Пазаруване от Amazon - тема №54

  • 91 071
  • 753
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 119
Извинете за идиотския въпрос, но как мога да изтрия артикул от кошницата си в испанския?
Благодаря за насоките момичета bouquet

# 526
  • Мнения: 3 044
Какво стана с момичето което не си влизаше в акаунта? 82 мнения прочетох и се извинявам ,че не я цитирам ама ми прилича на злоупотреба newsm78 Как ще праща извлечение по факс?Тава не е нормално?

# 527
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Върти ми се из главата спомен, че са искали и на други потребители преди време да предоставят такива данни.  newsm78

# 528
  • Мнения: 877
Здравейте,


Аз също се изкуших и напоръчах. Laughing
Написах си адреса в България.
Само да ми кажете в пощата ли ще пристигнат или на адрес?

# 529
  • Мнения: 272
Какво стана с момичето което не си влизаше в акаунта? 82 мнения прочетох и се извинявам ,че не я цитирам ама ми прилича на злоупотреба newsm78 Как ще праща извлечение по факс?Тава не е нормално?

не момичето, а момчето Simple Smile
все още не мога по никакъв начин да си видя поръчките.
влизам си в акаунта(може и да се заблуждавам... заради кукитата/бисквитите на страницата), но като кликна на "моите поръчки", ме кара да се логна наново и там ми изкарва грешна парола.

# 530
  • Варна
  • Мнения: 1 227
А има ли някакво ограничение на артикулите в една поръчка? Че натиках 9 еща, даде ми безпл. доставка, но... как ще ги пратят ми е странно.

# 531
  • Мнения: 3 374
Сега и от по-големите уреди като перални, хладилници и телевизори да пуснат😂 За тях и по 50 евро ще дам😉

# 532
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 824
Ако съм поръчала 2 неща има ли опция да сменя на 1?

# 533
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
А има ли някакво ограничение на артикулите в една поръчка? Че натиках 9 еща, даде ми безпл. доставка, но... как ще ги пратят ми е странно.

Няма ограничение. Назад пишеше, че изпращат с ЮПС.

Сега и от по-големите уреди като перални, хладилници и телевизори да пуснат😂 За тях и по 50 евро ще дам😉

Аз искам тенджери, осветителни тела и смесители   Joy Joy Joy


Ако съм поръчала 2 неща има ли опция да сменя на 1?

Mi cuenta > Mis pedidos > modificar



Ако някой случайно е поръчал повече Tefal actyfry , отколкото са му необходими се записвам. Съгласна и съм на друга цена да го купя.

Последна редакция: вт, 08 ное 2016, 23:29 от Shantal

# 534
  • Варна
  • Мнения: 1 227
Ако съм поръчала 2 неща има ли опция да сменя на 1?
Не, можеш да изтриеш и двете или да им пишеш

Аз на това му се чудя: http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 06WFY4H2&fc=1
Някой ползвал ли е такова?

Последна редакция: вт, 08 ное 2016, 23:34 от Toni_baraboni

# 535
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
Ако съм поръчала 2 неща има ли опция да сменя на 1?

Искаш да махнеш едното от кошницата ли? Отстрани има едно Х.....

# 536
  • Варна
  • Мнения: 1 227
Ако съм поръчала 2 неща има ли опция да сменя на 1?

Искаш да махнеш едното от кошницата ли? Отстрани има едно Х.....
Доколкото прочетох става въпрос за поръчани вече неща, а не за кошница.

# 537
  • Мнения: 3 044
Какво стана с момичето което не си влизаше в акаунта? 82 мнения прочетох и се извинявам ,че не я цитирам ама ми прилича на злоупотреба newsm78 Как ще праща извлечение по факс?Тава не е нормално?

не момичето, а момчето Simple Smile
все още не мога по никакъв начин да си видя поръчките.
влизам си в акаунта(може и да се заблуждавам... заради кукитата/бисквитите на страницата), но като кликна на "моите поръчки", ме кара да се логна наново и там ми изкарва грешна парола.

Извинявай, за грешката ,наистина много изчетох  bouquet А дали да не им пишеш за проблема ,може да е злоупотреба newsm78 Или изчакай до утре то от толкова българи им се е бъгнала системата.И съвет от мен ако имаш банкиране си опразни картата на 0 лева bowuu

# 538
  • Мнения: 232
И аз се изкуших с Мулинекс робота, грил на тефал и покрай тях, ютия и сешоар взех.... не е сигурно дали всичко  ми е трябва, но може би е време за коледния дух за пазаруване  Hug
Съжалявам и аз за тиганите, мислех ги, но ако тръгна да ги поръчвам сигурно няма да са само те Peace
 Тази Rowenta за гладене също я загледах, но не ми е чак толкова любимо занимание, реших че само с ютия ще мина Simple Smile

# 539
  • Варна
  • Мнения: 7 230
Със сигурност и друг път са споделяли за подобни проверки. Все си мисля, че за ибей акаунти ... Искат фактура, някаква сметка /обикновено битова/ платена с картата и с адрес и име на притежателя.

Нали имаше някакъв мейл на амазон където да се препращат подобни подозрителни писма?
В писмото пише ли името ти, hanavi?

Общи условия

Активация на акаунт