Хотели в Троянския Балкан!!!

  • 102 859
  • 528
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 329
Някой може ли да каже каква е храната във Фея?
И на напитките в ресторанта как са цените? Wink

# 391
  • Мнения: 236
В сравнение с всички тризвездни хотели, храната във Фея според мен е най-качествена. Дори по-скоро бие някой хотели с повече звезди. Това, което също ми доставяше удоволствие беше, че сутрин на масата ти те чака каничка кафе, много по-приятно и истинско от колкото е в машините с които сме свикнали по такива места. Алкохола до колкото си спомням е с цените на заведенията в големите градове. Миналата зима обаче ни беше фаворит дюлевата златна ракия(малко по-скъпа, но си заслужава).                                                   Само да вметна, че съм го посещавала няколко пъти, като последния обаче е миналия февруари.

# 392
  • Мнения: 1 614
Да,храната е най- силната страна на " Фея"- разнообразна и вкусна !! Цените обаче са високи.По спомен мин.вода литър беше около 3 лв.
След 24- ти ще дам отзиви отново Simple Smile

# 393
  • Мнения: 683
Чакам с нетърпение отзивите за "Фея".
Има ваучери в момента на много добра цена, 60 лева закуска и вечеря.

# 394
  • Мнения: 194
Здравейте,
колебая се между следните хотели за началото на февруари месец:
1.  ДИВА, Чифлик
2.  ФЕЯ, Чифлик
3. АЛФАРИЗОРТ ПАЛАС, Чифлик
и евентуално
4. ОСТРОВА, Бели Осъм

Иска ми се да има и външен и вътрешен минерален топъл басейн, и поради тази причина Острова е като краен вариант, понеже знам, че водата не е минерална. И по-възможност да има настаняване в двуспален апаратмент, тъй като сме с  3 деца.
ДИВА - няма вътрешен басейн, но сме ходили там и горе-долу отговаря на това, което търсим, макар настаняването, което предлагат за апартамент да е "тясно" за нас, макар и само с външен басейн
ФЕЯ и АЛФАРИЗОРТ ПАЛАС гледам, че имат и вътрешен и външен, но попадам на това, че външните басейни са "сезонни". Да разбирам ли, че не работят през зимния период? Същото така, четох, и че във ФЕЯ в делнични дни водата "изстива" от самосебе си, а аз планирам престой събота-сряда.

Ще съм благодарна на скорошни мнения относно тези хотели, като:
*  кои басейни работят точно и как е температурата на водата в тях
*  съотношение цена/качество откъм настаняване
*  изхранване/качество

Ако бяхте на мое място, кой от изброените бихте избрали пред другите и защо?

# 395
  • Мнения: 1 614
На " Фея" външния басейн не работи зимата.
От " Острова" сме много доволни, водата е топла и навън,и вътре.
За Алфарезорт Палас и аз чакам отзив..., но е хубаво да резервирате по- рано ,защото нямат места.

# 396
  • Балчик
  • Мнения: 249
И ние се интересувахме от Фея, но се наложи да се откажем, защото сме три семейства и едното е с две деца на 9 и 12. Звъняхме в хотела и за това семейство искаха да резервираме две отделни стаи, защото нямало как да настанят четиричленно семейство. Според тях децата били достатъчно големи и можели да са отделно. Някак си не можах да си го представя това как ще се получи. Така, че се наложи да сменим района и резервирахме на друго място.
Обадете се според мен и попитайте има ли вариант за настаняване с 3 деца за вашите дати.

# 397
  • София
  • Мнения: 3 457
Побутвам темата с надежда почиващите този уикенд да споделят отзиви от Чифлика палас Simple Smile

# 398
  • Мнения: 1 614
Побутвам темата с надежда почиващите този уикенд да споделят отзиви от Чифлика палас Simple Smile
Съжалявам, във " Фея" съм в момента...Като наблюдаващ отсреща  само мога да кажа,че Палас е пълен...както всъщност и всички хотели в Чифлика 😁

# 399
  • Мнения: 683
Ааа, и за Фея пишете отзив Blush

# 400
  • Мнения: 1 614
Днес ни беше последния ден във " Фея" и смело мога да кажа,че си изкарахме чудесно.Пълен релакс и спокойствие!!
Много чисто,много топло,спа- то  на високо ниво !!
Персонала много отзивчив,вкусна храна / и аз препоръчвам дюлевата ракия... /.
Водата в басейна беше около 32 гр, приятно топла 😊
Втората вечер имаше повод и бяха поканили DJ, та стана голям купон.
Нямам никакви забележки към хотела.

# 401
  • Мнения: 236
Днес ни беше последния ден във " Фея" и смело мога да кажа,че си изкарахме чудесно.Пълен релакс и спокойствие!!
Много чисто,много топло,спа- то  на високо ниво !!
Персонала много отзивчив,вкусна храна / и аз препоръчвам дюлевата ракия... /.
Водата в басейна беше около 32 гр, приятно топла 😊
Втората вечер имаше повод и бяха поканили DJ, та стана голям купон.
Нямам никакви забележки към хотела.
Здравейте, по повод температурата на водата в басейна моля кажете само през уйкенда ли бяхте там или хванахте и делничен ден? Много се надявам, че са почнали да поддържат такава температура постоянно.

# 402
  • Мнения: 1 614
Уикенда бяхме...от петък до неделя...Днес обаче водата беше най- топла.Нз дали не е умишлено с цел удължаване на престоя 🤔

# 403
  • София
  • Мнения: 3 457
Има ли някой в Чифлика? Продължавам да очаквам актуални отзиви за някои хотели.Предстои вече да  направя резервация и се чудя  къде.С оглед на ситуацията изхранването трябва да се планира в хотела,Така че и кухнята трябва да се съобрази освен  условията.Нещо ми се струва странна информацията  за температурите в басейните и съвсем се обърках.( колебанията ми са между Балкан, Алфарезорт палас, Алфарезорт термал).

# 404
  • Мнения: 1 614
Ако ще ходите през уикенда, изберете " Фея" за най- сигурно !!

Общи условия

Активация на акаунт