питам тия в темата, дето дойдоха с поза на прогресивни, приемащи- сериозно ли смятате, че в тоя случай има нещо позитивно? Ако някой ви каже, че е гей, няма ли да се замислите наистина ли е "ориентация" или е някаква грозна история в миналото, когато някой е нарушил границите, изкривил е възприятието и човекът вече не може да знае кое е криво, кое право...

...а вие се кефите, че бил нестандартен и артистичен. Забавлява ви, чешете си егото, че сте разбиращи и широкоскроени. И лесно си затваряте очите за нелицеприятните елементи.

# 424
  • Мнения: 563
laseen ,да знам че е педофил,ама тогава не съм бил наясно и съм ходил на уроци щото нашите ме караха,за тях той беше точен,а не съм мислил да им казвам изобщо първо щото аз пак щях да изляза виновен сигурно,или нямаше да ми повярват,а и той не ми е правил нещо смисъл да ме боли.Аз отдавна не съм го скивал от града може да се е чупил някъде.
Даниела ми аз казвам квото ме питат ,що не знаеш че има такива неща ли ай ся!В даскало ли кви проблеми имам?Че повечето там са боклуци ,плюс даскалите и защото съм бягал от часовете ме изкарваха наркоман,даже ме спираха по кенефите от други класове да ми искат дрога,кво ли не са ме плюли ,ма щото аз не им мълча и аре за всички съм лошия.Е с някои съученици се разбирам ама аз прости чалгари мразя разбери не ги харча изобщо.За кво мечтая хах ми да обиколя света,да ида в Тайланд,не знам навил съм си  че сигурно е много яко там,а и в Мексико също и изобщо тва искам да ходя на много места и да пробвам различни неща.След 10 години се виждам на някой плаж в Акапулко хах

# 425
  • Мнения: 21 771
Ужас.
Само не знам какво се .чудите. много често се попада на възрастни - мръсници. Учители и всякакви, говорили сме. И на момичета се случва, е аз имам такива истории, разказвала съм. Също не съм казвала на нашите, оправяла съм се сама с тях.
Скоро подобна история се случи с близко момиченце и вуйчото.

Но друго исках да кажа - момчето има нужда от стабилни родители, а явно няма на кого да разчита...

# 426
  • Мнения: 3 031
Нищо чудно, извратеняци има и при двата пола.

# 427
  • Мнения: 532


Laseen , жена педофил ? На колко сте били години ? Да не би да сте били малки и тя да ви е пазила да не се подхлъзнете в банята ? Не само лесбийка , но и педофилка ... ужас... тази тема е брутална. Shocked

10-11, тази възрастова група. Не знам какви са й били подбудите. Вярно че деня като я видях вече беше и късно, де. Все пак след втора смяна училище. Ние сме й последните. Имах съученици момчета, които също идваха и на следващия ден разбрах, че и през тяхната съблекалня е минала, но вече като са били преоблечени. Тя още е била по хавлия. Другите момичета казаха, че са я мервали и преди това. Не я обвинявам, защото доколкото знам никого не е докосвала. Но под душовете някои бяхме голи, други още с бански и реших, че подобни прояви без предупреждение не са в реда на нещата.

# 428
  • Мнения: 1 782
Нищо чудно, извратеняци има и при двата пола.
Доколкото знам повечето са мъже и много , много малко жени. Като при психопатите - %-но повече са мъже.

# 429
  • Мнения: 3 031
Наистина повечето са мъже. Но и жени не липсват, особено такива, които прикриват, подкрепят и дори участват в перверзиите на мъжете си.

# 430
  • Мнения: 563
Розичка ама ти в кой розов свят живееш,тебе не ти ли се е случвало да те блъснат,да те напсуват на улицата ,да те окрадат или да те закачат сексуално,щото тва става постояно и даже мислех че всеки е минал през тва,нещо нормално е а ти се шашкаш сякаш сега падаш от Луната.Сори ама живота не е индонезийски сериал и ако лесбийка педофил ти звучи брутално кво ще кажеш за пандизчия канибал или психопат удушвач или талибан дето реже зелки за здрасти ,щото има и такива?

# 431
  • Мнения: 21 771
За жени не знам, даже и за нази учителка малко се съмнявам да еила.редофилка, макар чу явно нещо си усетила, явно те е притеснило.

Но похотливци мъже има безброй те просто съпътстват израстващите момичета, аз съм предупредила дъщеря ми, че вероятно и тя ще се натъква на такива къде ли не.
Така че го разбирам момчето, не е имал опит и зрямост да се защити от посегателства, а и семейната му среда е кофти, как да им се довери.

 

# 432
  • Мнения: 532
Пропускайки учителката, за която споменах, тъй като наистина не мога да съм сигурна за нея...

Взимайки предвид огромния брой сигнали на учителки, спали с техни ученици, гръмнали през последните няколко години, жените педофилки се оказаха доста дейни. За съжаление количеството мъже, макар да е малък процент от населението, пак твърде огромен от чисто човешки характер, като че ли са по-предпазливи и се осланят повече на снимков/видео материал. Така че и двата пола споделят напълно неразбираемото си влечение към деца.

И тази статия:

http://www.cracked.com/personal-experiences-1760-5-things-i-lear … ld-molesters.html

В нея става дума за мацка, прекарала месеци във форум на извратеняци (мъже, жени, семейства), практикуващи подобни зверства, където подобни занимания с малолетни се смятат за норма. И въпреки щателното й разследване и доказателства, единственото, което е успяла да постигне е да си попари психиката. Ценна статия е, интересното е, че се поява в комедиен сайт, подобни разследвания "истинските" журналисти пропускат поради някаква причина. Но след нея най-вероятно ще искате да убиете някого или да повръщате, или и двете.

# 433
  • Мнения: 1 782
Като дете инстинктивно усещах кой е педофил с нездрава физиономия и странях от него, оказвах се права за съжаление. И ние сме имали учители-педофили. Нормално. Педофилите си търсят работа с деца, влече ги просто. Но, Слава Богу , брутално насилие върху мен не е имало. И сега ги усещам педофилите и нездравите физиономии по принцип си личат.

# 434
  • Мнения: 6 122
Никога няма да забравя първата ми среща с педофил. Вцепених се, онемях. Бях 12 годишна, возих се в тролея през деня, неделен ден полупразен тролей. Качи се мъж с побелели коси, прегърбен, стар, на видима възраст около 70-80 години. Аз бях седнала и исках да му отстъпя място, той не пожела, поиска само да ми държи ръката. През целият път непрекъснато се опитваше лека - полека да си я сложи на онази работа. Аз се дърпам, той леко, леко пак там я слага. Накрая слязох няколко спирки по-рано и избягах. Силно бях потресена, че старец може да направи подобно нещо с дете. Бях вцепенена.

Общи условия

Активация на акаунт