Пазаруване от Amazon - тема №54

  • 91 071
  • 753
  •   1
Отговори
# 555
  • Popovo
  • Мнения: 1 776
За колко време пристигат поръчките от испанския ?  Заблудих се че това е блендер

 http://es.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A1T0H7T3I3ZCX … ef=qd_all_eb_1_54    

  и в бързината да не свърши някой артикул го поръчах .То било сокоизстисквачка  Embarassed

Сега ще се опитам да го откажа , чрез чата. Две сокоизстисквачки , какво ще ги правя  newsm78

Зависи как са изпратени.Понякога нещата пристигат с ДЧЛ, понякога в пощенския клон.
Тези неща ги поръчах на 27 октомври, датата на доставка ми е 15 ноември.Изпратени са ми с ДЧЛ .
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 0W5BE0L2&fc=1
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 058BXHWE&fc=1
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A2P907YKMMYML9&asin=B0 … 0HFXFRX0&fc=1
Предната поръчка ми беше с дата на доставка 4 ноември, но пристигна още на 1-ви.Така, че вече съм в очакване.

# 556
  • на Мелмак
  • Мнения: 12 711
Поръчах още неща, за които снощи се чудих Crazy
Луда работа е това  Laughing
Ако има ниски цени и за лампи. ...
Че съм на вълна подмяна  Laughing
Огромно Благодаря за споделянето  bouquet

# 557
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
Моля за линк към тези евтинийки /квото е останало де Grinning/. От линковете които посочвате, виждам само конкретния продукт.
 bouquet

# 558
  • София
  • Мнения: 424
Моля за линк към тези евтинийки /квото е останало де Grinning/. От линковете които посочвате, виждам само конкретния продукт.
 bouquet
http://es.buyvip.com/#page=b&dept=all&sale=A1T0H7T3I3ZCX … amp;ref=qd_d_bc_b

# 559
  • Мнения: 3 213
Сега ще се опитам да го откажа , чрез чата. Две сокоизстисквачки , какво ще ги правя  newsm78

има бутон за отмяна на поръчката MODIFICAR-CANCELADO или нещо такова..., аз така отмених няколко поръчки, за да направя една обща

# 560
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 824
А каква е предимството на тези ел.метли,видях че са без кабел и доста скъпи?

# 561
  • Мнения: 2 487
Неможе да се изтрие само едно ако имаш 2 неща. Аз така направих и ми се изтриха и 2,че станаха 6 неща и ми сложи автоматично доставка. Свързах се с чата, поръчах отделно 2 грила и се помолих да ми махне доставката. С 300 зора ми ги махна. Исках една 3 тигани ако някой пуска в Бургас.
Имаш ги Wink

Мерси, много. И аз ги пуснах , но ще ги взема Simple Smile. Аз пуснах много ама много неща, с приятелки се комбинирвахме. Прахосмукачки от всички видове.
Ако са излишни тиганите, и аз ги искам,  Sunglasses в Бургас ще съм декември.

# 562
  • Мнения: 3 374
Според вас коя от двете прахосмукачки е по-добра http://es.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A1T0H7T3I3ZCX … f=qd_all_eb_1_102 или http://es.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A1T0H7T3I3ZCX … ef=qd_all_eb_1_95
Поръчах и от двете по една, но незнам коя да си оставя:) Другата ще е за друг човек.
Иначе ето какво друго заръчах в 4 отделни поръчки
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 0C5A14ZS&fc=1
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 09W0LKLC&fc=1 3бр
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 0C5A0FB2&fc=1 3бр
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 0B4S5W5K&fc=1
http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 00CENTK2&fc=1

И на това се чудя http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 0EHDU17I&fc=1 Това са тави нали? Имат и дръжка, ще станат като тиганчета, дали са добри?

# 563
  • Мнения: 322
Ако някой има впечатления за кафе машините на капсули тези от 179 или 149 първоначална цена са по-добри ? Мерси
И ако на някой му са излишни
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B00C5A2BM8&cAsin=B00C5 … qd_wp_dp&fc=1
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B01C40OPGI&cAsin=B01C4 … qd_wp_dp&fc=1
http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B00VJGQD3C&cAsin=B00VJ … qd_wp_dp&fc=1
бих ги взела

# 564
  • Мнения: 5 925
Тези съдове за готвене,вкл. и уредите,ако са с тефлон,прочетете за вредата,например тук ,преди да ги ползвате.Моля не ми отговаряйте,за да не разводняваме темата,нито искам да влизам в излишни спорове,всеки сам преценява за себе си.

Усмихнат ден Simple Smile

# 565
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
Моля за линк към тези евтинийки /квото е останало де Grinning/. От линковете които посочвате, виждам само конкретния продукт.
 bouquet
http://es.buyvip.com/#page=b&dept=all&sale=A1T0H7T3I3ZCX … amp;ref=qd_d_bc_b

Благодаря! bouquet
И аз се включих с две поръчки  Laughing!

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
Момичета,този епилатор дали е ок?
http://es.buyvip.com/homepage?ie=UTF8&ref_=qd_ap_nav_g#page= … amp;ref=qd_ic_t_d
Благодаря за инфото! Peace

# 567
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Аз отказах Пиксито от преди няколко дни и пуснах тази - http://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 0EB1SWHW&fc=1, заедно с уреда за кисело мляко.

# 568
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
Ще помоля пак ако някой пуска поръчка до София ако е възможно да ме включи с трите тигана  Praynig ще към много благодарна. Не искам да пускам нова поръчка само за тях особено след като разбрах сутринта, че и за вчерашната съм платила доставка. В бързината не съм видяла. Взех 6 неща, сметката ми стана 104 евро и аз реших, че вече не плащам доставка, а тя била вътре.  ooooh! Така е, който бърза!

# 569
  • Мнения: 53
Здравейте! Напоръчах неща от испанският Амазон. Сметката ми е 70 евро, въпросът ми е в тази сума влиза ли доставката или тя се заплаща отделно. Защото по мои изчисление са ми начислени само 7 евро общо за 4те продукта.

Общи условия

Активация на акаунт