Пазаруване от Amazon - тема №54

  • 91 071
  • 753
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 943
 newsm78 Една хлебопекарна хванах преди малко, в момента ми е в кошницата, но  не ми дава да я плащам, пише ми, че количеството не е налично?????? Странно. Случвало ли ви се?

# 676
  • София
  • Мнения: 7 135
Следете си редовно листата на чакащите! Преди малко добавих тази кафемашинаhttp://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 08GT04SK&fc=1 и точно след 2-3 мин. отворих листата на чакащите и вече ми я даде налична .... е поръчах я. Ще ми се оскъпи малко, защото е в самостоятелна поръчка с 6,50 евро доставка Mr. Green Вчера се отчетох с прахосмукачка и минифурна, може би малко ме е яд за показанат по-горе ютия, но продължавам да следя.

..... Кафемашината и в момента е налична - 1бр. Grinning Grinning


Ами аз тази я поръчах, на ниската цена, въпреки че не искам червена, но черната се изчерпа, Пък и имам Неспресо машина, с капсули, но стара, от години я имам  newsm78 newsm78 Исках сега по - скоро еспресо машина, тази дето е без капсули. Ама то ако е бъг, ще вземат да откажат поръчките  newsm78 newsm78 newsm78 И също пише че има 16 капсули в пакета, пък и някакъв ваучер за 20 капсули  newsm78 newsm78 newsm78 в нея. Те я подаряват, така излиза
Въпреки, че аз със старата машина толкова пари съм дала за скъпите им капсули, че тя машината излезе златна май. май.  newsm78

# 677
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 645
newsm78 Една хлебопекарна хванах преди малко, в момента ми е в кошницата, но  не ми дава да я плащам, пише ми, че количеството не е налично?????? Странно. Случвало ли ви се?

Така ми даваше с една прахосмукачка преди да сменят цените  Confused

# 678
  • София
  • Мнения: 943
newsm78 Една хлебопекарна хванах преди малко, в момента ми е в кошницата, но  не ми дава да я плащам, пише ми, че количеството не е налично?????? Странно. Случвало ли ви се?

Така ми даваше с една прахосмукачка преди да сменят цените  Confused

Благодаря Drunda, явно ще се размина с хлебопекарната...а толкова исках една.... Sad

# 679
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 800
Пиши ако решиш да го откажеш.
може да се смени адреса на цялата поръчка.
Ако ти е в отделна поръчка и можеш да смениш адреса ще съм благодарна ако ми я пратиш на мен.

Ако някой е поръчал мини фурна от най-малката (19л) и не му трябва съм насреща да я взема. Искам да заменя парти грила който си донесох от БГ и мисля, че това ще ми свърши чудесна работа. От доста време са ми в учиш листата в немския, но пусто не ги намалят, а явно цената е паднала докато съм била да взема децата от у-ще.
Сега гледам че дори на изчерпаните артикули са сменили цените и няма нищо за под 20€. Само на няколко изчерпани артикули остава ИТ-така да им оправят цените с нормалните. Не знам ако ни ги пратят и им ги удържат от заплатите дали ще продължават да бачкат там  Laughing. Тук доста българи и румънци работят в централата на Амазон и винаги има текучество.

Последна редакция: ср, 09 ное 2016, 14:45 от ronicat

# 680
  • Мнения: 3 070
Никакъв късмет значи. Ще остане да се надяваме да се отказвате от нещата си. Grinning


На Черния петък пак ли е такава лудница, дали да чакам за Коледни играчки на детето, или няма смисъл.
Мисля че и от ЧП беше по-яко  Party Laughing Hug

# 681
  • Мнения: 1 763
Следете си редовно листата на чакащите! Преди малко добавих тази кафемашинаhttp://es.buyvip.com/#page=d&sale=A1T0H7T3I3ZCXF&asin=B0 … 08GT04SK&fc=1 и точно след 2-3 мин. отворих листата на чакащите и вече ми я даде налична .... е поръчах я. Ще ми се оскъпи малко, защото е в самостоятелна поръчка с 6,50 евро доставка Mr. Green Вчера се отчетох с прахосмукачка и минифурна, може би малко ме е яд за показанат по-горе ютия, но продължавам да следя.

..... Кафемашината и в момента е налична - 1бр. Grinning Grinning
как става поръчката, виждам че пише на румънски или..... трябва да си вип клиент или?

Ами аз тази я поръчах, на ниската цена, въпреки че не искам червена, но черната се изчерпа, Пък и имам Неспресо машина, с капсули, но стара, от години я имам  newsm78 newsm78 Исках сега по - скоро еспресо машина, тази дето е без капсули. Ама то ако е бъг, ще вземат да откажат поръчките  newsm78 newsm78 newsm78 И също пише че има 16 капсули в пакета, пък и някакъв ваучер за 20 капсули  newsm78 newsm78 newsm78 в нея. Те я подаряват, така излиза
Въпреки, че аз със старата машина толкова пари съм дала за скъпите им капсули, че тя машината излезе златна май. май.  newsm78

# 682
  • Мнения: 3 154
Сега гледам че дори на изчерпаните артикули са сменили цените и няма нищо за под 20€. Само на няколко изчерпани артикули остава ИТ-така да им оправят цените с нормалните. Не знам ако ни ги пратят и им ги удържат от заплатите дали ще продължават да бачкат там  Laughing. Тук доста българи и румънци работят в централата на Амазон и винаги има текучество.

Да продадат десет уреда за 160 евро -та те не могат си да избият доставките само, защото за нас може да са безплатни, ама все някой  плаща транспорта на UPS и DHL - те не возят без пари, а хлебопекарни, прахосмукачки са обемни и тежки ...  Не вярвам в Дядо Коледа аз - скоро ще започнат да канселират Wink

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Миналата година имаше такава кампания с комплекти тенджери, прибори, ножове и т.н. на Бергхоф. Цените има бяха нереално ниски за няколко часа, след това ги вдигнаха. Но изпратиха всички поръчки. Надявам се и сега да е така.

# 684
  • софия
  • Мнения: 33 375
Миналата година имаше такава кампания с комплекти тенджери, прибори, ножове и т.н. на Бергхоф. Цените има бяха нереално ниски за няколко часа, след това ги вдигнаха. Но изпратиха всички поръчки. Надявам се и сега да е така.
Имам ножове от тогава, но от Амазона. Много са хубави. И комплект прибори за хранене взех на смешна цена.

# 685
  • гр. София
  • Мнения: 5 014
Седи една хлебопекарна на стара цена. Грабвайте:
http://es.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A1T0H7T3I3ZCX … ef=qd_all_eb_1_59

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
newsm78 Една хлебопекарна хванах преди малко, в момента ми е в кошницата, но  не ми дава да я плащам, пише ми, че количеството не е налично?????? Странно. Случвало ли ви се?

Да, на мен вчера с tefal actifry.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 461
newsm78 Една хлебопекарна хванах преди малко, в момента ми е в кошницата, но  не ми дава да я плащам, пише ми, че количеството не е налично?????? Странно. Случвало ли ви се?

Даааааа, мъча я от един час и на мен не ми даваше да я платя със същото съобщение, явно е сбъгясано нещо. Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 943

Toчно тази не успях да платя. След като е в кошницата, дава че не е налична  #Cussing out
Ican, борим се за едно и също нещо  Laughing

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 461
newsm78 Една хлебопекарна хванах преди малко, в момента ми е в кошницата, но  не ми дава да я плащам, пише ми, че количеството не е налично?????? Странно. Случвало ли ви се?

Така ми даваше с една прахосмукачка преди да сменят цените  Confused

И прахосмукачката мина през мен заедно с хлебопекарната  Mr. Green
Тази беше http://es.buyvip.com/#page=d&dept=all&sale=A1T0H7T3I3ZCX … f=qd_all_eb_1_103, ама не можеше да се плати

Общи условия

Активация на акаунт