Тълпи от мигранти към Европа- какво ще последва от това? ТЕМА 2

  • 2 095 557
  • 36 877
  •   1
Отговори
# 13 845
  • Мнения: 8 476
Меркел само изпълнява нечия заръка.
Естествено.
А що се отнася до психотронно оръжие... Такова вече има. Медиите малко ли ни облъчват? Заливат ни с информация, 90% от която или не ни е нужна или е фалшива и манипулативна. Колко от вас имат фейсбук- приятели, които споделят "новини" от сайтове със съмнителни имена? И са убедени в истинността на това, което четат, без да си проверят източниците. По-голямо от това облъчване, смятам, не ни е нужно. Чомски го е доказал.

# 13 846
  • Мнения: X
Не знам какво е чела и сънувала бабата, че ги покани без да съгласува предварително намерението си.
Сега, в предизборната надпревара и Шулц се сети да го квалифицира като зараждащ се проблем, който Меркел игнорира. Не, че и той е цвете, де.
„Тези, които си играят за повече време и се опитват да игнорират проблемите до парламентарните избори са просто цинични“, е мнението на опозиционера.
https://www.24chasa.bg/novini/article/6352242

 Точно пък тоя е по-зле и от бабата. Щял да налага санкции на държавите от ЕС, които отказват да приемат нашественици. Що за наглост!

# 13 847
  • Мнения: 10 117
И двамата са един дол дренки, но си намират кусури.

# 13 848
  • Мнения: X
И двамата са един дол дренки, но си намират кусури.

 И с двамата Германия не я чака нищо добро. Ясно е обаче, че бабата за пореден път ще бъде избрана. Германците са хора на навика и традициите.

# 13 849
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 570
Да, Еми, това е факт, но е само един от методите. Честно казано, най-промитите мозъци, които съм виждала, НЕ гледат телевизия (точно за да не ги облъчват и заливат  с фалшива информация). Има и нещо друго, дали кемтрейлс, дали в храната нещо... И да няма е въпрос на време да има. Има и масова психоза - същите, които са викали Хайл Хитлер, сега викат Уелкъм... Може нещо и  в гена да е сбъркано, но не обяснява останалата част от "белите" европейски държави.

Преди 15 години имах един приятел, който смятах за луд. Той ми говореше за това, както и как ще ни наблюдават от домовете ни (с камери в телевизорите и компютрите), такива тогава нямаше. Много от научната му фантастика се сбъдна, остана да се срине Еврото и с една пачка пари да не можеш да си купиш хляб. Говореше ми и за чипове, които ще ни слагат, за да работим само и че хората вече няма да правят секс...

# 13 850
  • Мнения: 8 567
И аз не изключвам варианта Маман да е просто превъртяла, или да не е досаттъчно умна, да са я изпързаляли и сега да се чуди как да излезе от ситуацията, вадейки глупост след глупост от ръкавите в опитите си да оправдае някак тъпото си решение, защото нали това се очаква от нея - тя е върхът, превела Германия през кризата, локомотивът на Европа, ала-бала...докато сума ти народ се упражнява върху конспиративни теории, статии, книги, филми...

# 13 851
  • Мнения: X
OnDiNe_, че то вече си е реалност.
Снощи гледах последния терминатор, 2015, че то всичко си е действителност вече. Холивуд имам чувството че тънко ни подготвя. Аз ли гледах филма през призмата на събитията от последните 2 години или просто това е бъдещето но нищо не е случайно. Тайно се надявам че ние ще останем в периферията и тук зомбирането няма да мине или поне не с такава сила
Вижте само българите как са полудели по телевизори, само това купуват от години.

Спомням си преди 7-8 години турците искаха новини и училища на турски. И именно шмеркел им каза че немския е официален език в германия а те са 2-ро, 3-то поколение в германия и е трябвало да го научат. Какво предизвика тоталния обрат в действията й и малоумната толерастия...
Миналата година кацам в берлин, вземам си рент а кара, пускам си радиото и какво да чуя? Радио Метропол - някакви маанета, виене, гостите в студиото говорят на някакъв език, не е немски. Прилича ми на турски но не мога и да си представя че е възможно. Проверявам в гугъл и какво излиза? Първата турска радиостанция в германия

Последна редакция: нд, 23 юли 2017, 18:02 от Анонимен

# 13 852
  • Мнения: 2 420
И двамата са един дол дренки, но си намират кусури.

 И с двамата Германия не я чака нищо добро. Ясно е обаче, че бабата за пореден път ще бъде избрана. Германците са хора на навика и традициите.

Германците са хора на интереса.
Хитлер е взел на мушка евреите, понеже са имали пари, не щото му е било навик и традиция.

# 13 853
  • Мнения: X


Германците са хора на интереса.
Хитлер е взел на мушка евреите, понеже са имали пари, не щото му е било навик и традиция.

 И какъв им е интересът от тълпите, които връхлитат? Сигурно определени фирми, които продават услуги и продукти на правителството, свързани с обгрижването на "травмираните" имат огромни печалби, но това не важи за масовия германец, който гласува за мамичка.

# 13 854
  • Мнения: 2 420
Да, Еми, това е факт, но е само един от методите. Честно казано, най-промитите мозъци, които съм виждала, НЕ гледат телевизия (точно за да не ги облъчват и заливат  с фалшива информация). Има и нещо друго, дали кемтрейлс, дали в храната нещо... И да няма е въпрос на време да има. Има и масова психоза - същите, които са викали Хайл Хитлер, сега викат Уелкъм... Може нещо и  в гена да е сбъркано, но не обяснява останалата част от "белите" европейски държави.

Преди 15 години имах един приятел, който смятах за луд. Той ми говореше за това, както и как ще ни наблюдават от домовете ни (с камери в телевизорите и компютрите), такива тогава нямаше. Много от научната му фантастика се сбъдна, остана да се срине Еврото и с една пачка пари да не можеш да си купиш хляб. Говореше ми и за чипове, които ще ни слагат, за да работим само и че хората вече няма да правят секс...

преди няколко дни ми се мерна статия в Билд, свързана със златото , но беше платена и не можах да я прочета.
я си представете, че някой е открил метод за производство на злато от ???.
Какво ще стане в този случай /всички ще си обърнат парите в диаманти ли?

# 13 855
  • Мнения: X
Да, Еми, това е факт, но е само един от методите. Честно казано, най-промитите мозъци, които съм виждала, НЕ гледат телевизия (точно за да не ги облъчват и заливат  с фалшива информация). Има и нещо друго, дали кемтрейлс, дали в храната нещо... И да няма е въпрос на време да има. Има и масова психоза - същите, които са викали Хайл Хитлер, сега викат Уелкъм... Може нещо и  в гена да е сбъркано, но не обяснява останалата част от "белите" европейски държави.

Преди 15 години имах един приятел, който смятах за луд. Той ми говореше за това, както и как ще ни наблюдават от домовете ни (с камери в телевизорите и компютрите), такива тогава нямаше. Много от научната му фантастика се сбъдна, остана да се срине Еврото и с една пачка пари да не можеш да си купиш хляб. Говореше ми и за чипове, които ще ни слагат, за да работим само и че хората вече няма да правят секс...

преди няколко дни ми се мерна статия в Билд, свързана със златото , но беше платена и не можах да я прочета.
я си представете, че някой е открил метод за производство на злато от ???.
Какво ще стане в този случай /всички ще си обърнат парите в диаманти ли?

Мирелка, нали германия беше започнала да си изтегля златния резерв от кравария. Какво стана с това?

# 13 856
  • Мнения: 2 420
не мога да ти дам инфо за това, но наблюдавам буквално един златен дъжд да вали над комуните

детската градина до нас не само я санираха месеци наред, но и построиха площадка от най-висококачествените материали и е с направо дизайнерски вид. комуната била отпуснала пари по проекта.

малък град от 10 хил. души, не е голяма тур. атракция...забутана уличка в този град и в едно кьошенце нов деко-водопад, построен от камък, отдалеч мирише на доста мангизи - и това в едно кзоше, където няма кой да го види
в същия град се строи сграда за лежанците, въпреки протестите... в сградата има само няколко лежански семейства, останалите жилища са дадени на немски социали.
може и да са предизборни врътки, а може и наистина хазната да е препълнена
пари валят, сякаш растат по дърветата...
Начини за манипулации много...и с пари става, не само с пропаганда на думи.

# 13 857
  • Мнения: X
т.е. малко по малко ги вклиняват сред германците
Чувал съм че около 51% са данъците в германия а за какво се пилеят...
Колкото и да лъскат фасадата германия никога няма да е същата спокойна и уредена страна

# 13 858
  • Мнения: 1 945
И аз не изключвам варианта Маман да е просто превъртяла, или да не е досаттъчно умна, да са я изпързаляли и сега да се чуди как да излезе от ситуацията, вадейки глупост след глупост от ръкавите в опитите си да оправдае някак тъпото си решение, защото нали това се очаква от нея - тя е върхът, превела Германия през кризата, локомотивът на Европа, ала-бала...докато сума ти народ се упражнява върху конспиративни теории, статии, книги, филми...

Голям цирк ще е ако се разбере един ден , че  стадото е вървяло след една която е тра-ла-ла .и е бляло  И тя е жив ...човек не е застрахована от мозъчни изменения ...особено на нейната възраст.

# 13 859
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 570
И Хитлер далеч не е бил здрав психически, какво е оправданието на народа?

Общи условия

Активация на акаунт