Красиво мъжко лице

  • 337 914
  • 4 647
  •   1
Отговори
# 4 155
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 668
Поправка - виждала съм - до нас, в едно гетоподобно простарнство, в няколко блока живее едно "семейство" брат'чеди, които са точно с такива очи - зелени, стъклени и много много светли...

Явно наистина е особен ген..

Извинете за спама

# 4 156
  • Мнения: X
Майка му и сестра му са много далеч от красавици, но очите са хубави наистина. Затворникът е от смесена раса с баща черен и майка бяла (май, макар че не съм убедена от снимките). Но той има момченце, което е много сладко и има същите очи. При това има много по-приятно излъчване (нормално, все пак е детенце).

# 4 157
  • Мнения: 950
Близо до мен живее едно семейство. И двамата родители са по-тъмни, примерно гръцки тип. А детето е с почти бяла коса и подобни стъклено сини очи. Чак е малко стряскащо. Но доколкото знам то страда от албинизъм. Кожата му не може да образува меланин или нещо подобно. Не съм много запозната. Майка му е споделяла, че по-нататък може да се наложи детето да носи по-тъмни лещи, за да предпази очите. Нямам предвид че горните мъже страдат от това. Просто това е единствения случай, който съм виждала "на живо".
Аз лично харесвам мъже с мого тъмни очи. Струват ми се по-топли и сексуални Simple Smile

# 4 158
  • Мнения: 1 276
Идвам и аз с още един турски красавец Керем Бурсин Heart Eyes Принципо не си  падам много по руси мъже,но този прави изключение.Има нещо много завладяващо в него Smiley


# 4 159
  • Мнения: 10 598
На мен този Керем Бурсин ми е прекалено сладникав. Ето един тъмноок и тъмнокос симпатяга...







Дениз Джан Акташ

# 4 160
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Като вляза в тази тема, всеки път си мисля, колко различни вкусове имаме и колко е прекрасно това Simple Smile

Гледах "Черният телефон" оня ден и влязох да покажа един тийн (на 15 г.), който има потенциала да стане много добър актьор (вече е, може да се каже) и още по-хубав мъж, като порасне още малко -

# 4 161
  • Мнения: 10 598
Да, ако нямахме различни вкусове, мъжете на земята нямаше да ни стигнат. Joy

# 4 162
  • Мнения: 1 999
Като вляза в тази тема, всеки път си мисля, колко различни вкусове имаме и колко е прекрасно това Simple Smile

Гледах "Черният телефон" оня ден и влязох да покажа един тийн (на 15 г.), който има потенциала да стане много добър актьор (вече е, може да се каже) и още по-хубав мъж, като порасне още малко -


Не знам наистина или само ми напомня, но много ми прилича на Патрик Суейзи.

# 4 163
  • Мнения: 120
Stanley Weber - актьор с френски произход🙂

# 4 164
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Charlie Matthews – американски модел:

Скрит текст:









На последната снимка ми напомня на любимия ми Том Круз.

www.instagram.com/charliemmatthews

Последна редакция: чт, 11 авг 2022, 11:06 от Blаck Cat

# 4 165
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Уф, много е хубав! На мен ми прилича на Зак Ефрон.

Допълвам: От профила на горния красавец инстаграм ми предложи този

https://instagram.com/nick__bateman?igshid=YmMyMTA2M2Y=





Последна редакция: чт, 11 авг 2022, 15:25 от scalestone

# 4 166
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Мъже- кифли не харесвам. Симпатичен е, но позира повече от тийнейджърка, мерси.

# 4 167
  • Мнения: X
Мъже- кифли не харесвам. Симпатичен е, но позира повече от тийнейджърка, мерси.
Нали😁 Чупки, стойки, фръцкане кат мома пред съгледвачи🤣 Сигурно с девушката от снимката не могат да си поделят огледалото, гримовете и пособията за обезкосмяване. Наистина няма как да харесам подобни "мъже"🙄

# 4 168
  • Мнения: 4 403
Simone Susinna - италиански модел
Скрит текст:

# 4 169
  • Мнения: 4 591




Aras Bulut Iynemli

Общи условия

Активация на акаунт