Карти таро 15

  • 60 076
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22

Картите казват следното : въпрос-Какви са чувствата му към мен в момента? отговор-Крал чаши,коментар-Влюбените,съвет-7 жезли
въпрос-Ще бъдем ли заедно с него в скоро време? отговор-2 чаши,коментар-Вселената,съвет-Висшият жрец
въпрос-Как да постъпя  аз спрямо него? отговор-5 чаши,коментар-асо чаши,съвет-Слънцето

Така подредени ме пообъркаха... newsm78
Много ще съм Ви благодарна на малко помощ и обещавам обратна връзка  Hug

За съжаление и трите ти комбинации започват с карти от боя чаши: Крал, 2 и 5, което не дава изобщо стабилна основа на каквото и да е питане. Говорят за хаотичност, отдалеченост, нецеленасоченост, приливи и отливи, отменени обещания, нерешени проблеми. Това, че веднага до чашите се появяват Големи Аркани отново подчертава липсата на реалистичност, на заземяване: нямаме преходни карти, например пентакли, които да осъществят "топла връзка" с третата карта/карти. Например третата комбинация: двете карти от боя чаши + трета Слънцето указва едно предоверяване и нежелание да се види реалността. Вероятно е въпрос на характер и на психика, но склонността да прощаваме/забравяме често ни играе лоша шега.

Притеснява ме в твоите конструкции отсъствието на карти от боя мечове и пентакли, които биха обострили отношенията ви до степен да се изяснят, т.е. да се сложат картите на масата. Лавината от недоизказани и премълчани неща са твърде много между вас. Многото карти от боя чаши за въпроси от емоционално естество, никак не са добър маркер.

От първата конструкция, комбинацията от Влюбените + 7 жезли говори, че има известно напрежение от страна на мъжа, нещо се е ентусиазирал и очевидно търси изход от ситуацията, но дано това му желание не изгори във времето.
В крайна сметка, както обикновено, всичко зависи от жената: ти решаваш дали още да даваш кредити на доверие или не. Което най-ярко се вижда по последната ти комбинация.
Благодаря за тълкуването Simple Smile Точно в това се колебая-дали да му дам последен шанс или да откажа контакти. По друг начин казано-дали да опитам пак,защото реално аз не виждам сериозен проблем в момента или да се оттегля категорично...май и картите не успяха да ме насочат. Все така съм си объркана 😄

# 31
  • Мнения: 385
Благодаря за тълкуването Simple Smile Точно в това се колебая-дали да му дам последен шанс или да откажа контакти. По друг начин казано-дали да опитам пак,защото реално аз не виждам сериозен проблем в момента или да се оттегля категорично...май и картите не успяха да ме насочат. Все така съм си объркана 😄

Така е, няма как картите да те насочат, след като са моментна снимка на ситуацията и не указват бъдещо развитие. То си зависи от теб и именно онези неща, които посочих по-горе, са твоето смислово ядро: дали да продължиш в същия дух или да промениш статуквото.
Няма как картите да свършат нашата работа, нали Simple Smile Особено пък в емоционални отношения. Убедена съм, че всички отговори са в нас и ние много добре ги знаем какви са и кои са.

# 32
  • Мнения: 22
Благодаря за тълкуването Simple Smile Точно в това се колебая-дали да му дам последен шанс или да откажа контакти. По друг начин казано-дали да опитам пак,защото реално аз не виждам сериозен проблем в момента или да се оттегля категорично...май и картите не успяха да ме насочат. Все така съм си объркана 😄

Така е, няма как картите да те насочат, след като са моментна снимка на ситуацията и не указват бъдещо развитие. То си зависи от теб и именно онези неща, които посочих по-горе, са твоето смислово ядро: дали да продължиш в същия дух или да промениш статуквото.
Няма как картите да свършат нашата работа, нали Simple Smile Особено пък в емоционални отношения. Убедена съм, че всички отговори са в нас и ние много добре ги знаем какви са и кои са.

Много си права ! Simple Smile Просто в такива моменти човек се чувства малко изгубен и му се ще нещо да му даде знак,предполагам...

# 33
  • Мнения: 385
Пак ще питам тогава?

Дали ще се сдобрим с Х
Рицар мечове
Луната
Магът
По тези карти според мен не

Не, просто сега е такъв периодът, че трябва да отмине влиянието на Рицар меча + Луната, големи интриги, голямо чудо на чудесата. Но всичко е мискомуникация, заради откровени глупости, както и се случва обикновено.
Магът дава шанс и то при условие, че добре си изиграеш картите, просто смени поведението си. Магът упоменава за тактика и то напълно осъзната, без грам емоции. Не знам дали ще се справиш, Магът изисква хладен и пресметлив ум.
В крайна сметка, всичко зависи дали искаш точно това за себе си, отново и отново един и същи въпрос преследва повечето комбинации за любов: наистина ли искаме онова, което искаме или е просто прищявка и въпрос на егоизъм.

Последна редакция: сб, 08 окт 2016, 23:33 от Секхмет

# 34
  • Мнения: X
Пак ще питам тогава?

Дали ще се сдобрим с Х
Рицар мечове
Луната
Магът
По тези карти според мен не

Не, просто сега е такъв периодът, че трябва да отмине влиянието на Рицар меча + Луната, големи интриги, голямо чудо на чудесата. Но всичко е мискомуникация, заради откровени глупости, както и се случва обикновено.
Магът дава шанс и то при условие, че добре си изиграеш картите, просто смени поведението си. Магът упоменава за тактика и то напълно осъзната, без грам емоции. Не знам дали ще се справиш, Магът изисква хладен и пресметлив ум.
В крайна сметка, всичко зависи дали искаш точно това за себе, отново и отново един и същи въпрос преследва повечето комбинации за любов: наистина ли искаме онова, което искаме или е просто прищявка и въпрос на егоизъм.


Благодаря,Секхмет.Аз се опитвам да тълкувам,но в момента съм в патова ситуация.Точно е за глупости всичко,поне аз така смятам.Той може и да го приема по различен начин.

# 35
  • Мнения: 385
Благодаря,Секхмет.Аз се опитвам да тълкувам,но в момента съм в патова ситуация.Точно е за глупости всичко,поне аз така смятам.Той може и да го приема по различен начин.

Очевидно са глупости, но той го приема като нарушено, "продадено" доверие. Не споделяй лични неща с приятелки/приятели е първото нещо, което можеш да направиш. Бъди дискретна.
За да се появи на първа позиция Рицар меча имаме изтичане на информация, както и заиграване с минали истории, които по Луната вече се разтичат и разтеглят като дъвка - развален телефон и иди доказвай, че нямаш 5 братя и 1 сестра близначка Simple Smile

Знаеш, че мъжете дори и да грешат, няма да го признаят никога. А жените вечно се обвиняват за чужди грешки. Затова се пада и Магът накрая: смени поведението си, но не влагай емоции, ако можеш.

# 36
  • Мнения: X
Благодаря,Секхмет.Аз се опитвам да тълкувам,но в момента съм в патова ситуация.Точно е за глупости всичко,поне аз така смятам.Той може и да го приема по различен начин.

Очевидно са глупости, но той го приема като нарушено, "продадено" доверие. Не споделяй лични неща с приятелки/приятели е първото нещо, което можеш да направиш. Бъди дискретна.
За да се появи на първа позиция Рицар меча имаме изтичане на информация, както и заиграване с минали истории, които по Луната вече се разтичат и разтеглят като дъвка - развален телефон и иди доказвай, че нямаш 5 братя и 1 сестра близначка Simple Smile

Знаеш, че мъжете дори и да грешат, няма да го признаят никога. А жените вечно се обвиняват за чужди грешки. Затова се пада и Магът накрая: смени поведението си, но не влагай емоции, ако можеш.

Благодаря за съвета.Всъщност ако мога да споделя направих сцена пред други хора и той...е то си личи за какво става въпрос...

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте,дами! Следя темите Ви от известно време и като ентусиаст в тарото ги намирам за полезни и образователни. Забелязвам,че има доста опитни сред Вас и това ме окуражи и аз да си направя регистрация най-накрая. Simple Smile Моята колода е на Тот-Кроули и забелязвам,че някои тълкувания на карти се различават от традиционните. Все пак бих искала да помоля някоя от Вас да ми помогне с тълкуването на подредба за моите дългогодишни отношения с човек Х. Вълнува ме развитието  на нашите отношения и дали има такова в перспектива. Също искам да разбера дали да направя крачка към тях или да съм пасивна.
На въпроса "Ще се оправят ли отношенията ми с Х?" ми излиза паж пентакли като отговор,последван от 8 мечове и 10 чаши. По 8-цата мечове аз разбирам,че моите страхове препречват възможностите пред мен,но не съм особено сигурна дали не става въпрос за неговите страхове.Съветът 10 чаши никога не съм била особено способна да тълкувам...чашите като съвети са ми най-трудни,колкото и странно да е Crossing Arms
Зададох и въпрос "Как ще се развият отношенията ми с Х отсега нататък?" и отговорът е Висшият жрец,7-ца чаши и рицар пентакли.
Ще си позволя да помоля за съвет и за една подредба,свързана с моята племенница,защото все ме моли да й метна карти за нейния приятел,а аз все отказвам,за да не объркам нещо  Embarassed ,а именно въпросът е "Как ще се развият отношенията на моята племенница и Y ?" отговор кралица чаши,Глупакът,паж жезли.
Предварително благодаря за помощта и търпението. Simple Smile

# 38
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравейте, търся мнение по тези карти а въпросът е за отношенията между мъж и жена.Картите са следните:
 Смърт  Справедливост  Звездата

# 39
  • Мнения: 25

Дадено нещо ще се случи ли?


Паж меч  + луната + страшния съд



За мен, ако се случи, то ще доведе до доста страдания, а и ще бъде трудно.


Какво е мнението на А за мен?

Асо меч   принц меч  7 чаши

Смята, че действам прибързано. За нетърпелива и студена. Сигурно ме вижда и леко отвеяна, летяща в облаците.


 

Ще се радвам, ако Секхмет ми отговори също.

Последна редакция: нд, 09 окт 2016, 19:54 от Shttttttt

# 40
  • Мнения: 152
Здравейте Simple Smile,

искам да помоля за тълкуване за моя въпрос. Ще мога ли в рамките на година да забременея и в следствие на тази бременност да имам живо и здраво детенце? Наблягам на втората част на въпроса, защото не винаги едно забременяване завършва с щастлив край, както се случи последния път при мен. Предстои ни ин витро процедура, не знам още кога.

Излязоха ми следните карти:

Обърнати седмица Чаши, Смъртта и Кралицата на мечовете.

Картите ми са по Уейт. В момента се уча и все още съм пълен профан, но пък имам много силно желание и хъс...Благодаря много предварително!  Grinning

  

Последна редакция: пн, 10 окт 2016, 06:12 от Пема

# 41
  • Мнения: 385
Здравейте Simple Smile,

искам да помоля за тълкуване за моя въпрос. Ще мога ли в рамките на година да забременея и в следствие на тази бременност да имам живо и здраво детенце? Наблягам на втората част на въпроса, защото не винаги едно забременяване завършва с щастлив край, както се случи последния път при мен. Предстои ни ин витро процедура, не знам още кога.

Излязоха ми следните карти:

Обърнати седмица жезли, Смъртта и Кралицата на мечовете.

Картите ми са по Уейт. В момента се уча и все още съм пълен профан, но пък имам много силно желание и хъс...Благодаря много предварително!  Grinning

Виждам, че работиш и с обърнати карти, значи не си профан. Би трябвало да е така, хора, които ползват и обърнати карти би трябвало да имат поне опит от 5 години.
Значи можеш да дадеш собствено тълкуване на конструкцията. Как виждаш картите си?

# 42
  • Мнения: 385
Вълнува ме развитието  на нашите отношения и дали има такова в перспектива. Също искам да разбера дали да направя крачка към тях или да съм пасивна.
На въпроса "Ще се оправят ли отношенията ми с Х?" ми излиза паж пентакли като отговор,последван от 8 мечове и 10 чаши. По 8-цата мечове аз разбирам,че моите страхове препречват възможностите пред мен,но не съм особено сигурна дали не става въпрос за неговите страхове.Съветът 10 чаши никога не съм била особено способна да тълкувам...чашите като съвети са ми най-трудни,колкото и странно да е Crossing Arms
Зададох и въпрос "Как ще се развият отношенията ми с Х отсега нататък?" и отговорът е Висшият жрец,7-ца чаши и рицар пентакли.

Така, не зная колко са дълогогодишни отношенията ти с този мъж, но по картите все едно изобщо не се познавате, а и комуникацията ви сериозно куца, това по Паж пентакли като първа карта, последвана от 8 меча + 10 чаши. Абсурдна комбинация - все едно докосваш някого през стъкло .. Възможно е човекът да е далече, възможно е и комуникацията ви да е главно в нета, възможно е всичко, но главното, че комуникацията тече еднопосочно.

За втората ти комбинация относно този човек: не бих хранила надежди, 7 чаши обезсмисля всеки порив. Особено за практичност, по Рицарят пентакли. Хубава идея за финализиране на подобни странни отношения, но не и след 7 чаши.
Папата е твоята надежда и смисъл да се успокоиш и да си отдъхнеш, но не виждам как това ще стане.

Чашите са ти трудни, защото са менлива и непостоянна материя: хем ги има, хем ги няма. Живеят в собствен свят, колкото до колодите: няма никакво значение каква е колодата, и без това съвременните колоди са като от цирка, в случая изключвам Алистър Кроули.

# 43
  • Мнения: 152
Никакви 5 години опит нямам, а само от няколко месеца се опитвам да уча по книжки...Иначе искам да се запиша за курс, но не съм решила при кого... Simple Smile

Извинявам се много, сега пак си видях подредбата и се оказа, че вместо обърната седмица чаши съм написала обърната седмица жезли.

Това е правилната подредба:

Обърнати седмица Чаши, Смъртта и Кралицата на мечовете.

Обърнати седмица Чаши означава, че съм направила своя избор и съм на правилния път с ин витрото. И ако продължа да упорствам това ще доведе до мечтания резултат.

Смъртта е тотална трансформация, нов живот, но не мога да преценя спрямо въпроса ми дали означава раждане на дете...

Сега Кралицата Мечове ми е доста неясна...От една страна може да означава безплодие, от друга тъга и обърканост.


Това означава ли, че опитът ми през следващата година ще бъде неуспешен, но трябва да продължа да упорствам с опитите и да следвам мечтите си?  Смъртта и Кралицата Мечове заедно в комбинация означават ли умиране на плода?    
 
 








Последна редакция: пн, 10 окт 2016, 06:49 от Пема

# 44
  • Мнения: 10 210
Подредба за поведението на мъж към жена в следващите дни:

Колелото на съдбата - 6 жезли - 2 пентакли

2 пентакли в този случай какво ви говори?

Общи условия

Активация на акаунт