Нова Година 2017 - Къде ?

  • 22 814
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 054
След летните почивки е време драги пътешественици да се посъветваме, поогледаме и решим къде ще посрещнем новата година, нали?
Хайде старт на играта! Нека всеки сподели къде е бил предходната и къде би смятал да е тази, да си разменим мненията и да решаваме по от раничко, че цените на самолетните билети и без това са скъпи още от сега за този период от годината.

# 1
  • Мнения: 2 909
Тази година мислим във Виена.

# 2
  • Мнения: 1 054
Искам, искам, искам...... - Бали, Малдиви, нещо по на топло, но не е според събраният  бюджет. Затова се оглеждам за някъде на близо и нискобюджетно, но разбира се да не е все пак провален празник.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 765
Като по-евтино за Нова Година, Прага също е добре.
Аз все си мечтая за Нова Година на планина на ски курорт, но не в Бг-то. У нас сме били за Нова Година на планина, бива но не е нещо особено. Мисля си за някъде в Словения или в Алпите в Италия или Австрия, но нямам никаква идея къде точно ще е добре. Приемам идеи.

# 4
  • Мнения: 1 054
Като по-евтино за Нова Година, Прага също е добре.
Аз все си мечтая за Нова Година на планина на ски курорт, но не в Бг-то. У нас сме били за Нова Година на планина, бива но не е нещо особено. Мисля си за някъде в Словения или в Алпите в Италия или Австрия, но нямам никаква идея къде точно ще е добре. Приемам идеи.



Хотел Радан 3*, Пролом Баня, Сърбия -минерална вода, планина и ниски цени, но не откривам мнения за там от минали НГ, ще ми се да пробвам, цената на пакета е 400 лв за 3 дни с включени празнични вечери и алкохол.

# 5
  • Мнения: 1 109
Привет, аз си мисля за Дубровник, но още нищо не съм проучила. Миналата година бях в Анталия беше невероятно, но сега май не е за там. 2015 я посрещнах на о-в Корфу собствена организация без агенция беше незабравимо. Бяхме в столицата на острова с невероятна гледка към морето. Имаш усещане, че си в Италия, препоръчвам го.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 765
Като по-евтино за Нова Година, Прага също е добре.
Аз все си мечтая за Нова Година на планина на ски курорт, но не в Бг-то. У нас сме били за Нова Година на планина, бива но не е нещо особено. Мисля си за някъде в Словения или в Алпите в Италия или Австрия, но нямам никаква идея къде точно ще е добре. Приемам идеи.
Хотел Радан 3*, Пролом Баня, Сърбия -минерална вода, планина и ниски цени, но не откривам мнения за там от минали НГ, ще ми се да пробвам, цената на пакета е 400 лв за 3 дни с включени празнични вечери и алкохол.
Погледнах мястото, малко ниско идва 600-700м. височина е само. Иначе може би ще е приятно място така като го гледам. Проблемът е, че не бихме тръгнали да бием толкова много път, като гледам има едно 6-7 часа в посока и да отидем на такова обикновено място, просто няма да си струва. Затова и гледам нещо малко по-добро и по-нататък съответно.
Ако ще е нещо по-наблизо, тогава Карпатите са близо, 3-4 часа и си там. Може и да е добра идея.

# 7
  • Мнения: 69
Привет, аз си мисля за Дубровник, но още нищо не съм проучила. Миналата година бях в Анталия беше невероятно, но сега май не е за там. 2015 я посрещнах на о-в Корфу собствена организация без агенция беше незабравимо. Бяхме в столицата на острова с невероятна гледка към морето. Имаш усещане, че си в Италия, препоръчвам го.
Къде по-точно празнувахте там,че май за там се оглеждам.Там май най-ми се връзва с бюджета,но никога не сме били за Нова година. Става въпрос за Анталия.

# 8
  • Мнения: 1 109
Привет, аз си мисля за Дубровник, но още нищо не съм проучила. Миналата година бях в Анталия беше невероятно, но сега май не е за там. 2015 я посрещнах на о-в Корфу собствена организация без агенция беше незабравимо. Бяхме в столицата на острова с невероятна гледка към морето. Имаш усещане, че си в Италия, препоръчвам го.
Къде по-точно празнувахте там,че май за там се оглеждам.Там май най-ми се връзва с бюджета,но никога не сме били за Нова година. Става въпрос за Анталия.

В района на Белек има много хотели, които си заслужават: Елиа куалити, Калиста, Регнум, Мах роял има и други разбира се, но тези са супер. Има един проблем не всички хотели са отворени за нова година, тези със сигурност са. Ако искаш на лични мога да те свържа с моя приятелка тур оператор за Турция и без ангажимент да получиш подробна информация за всичко.

# 9
  • Мнения: 1 054
Да. Миналата НГ бях в Белек, хотел Риксос. Времето топло, хубава храна, добро обслужване, но цената беше 2000 лв. за 5 дни с автобус. Сега обаче не бих отишъл. Не само че не повтарям, но в предвид на усложнената обстановка.

# 10
  • Мнения: 69
Да. Миналата НГ бях в Белек, хотел Риксос. Времето топло, хубава храна, добро обслужване, но цената беше 2000 лв. за 5 дни с автобус. Сега обаче не бих отишъл. Не само че не повтарям, но в предвид на усложнената обстановка.
Аз не съм на същото мнение за обстановката и искренно се надявам на по-ниски цени,заради отлива на туристи.А как протича празника в Турция,защото знам,че там не празнуват,като нас Нова година? Peace

# 11
  • Мнения: 1 054
Да. Миналата НГ бях в Белек, хотел Риксос. Времето топло, хубава храна, добро обслужване, но цената беше 2000 лв. за 5 дни с автобус. Сега обаче не бих отишъл. Не само че не повтарям, но в предвид на усложнената обстановка.
Аз не съм на същото мнение за обстановката и искренно се надявам на по-ниски цени,заради отлива на туристи.А как протича празника в Турция,защото знам,че там не празнуват,като нас Нова година? Peace
При нас беше в балната зала на хотела, некакъв техен оркестър Блу нод банд свириха и после на друга сцена имаше ди джей и кючекчини. Храната от пиле мляко и алкохол също. Пакета беше ултра ол инклузив ексклузив, но тази година може и да е по- евтинко. Другите хотели също бяха доволни- Регнум, Долфините и пр. Мардан палас не работеше тогава.

# 12
  • Мнения: 69
Да. Миналата НГ бях в Белек, хотел Риксос. Времето топло, хубава храна, добро обслужване, но цената беше 2000 лв. за 5 дни с автобус. Сега обаче не бих отишъл. Не само че не повтарям, но в предвид на усложнената обстановка.
Аз не съм на същото мнение за обстановката и искренно се надявам на по-ниски цени,заради отлива на туристи.А как протича празника в Турция,защото знам,че там не празнуват,като нас Нова година? Peace
При нас беше в балната зала на хотела, некакъв техен оркестър Блу нод банд свириха и после на друга сцена имаше ди джей и кючекчини. Храната от пиле мляко и алкохол също. Пакета беше ултра ол инклузив ексклузив, но тази година може и да е по- евтинко. Другите хотели също бяха доволни- Регнум, Долфините и пр. Мардан палас не работеше тогава.
Благодаря за инфото! bouquet

# 13
  • Мнения: 316
http://www.loyal-travel.com/praznici/nova-godina-129
Ето още предложения за Сърбия.
Преди две години сме били във Върнячка баня. Сега още не сме го измислили  newsm78.

# 14
  • Мнения: 1 054
http://www.loyal-travel.com/praznici/nova-godina-129
Ето още предложения за Сърбия.
Преди две години сме били във Върнячка баня. Сега още не сме го измислили  newsm78.

разкажи...., доволни ли бяхте?
Чувал съм едно неписано правило, че ако искаш да изкараш хубав великден-иди в Гърция, а НГ в Сърбия. На великден съм бил в Гърция и беше повече от приятно, но сега за нова година? незнам!

Общи условия

Активация на акаунт